[Pomysł] Sklep Boinc@Poland

Zaczęty przez Mchl, 27 Marzec 2007, 21:58

Czy popierasz ideę założenia sklepu z gadźetami na stronce Boinc@Poland?

Tak
33 (49.3%)
Tak jeśli nie byłoby to skomplikowane
26 (38.8%)
Nie, za dużo komplikacji prawno/skarbowych
7 (10.4%)
Nie, to po prostu głupi pomysł
1 (1.5%)
Sam sobie zrobie takie gadżety
0 (0%)

Głosów w sumie: 67

Pigu

może ktoś z nas już prowadzi jakiś sklep? wtedy mógłby po prostu gadżety wciągnąć do asortymentu  ;D

Mchl

#41
Nadal mamy sklepik w spreadshirt.net

http://234235.spreadshirt.net/-/-/Shop/

Wrzuciłem t-shirta z dużym logo. Cena taka sobie, a zysk z tego t-shirta to 2,10.

Trollu: Mamy to logo jako wektory, bo do mnie trafił tylko raster?

Na koszulka.pl cena wychodzi 39,99

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

lakixxl

koledzy wydaje mi sie ze poza nami wszytkimi uzytkownikami i czlonkami BOINC@POLAND mało bedzie chetnych !
moze ograniczyc sie do uszycia (czapeczki czy koszulki) tylko w takiej ilosci ilu mamy czlonkow
chyba ze ma to byc chwyt reklamowy i ze kazdy nowy czlonek otrzyma gadzet po podlaczeniu sie do druzyny za odpowiednia cena oczywiscie i tylko jezeli bedzie mial na to ochote

Troll81

ale czapeczka naszywka czy kubek, ew podkładka od mysz czy naklejka na auto, ew palstiki do tablic rejestracyjnych to juz na "naszym" sllepiku ni ma. Grafikę postaram się ściągnąc w wektorze :D

Mchl

Nalepki da się zrobić, czapeczki też. Kubki, smyczy, torby na zakupy, koszulki dla psów... Praktycznie wszystko co jest w asortymencie spreadshirt.net
Podkładki pod mysz były kiedyś, mam nawet zapisany wzór. Niestety wyleciały z asortymentu.
Wersja wektorowa przyda się do nadruków na kolorowe tkaniny (i w lepszej jakości)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

MOże najpierw zróbmy listę gadżetów które ktoś chciałby mieć. potem sprawdźmy które z nich da się zrobić i w jakiej cenie. Potem zbieżemy zamówienia i wykonamy :D

Moja propozycja gadżetów
Podkładki pod mysz
Podkładki pod kubek
Kubek
Koszulka męska
Koszulka damska
Bransoletka
Czapka z daszkiem
Naszywka
Naklejka na auto
Plastik do mocowania tablicy rejestracyjnej
Pin (taka plakietka na bolcu)

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

a może dziecko krzysztofa boincxubuntu na płytkach z logo zespołu?? :D

lakixxl

Cytat: Troll81 w 12 Sierpień 2008, 13:11
MOże najpierw zróbmy listę gadżetów które ktoś chciałby mieć. potem sprawdźmy które z nich da się zrobić i w jakiej cenie. Potem zbieżemy zamówienia i wykonamy :D

brelok do kluczy  8)

Pigu


Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PBT_marian_boss


Troll81

jak sącze niektóre polskie wynalazki to tez zaczynam popierac piwo. ale tak na poważnie to oczekuje propozycji do wykonania w agencji reklamowej. Otwieracz i brelok się mieszczą.

PBT_marian_boss

Cytat: Troll81 w 12 Sierpień 2008, 22:27
jak sącze niektóre polskie wynalazki to tez zaczynam popierac piwo. ale tak na poważnie to oczekuje propozycji do wykonania w agencji reklamowej. Otwieracz i brelok się mieszczą.

A piwo można wykonać we własnym zakresie, niestety ja nie wiem jak :(

Troll81

podobnie jak wino tyle że na jęczmieniu :D

Mchl

Wsadzą nas za to i będziemy rekrutować liczydłowych w zakładach karnych.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

lakixxl

Cytat: PBT_marian_boss w 13 Sierpień 2008, 08:24
A piwo można wykonać we własnym zakresie, niestety ja nie wiem jak :(
moja kobieta skonczyła AR w Szczecinie i ma otym doskonale pojecie  8)

Troll81

przypominam że wątek jest o sklepie i jego asortymencie :) porponuję zainteresowanym założenie wątku na temat produkcji piwa i ewentualnie podpięcie go pod wątek projektu belgianbeer@home

lakixxl

oj jakos zbyt stanowczo uciałes watek piwa i troche dyskusja zamarla w tym watku  ;)

krzyszp

Cytat: Troll81 w 12 Sierpień 2008, 13:33
a może dziecko krzysztofa boincxubuntu na płytkach z logo zespołu?? :D
A może ktoś pokusił by się o fajną tapetę na BOINC-Ubuntu?

Dość łatwo można wrzucić do obrazu jako domyślną...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

tapeta i logo do boinc xubuntu in progres :D ścigam znajomą :D

Mchl

Na spreadshirt.net wrzuciłem kilka gadżetów ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

ile team zyskuje dzięki sprzedanym gadżetom?? I na które konto to trafia??

Mchl

2,10 od sztuki, trafia do mnie. Trafiałoby znaczy się, ale nie ma chętnych.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Na co prtzeznaczymy tę kasę???

Mchl

O ile nie ma innych celów, to na utrzymanie strony ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Machloj

koszulka dla psa? koszulka na komputer to bym jeszcze zrozumiał...ale na psa???

Troll81

#67
a może zamiast torbę na zakupy to zrobimy torbę na PCta?? Laptopa??

http://www.3dsupply.de/3d/img/produkte/00001116.jpg
http://lansoft.ca/Media/jmb.jpg

Troll81

#68
Bober sprzątacz??


EDIT:
Raczej konserwator :P
Bober

Mchl

Cytat: Machloj w 14 Sierpień 2008, 11:04
koszulka dla psa? koszulka na komputer to bym jeszcze zrozumiał...ale na psa???

No niestety. Wybór jest dosyć ograniczony.  :(
Kiedyś było więcej fajnych gadżetów, a teraz to lipa...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

jarod_e

Wybór ograniczony ale wg mnie w asortymencie sklepiku B@P ZDECYDOWANIE powinny się znaleźć czapeczki oraz torba studencka z nadrukami. Myślę że na takie rzeczy byłoby więcej chętnych... ;D
No chyba że się to wiąże z dodatkowymi kosztami ... ?

Mchl

Czapeczka już jest.
Co do reszty, to po prostu spreadshirt.net nie ma tych przedmiotów w swojej ofercie.

Ofertę można podejrzeć tutaj: http://www.spreadshirt.net/pl/PL/Stworz-koszulki/Koszulkomat--59/
Jak coś wam podpasuje, dajcie znać a ja postaram się wrzucić do sklepu.
Niestety na razie nie mamy możliwości nadruku na ciemnym tle (dlatego odpada chwilowo torba studencka).

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Nie żebym zrzędził, ale jestem ciekaw ile osób naprawdę coś kupi?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AiDec

Jedna na bank :). Czekam tylko az ktos ode mnie bedzie w Polsce zeby to odebrac.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

jarod_e


Mchl

Cytat: AiDec w 14 Sierpień 2008, 21:09
Jedna na bank :). Czekam tylko az ktos ode mnie bedzie w Polsce zeby to odebrac.

Nie pamiętam gdzie dokładnie siedzisz, ale wydaje mi się, że koszt wysyłki taki sam jak do Polski ;)

http://www.spreadshirt.net/pl/PL/Serwis/Pomoc-1328/categoryId/277/articleId/542

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

Siedze w Norwegii. Ale rzecz nie w kosztach przesylki, ale w tym ze moga mi dowalic clo. A bardzo czesto ktos ode mnie bywa w Posce :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl

Podejrzewam, że do Norwegii wysyłki robi Skandynawski oddział firmy.
http://www.spreadshirt.net/no/NO/T-Skjorter/Spreadshirt-1342/
:)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

a czy jakas ina firma postawilaby nam taki sklepik?

Mchl

Być może, ale ja z góry zastrzegam, że nie wchodzę w nic, w co miałbym inwestować czas.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org