czerwone punkty na diagramie Rosetty

Zaczęty przez albuchta, 12 Listopad 2007, 00:28

albuchta

Czy ktoś miał a diagramie rejestrującym jednocześnie RMSD i akceptowalną energię czerwone plamki? Ja spotkałem się już dwa razy. Jednej nie zapisałem a druga próbka to: model4 LOGREG ABRELAX PILOT SAVE ALL OUT - 2tif - BARCODE 2283 4040 0. Cóż to jest... za podpowiedź dzięki wielkie

AL

Chodzi Ci o plamki na wygaszaczu ekranu z Rosetty? Przyznam się, że bardzo dawno tego projektu nie liczyłem i po prostu nie pamiętam.

albuchta

jestem nowy i obawiałem się, czy oby to niejaki błąd w obliczeniach i stat poleci w dół, ale z tego co mi powiedziano już na forum to z tym spotkało się kilka osób i było OK.

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

bartsob5

Cytat: "kempler"może odpowiedz znajdziesz tutaj http://boinc.bakerlab.org/rosetta/rah_graphics.php

o lol! juz zapomnialem ze to robilem :D

Bober

Niestety nie ma tu ani słowa o czerwonych kropkach.

bartsob5

wartoby miec jakiegos screena albo cos, bo tak to nie wiadomo o co chodzi... kiedys na stronie rosetty (teraz nie moge tego znalezc) byly takie wykresy jakie wyniki oddawali uzytkownicy i byla opcja ze te wyniki z twoich probek byly zaznaczane na wykresie.
i tam wtedy bylo duuuuuuuuuuuuzo czerownych i rozowych kropek, tak, ze az caly wykres byl czerwony...

albuchta

Dzięki za podpowiedzi. Jak to nic złego to może być dla mnie cały wykres w czerwone i różowe kropki tak jak to powiedział Bartsob5. :D