Zestawienie kart graficznych w naszym zespole.

Zaczęty przez Ania, 14 Październik 2012, 17:56

Ania

Czy ktoś mógłby wyciągnąć zestyawienie komputerów w naszym zespole pod kątem posiadanych kart graficznych , które liczą ?

_Aleksander_

Skąd niby mamy wyciągnąć takie zestawienie i co chciałabyś osiągnąć w ten sposób?

Ania

w statystykach jest informacja na jakim sprzęcie jest liczony sprzęt tzn ja znalazłam informacje o procesorach ... ale może też jest o kartach grafiki.

NA tej podstawie chciałam zrobić modernizację sprzętu najsłabszego. Zaproponować zakup kilku dobrych kart GPU (średnia półka), które byłyby wypozyczane na pewien czas aby nabić sobie punktów. Pomysł wynika z tego że czasami "marnujemy" prąd w gorszych kartach  ... i to prąd jest głównym problemem (kosztem).
Chciałabym to zoptymalizować na poziomie całego zespołu.

Szopler

Nierealne - w zespole jest 8000, a na forum zagląda może 100 osób, z czego mniej niż połowa regularnie i mniej niż 25 codziennie.

Ania

W statystykach jednak nie ma takiej informacji ?  Tylko w logach usera ?

lolek

Są w statystykach na stronach poszczególnych projektów. Aniu pomysł niestety w praktyce niewykonalny

Ania

Mógłbyś podesłać linka gdzie to widać.
Projektów na GPU jest mało. Nie da się tam wyciągnąć informacji odnośnie stanu w zespole .. szkoda :(

Tobas

Jakikolwiek użytkownik w jakimkolwiek projekcie:

http://oproject.goldbach.pl/hosts_user.php?userid=1414

Lista jego komputerów - kolumna GPU (o ile udostępnia informacje o swoich kompach - tego wszyscy nie robią)

Ania

Dzięki.
To nie dałoby się choć w jednym projekcie GPU zrobić listę użytkowników z naszego zespołu, znaleźć ich ID i mając to ID wyciagnąć listę ich komputerów  i pozyskać informacje o karcie.  Pewnie będzie trochę dłubaniny przy wyciąganiu numerów kart ... ale to już mogę wziąć na siebie.
Ale nie potrafię zrobić tego połaczenia i poścągać informacji ze strony.