Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Grafiki projektu w BOINC Manager

Zaczęty przez mrjinks, 25 Marzec 2012, 17:38

mrjinks

Dawniej w kwadracie z napisem BOINC wyświetlały się zdjęcia w zależności od projektu, tu jacyś naukowcy, tu jakieś logo, tam goła baba (ok, może bez gołej baby).
A teraz mam czarne prostokątne ramki z napisem BOINC? Tak ma być, czy o co kaman? Nie mam w tej chwili jak sprawdzić na innych kompach.



Uploaded with ImageShack.us

simonic

Nie wszystkie projekty mają grafiki w tym oknie. Grafike statyczną ma m.in. ABC, PrimeGrid, LHC 1.0, dodatkowo World Community Grid, Rosetta, Docking i ClimatePrediction mają dynamiczne grafiki, pokazujące efekty prac nad aktualnym zadaniem.
Grafika z WCG może dzialać jako wygaszacz ekranu.


mrjinks

Hmm, właśnie WCG coś wyświetlało, a teraz nie wyświetla nic tak jak na screenshocie? Hmm, popatrze, jak zacznie liczyć co innego z WCG

Troll81

Poprzednio liczyłeś jeden projekt i wyświetlała się jego grafika, aktualnie liczysz dwa i BOINC nie wie która grafikę wyświetlić.

mrjinks

#4
Dalej Liczę jeden projekt (WCG), jego 4 podprojekty na 4 rdzeniach. Na innym kompie licze też WCG (2 rdzenie, i wyświetla mi tu grafiki dla GFAM, CEP2 ). Zdurniałem.

mrjinks

[UPDATE]

BOINC Manager trzyma pliki w przypadku mojego systemu (Windows 7 64bit Home Premium) w C:\Program Data\BOINC\ i tu w katalogu slots program pobiera pliki do projektu.
Zauważyłem, że pliki .tga zajmują po 88 bajtów (np.SNS_Slide19 czy inne w zależności od projektu). Czy ktoś z Was może sprawdzić u siebie? Dumam, gdzie jest błąd i dlaczego system nie pobrał tego poprawnie.
Uprawnienia do katalogu dałem na Wszyscy, restartowałem i usuwałem projekt?