Zostawianie swojego śladu wszędzie, gdzie tylko się da

Zaczęty przez alco81, 02 Wrzesień 2010, 18:16

alco81

Witam,

chciałem zadać pytanie, bo zauważyłem że takich użytkowników jest całkiem sporo: jaki cel ma udział "we wszystkim" - jak na przykład kolega Troll81 ??

ja miałem udział w niejednym projekcie (bo poszukiwałem swojej "drogi"), ale obecnie jestem w pięciu (z czego dwa już chyba martwe)

moim zdaniem nic z tego nie wynika, oprócz długaśnej "stopki" ;)
"Prawda jest jak dupa - każdy ma swoją" Józef Piłsudski           moja wizytówka


gregre

wg mnie powinno się liczyć to na czym Tobie zależy ewentualnie co Cię interesuje, ale chyba znajdą się też tacy którzy liczą tylko projekty najlepiej punktujące...
nie wiem jak tam Troll'u, trzeba poczekać co odpisze  ;D

Tomasz R. Gwiazda

bo sa roznego rodzaju statystyki i np jest taka kategoria jak ilosc projektow z okreslona iloscia pkt.
i jest
10k, 25k, 50k, 100k, az do 50M


Cytatmoim zdaniem nic z tego nie wynika, oprócz długaśnej "stopki
no i u nas jest tak ze kazdy moze miec swoje zdanie :) Ty nie widzisz w tym sensu a inny widzi

rownie dobrze mozna doczepiac sie do ludzi ktorzy licza Seti bo to glupie i napewno nie znajda ufokow, albo liczenie liczby Pi (kiedys bylo) albo wiele innych

alco81

zostałem bezpodstawnie zaatakowany... kolega nie zwrócił uwagi na znamienne "moim zdaniem" w pierwszym poście :)
"Prawda jest jak dupa - każdy ma swoją" Józef Piłsudski           moja wizytówka



Troll81

Uważam że team który szczyci się mianem "narodowego" i "multiprojektowego" powinien mieć swoją reprezentację w różnych projektach. W niektórych nasz team jes jedynym reprezentantem z Polski. Istnieją teamy czysto projektowe (mielą tylko jeden projekt) albo czysto sektorowe (grupa projektów z danej dziedziny) i wieloprojektowe. A osobiście uważam że jeśli ktoś zadał sobie trudu i postawił projekt to warto dla niego troszkę pomielić. Osobiście najbardziej popieram projekty białkowe co nie znaczy ze umniejszam role innych projektów.

Troll81

A może przestaniecie się żreć jak dzieci? i to o co?

Kolega zadał proste pytanie a ja dałem odpowiedź. Jak widać moja stopka nie jest długaśna. Przeniosłem ją do wizytówki i jak ktoś chce to sobie obejrzy. I uważam że to dobry sposób.

A co do uczestnictwa to już się wypowiedziałem. Wszak Polska ma reprezentację na olimpiadzie w praktycznie każdej dziedzinie (curling, chód, i wiele innych bezsensownych wg mnie dziedzin) ale taka już rola reprezentacji że reprezentuje. Dla jednych chód to sport robiony na siłę a dla innych pasja.

Kolega alco81 źle odebrał wypowiedź Tomka i się poczuł urażony. Ale to nie znaczy ze należy po nim jeździć apohawk :D A pszyklejony nie powinien zaostrzać sporu i to kierując go w stronę skrajnie odległą od apolitycznego BOINC.....

Troll81

alco zadał pytanie i dostał odpowiedź. Chyba że czekasz na odpowiedzi innych wieloprojektowców (mnie podałeś jako przykład ):D

jeśli nie to wątek do zamknięcia......

Tomasz R. Gwiazda

CytatKolega alco81 źle odebrał wypowiedź Tomka i się poczuł urażony
jak moje? to chyba nie o moja wypowiedz mu chodzilo, przeciez ja w swojej odpowiedzi zacytowalem dokladnie jego slowa
Cytatmoim zdaniem nic z tego nie wynika

a on napisal potem
Cytatzostałem bezpodstawnie zaatakowany... kolega nie zwrócił uwagi na znamienne "moim zdaniem" w pierwszym poście

wiec to nie do mnie bo ja zwrocilem uwage na to i wkleilem do swojego posta :D


a tak poza tym, to OCB? :P

alco81

a ja proponuje odciąć temat po 3.cim poście, resztę do śmietnika i zamknąć :)
"Prawda jest jak dupa - każdy ma swoją" Józef Piłsudski           moja wizytówka


Troll81

wydaje mi się Tomku że chodziło o:

CytatTy nie widzisz w tym sensu a inny widzi

rownie dobrze mozna doczepiac sie do ludzi ktorzy licza Seti bo to glupie i napewno nie znajda ufokow, albo liczenie liczby Pi (kiedys bylo) albo wiele innych

gdyż zaraz po twej wypowiedzi alco uznał że został zaatakowany :D

Tomasz R. Gwiazda

ech ludzie jacys przewrazliwieni :)

a to Ty i w domysle ja moglismy sie poczuc zaatakowani :P
nie ma to jak odwracanie kota ogonem, jak w naszej rodzimej polityce :)

Troll81

swoją drogą Tomku wrzuciłbyś sygnaturke na stałe do wizytówki. Czytelniej by się porobiło i nie bombardowałbyś serwisu boincstats ciągłymi wywołaniami swojej sygnaturki gdy nasze forum wyświetla 10 twoich postów w wątku....

apohawk

Ba, ja już czuję się atakowany  XD
Trollu, to się keszuje (jak to napisać?) w przeglądarce.
No good deed goes unpunished.

Troll81

w twojej tak. ale jak wejdzie ktoś nowy to już nie :D a poza tym sygnaturki zmieniają się po każdym update boincstats co oznacza zasysanie ich na nowo.

apohawk

No good deed goes unpunished.

Tomasz R. Gwiazda

ja juz mowilem dawno (jak mialem mniejsza ta sygnaturke) o rozwiazaniu :)
Wtyczka AdBlock do FF i blokowanie :D

AiDec

#17
Odpowiedz do pierwszego postu w tym watku (jakby kto nie wiedzial, bo sie watek troche rozrosl w dziwna strone XP):

Ja mam calkiem sporo projektow w wizytowce, wiec moge spokojnie podac cel. A nawet cel i powod. I zaczne od powodu, czesciowego - niektore z tych projektow juz nie istnieja, sa zakonczone. 3x+1, SHA1, Cels, chyba Tanpaku i ABC tez... Te projekty juz nie daja nowych probek, jednak kiedys je liczylem - pamiatka pozostala.

To byl powod, a teraz cel: uczestnictwo w miedzyzespolowych wyscigach. Wyscigi sa organizowane w wielu projektach, a ja w nich bralem udzial - zostalo to odnotowane w sygnaturce.




Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 03 Wrzesień 2010, 08:26
Wtyczka AdBlock do FF i blokowanie :D

Racja! A jak ktos nie ma FF, to jego strata  XP





Luzik kamraty ;)



Specjalnie @Troll: `I was gonna clean my room signature until I got high...`   :parrrty:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

A ja po prostu wrzuciłem syg do wizytówki wraz z wieloma innymi informacjami....

Pigu

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 03 Wrzesień 2010, 08:26
ja juz mowilem dawno (jak mialem mniejsza ta sygnaturke) o rozwiazaniu :)
Wtyczka AdBlock do FF i blokowanie :D

a myślałeś może o poziomej na wzór pigulca?  %)