Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Radeon HD6990 do wygrania

Zaczęty przez anomax, 06 Wrzesień 2011, 09:52

anomax

Wiem, że reklamowanie tu konkursów komercyjnych firm nie jest zbyt dobrym pomysłem, ale uznałem że może akurat komuś się poszczęści i nasz Zespół wzbogaci się o mocną kartę graficzną.
www.techpowerup.com/gpuz/contest5.php
Mam nadzieje, że komuś się poszczęści:)
Jest to mój pierwszy post na forum i jeżeli naruszyłem regulamin to przepraszam i oczekuję zasłużonej kary.

GRID

Liczą się intencje  :p_arr: Może komuś uda się wygrać.

Agbar

Ciekawe, ile punktów trzeba żeby zwygrać?

phobos

Im mniej tym lepiej... Czyli pewnie ktoś uzyska 1pkt. Trzebaby wziąć jakiś high endowy stary komputer z możliwością zmiany wielu zegarów i ustawić wszystko na minimum, odpalić aplikacje obciążające cpu i gpu z dużym priorytetem i puścić wtedy 3d marka z niskim priorytetem... niski wynik murowany  :)

AiDec

#4
Czy to jest ten konkurs, organizowany srednio co pol roku, w ktorym aby wziac udzial trzeba miec pelnego, platnego 3Dsmarka? Bo jakos tak mi sie to kojarzy... Jesli to jest to o czym mysle, to generalnie to nie jest konkurs, ale bardziej reklama Futuremark. Warunkiem uwzglednienia wyniku w konkursie jest zaliczenie jakiegos tam testu, ktory jest dostepny tylko w wersji pelnej (platnej). Jak ktos ma ten soft, to moze wziac udzial, ale kupowanie za kupe kasy tylko dla tego konkursu nie oplaca sie zupelnie...


To jest chyba to o czym mysle...



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

kiedyś chłopaki odpalili windows XP na 486 z 16 mb ram i jakąś kartą trident 256KB na isa jeszcze chyba.

zeby go zainstalować to w socket 5 wetkęnli pentium overdrive bo bez tego instalator nie ruszy. Po zainstalowaniu wyminieli proca i windoza ruszyła. wyświetlanie pulpitu zajmowało całą moc proca....

krzyszp

Windows XP:
http://www.overclock.net/operating-systems/377617-slowest-computer-ever-run-windows-xp.html
7-ka:
http://img188.imageshack.us/img188/8546/180win7.png

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Agbar

Cytat: AiDec w 06 Wrzesień 2011, 16:06
Czy to jest ten konkurs, organizowany srednio co pol roku, w ktorym aby wziac udzial trzeba miec pelnego, platnego 3Dsmarka?
To nie ten. W skrócie: wystarczy, żeby przeszedł pełny default 3DMark 2003. Czyli najważeniejszy test to Game4: Mother Nature.
CytatThis game test represents the level of effects and realism that are possible using 2.0 vertex and pixel shaders, plus some of the other features that DirectX 9 offers.
Technical details:

  • Every leaf is separately animated using 2.0 vertex shaders. The grass in animated using 1.1 vertex shaders.
  • The lake surface material is produced using 2.0 pixel shaders. The number of texture stages used is staggering - multiple reads from a normal map; a ripple map; reflection, transparency and refraction maps; a cubic environmental map, plus per-pixel Fresnel effects are applied.
  • The sky is also rendered using 2.0 pixel shaders. The higher dynamic range of colour supported by DirectX 9 is used for the Sun. The same type of sky can be seen at the end credits of the demo on hardware supporting 2.0 pixel shaders.
  • The ground material is produced using 1.4 pixel shaders; some of the texture stages include a detail map, a lightmap, a bump map and renormalisation cube map. In addition to this, a "cloud layer" is applied to produce the moving shadows the clouds make as they pass overhead.
Pewnie najłatwiej byłoby mieć GeForce FX 5200 LE, albo któregoś Radka: 9550, X300, X1050.
Jak to posprawdzałem, to myślę że dam radę złożyć coś takiego:D