Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

astjan

Zaczęty przez astjan, 04 Wrzesień 2010, 20:37

astjan

Krotko o sobie;

W liczeniu jestem jeszcze bejbi bo zaczalem zupelnie niedawno i zupelnie przypadkowo. A ze mam 3 kompy w domu to jest na czym pracowac.

Nie jestem informatykiem i nie znam sie na komputerach jak wiekszosc z was  - polowy tego o czym piszecie na forum kompletnie nie rozumiem :)

Mieszkam w Dublinie, wiec raczej w rankingu wojewodztw nie da sie mnie uwzglednic (a jesli juz to mozna mnie podpiac pod Wielkopolskie, bo jesli kiedys do Polski wroce to bedzie to wlasnie Poznan). Na uchodzstwie pracuje w koroporacyjnej rzeczywistosci (jak by to napisal Szopler: w firmie notowanej na NASDAQ :P) i wlasnie mam plany zeby sie zaczac rozwijac w kierunku baz danych.

Moja glowna maszyna (nowy nabytek) - iMac:
    * 3.06GHz Intel Core i3
    * 4GB 1333MHz DDR3 SDRAM - 2x2GB
    * 500GB Serial ATA Drive
    * ATI Radeon HD 4670 256MB GDDR3 SDRAM

Stary laptop narzeczonej - Dell (niedlugo do zmiany):
    * 1.5GHz Inter Celeron
    * 504 MB

Moj stary laptop - Acer (aktualnie jako odtwarzacz filmow przez TV):
    * 1.5GHz Inter Celeron
    * 504 MB

Nie licze 24/7 bo czasami przeszkadza mi buczenie ;D

Tomasz R. Gwiazda

Witamy :)

Chyba pierwsza osoba ktora kojarze na forum ktorej podstawowym sprzetem bedzie Maqówka :)


Troll81

Witam na forum. Zadziwiająco wiele z nas nie jest z zawodu informatykami (nawet mniejszość rzekłbym) a ty mówisz o rozwijaniu się w kierunku baz danych :D czyli coś tam wiesz. Za miesiąc będziesz ekspertem w kilku dziedzinach :D jeśli chodzi o rankingi to kiedyś był ranking z podziałami na kraje europy :D AiDec trzepie w norewgii równo :D

Szopler

No proszę, nawet mnie cytują ;D.

Witamy w BOINC@Poland!

:parrrty:

eclipse99

Cytat: astjan w 04 Wrzesień 2010, 20:37
(...)
Nie licze 24/7 bo czasami przeszkadza mi buczenie ;D

Z czasem przestanie  %)

Sergeant

Witaj (wyjechałeś z musu czy miałeś taką ułańską fantazję, a może wkurzyła cię polska rzeczywistość).

Ty sam decydujesz, do jakiego województwa mam cię zaliczyć. Wcale nie musi to być województwo, w którym mieszkasz lub mieszkałeś. Może to być takie, do którego masz sentyment z jakiegoś powodu. To rozumiem, że zaliczyć cię do wielkopolski?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

astjan

Zaliczyc do Wielkopolski.

A wyjechalem z musu i ulanskiej fantazji, a dopiero jak pomieszkalem tutaj to zobaczylem jak zycie w Polsce mnie wkurza :)

KrzychuP

Ja również: Witam! :arrr:

Waldek1989

Witam  :parrrty: -leoiej późno niż wcale,
-nie musisz nic wiedzieć - wystarczy zapytasz na forum, zawsze się ktoś znajdzie i odpowie

Puma