[Pomysł] Sklep Boinc@Poland

Zaczęty przez Mchl, 27 Marzec 2007, 21:58

Czy popierasz ideę założenia sklepu z gadźetami na stronce Boinc@Poland?

Tak
33 (49.3%)
Tak jeśli nie byłoby to skomplikowane
26 (38.8%)
Nie, za dużo komplikacji prawno/skarbowych
7 (10.4%)
Nie, to po prostu głupi pomysł
1 (1.5%)
Sam sobie zrobie takie gadżety
0 (0%)

Głosów w sumie: 67

emik

ja jeszcze raz na temat www.koszulki.pl - reklamują się, że robią koszulki ze wszystkimi wzorami jakie im się podeślę, może wysłać logo zespołu i zapytać się ile by kosztowało zrobienie np 20 koszulek (myślę, że tyle chętnych by się znalazło) i wtedy jedna osoba zbiera kasę od chętnych, zamawia i później rozsyła do odbiorców


Mchl

Jeśli jest taka inicjatywa, to ja nie mam nic naprzeciw, wręcz przeciwnie: nie jestem przeciwny.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

A jakiejjakości koszulki są od spreadshirta??

Bo zysk dla teamu prawie zaden ale badziewia kupować w tej cenie nie zamierzam :D

Mchl

NIe mam pojęcia. Sam też się nie pokusiłem :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

Cytat: Troll81 w 17 Sierpień 2008, 22:25
A jakiejjakości koszulki są od spreadshirta??
Bo zysk dla teamu prawie zaden ale badziewia kupować w tej cenie nie zamierzam :D
Faktycznie, 2 złote i 10 groszy od sztuki dowolnego towaru to słaby zarobek.

Troll81

jeśli od dowolnego to trza kupować najtańsze :D

Mchl

Wiecie... mogę zdjąc prowizję do zera, albo mogę narzucić 10zł... tylko i tak nikt nie kupi ;P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

A myślałem, że prowizja jest narzucona z góry. No to mamy pewne pole do manewru.

Czy w tym spreadshircie mają tylko białe koszulki/czapki/etc. ???

Mchl

Nie. Ale zanim nie dostanę naszego logo w formacie wektorowym, to do białego jesteśmy ograniczeni.
Link do pełnego asortymentu gdzieś wyżej wrzuciłem.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

jak dorwę kumpele na GG to logo będzie w dowolnie wybranym formacie :D a za koszulke zapłaciłbym więcej gdyby na przykład zysk szedł na budowę SKB@P :D Wtedy mozna by jeszcze logo naszego komputerka walnąć :D

Szopler

#90
Jak już wydumamy maskotkę B@P to można puścić zlecenie do firm szyjących zabawki... Chętnie bym nabył takiego "stworka" hehe...
Dodatkowo jego sprzedaż jako zabawki może promować naszą drużynę wśród młodzieży i jej rodziców ;).

Ew. coś z wszytym magnesem (na lodówkę).

emik

maskotka jak bonus do "Tiny" albo jakiejś "Chwili Dla Ciebie" ;D


AiDec

#92
Skladam pierwsze zamowienie w sklepiku Mchl`a (http://234235.spreadshirt.net/-/-/Shop/)

Maly wybor - poprosze o wiecej :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl

A na co masz ochotę?
http://www.spreadshirt.net/pl/PL/Koszulki/Asortyment-2107/

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

A w jakiej formie mam Ci odpowiedziec? Podaj przyklad najlepiej.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl

Wybierz coś z linka powyżej.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

qrka, żebym miał kasę, to już bym dawno coś zamówił  :(

Mchl

Sobie też bym zamówił, jakbym miał za co :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Jeszcez plecaki i czapki z daszkiem :D

AiDec

Wybralem:

http://www.spreadshirt.net/pl/PL/Koszulki/Asortyment-2107/departmentId/1/categoryId/28/productTypeId/357/type/detail/colorId/6

http://www.spreadshirt.net/pl/PL/Koszulki/Asortyment-2107/departmentId/5/categoryId/46/productTypeId/428/type/detail/colorId/1



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl

Czapeczka już. Z bluzą mogą być problemy.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

Moge zaczekac jeszcze 5 dni - pozniej musze zamowic.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

AiDec

Musze konczyc czekanie. A bardzo chcialbym bluze ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl

Niestety na te święta chyba nie dam rady. Są bardzo wybredni jeśli chodzi o logo wektorowe... a to literka za mała, a to linia za cienka...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

Spox - rozumiem :).




Ale nie odpuszcze :P



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

jakby się już udało wybrać hasło naszego teamu :D to można by je dorzucić do logo :D i dać na koszulkach.

od frontu logo a z tyłu hasło (mam taką koszulkę z wampiriady, z tyłu ma napis "drap mnie po plecach" i nadrukowane ślady pazurów)

AiDec

@Troll: pomysl swietny!

@Mchl: jak tam postepy prac? W ciagu najblizszego miesiaca ponownie bede mial okazje cos zamowic - gdybys dal rade dokonczyc dzielo, to moze tym razem zrealizowalbym zamowienie :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

A co sądzicie o pomyśle druknięcia swojej sygnaturki na koszulce??

stn

Tylko wypadało by zrobić jakieś kilka ładnych designów. Osobiście twierdze, że można by robić coś na zasadzie, że jest fotka chorego dziecka które czeka na pomoc, napis B@P wspiera World Community Grid no i link do naszej strony i takie tego typu rzeczy. Coś na zasadzie tego, że jak metale chodzą w koszulkach Metallica to my możemy od czasu do czasu założyć koszulkę b@p.


Edit.
Acha i zapomniałem o jednej rzeczy. Podczas zakupu można by złożyć zapytanie czy chcemy przekazać np. 5PLN na rzecz SKB@P, albo coś w tym stylu. Jak 50 osób kupi koszulke i dorzuci piątaka to będziemy mieć 1/3 RADKA.

Mchl

Ja się w najbliższym czasie za nic czasochłonnego nie zabieram niestety. Mam ambicję skończyć studia w tym roku :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

satanetv

@Mchl Hehe Studia nie zając nie uciekną  :parrrty: Ale jak za długo trwają to też męczące  XD

misiek

#112
Satanaetv, doszedłem do tego samego wniosku + to, że moja dotychczasowa uczelnia mnie irytowała do granic możliwości  :P No to zmieniam, na trzecim roku ;D Ale w moim życiu studia okazłąy się dodatkiem do tego co robię, a nie podstawą do tego :)

Wracając do sklepu... zaje... fajny pomysł. Sam sklep to chwila moment, żaden problem z uruchomieniem. Niestety dochodzą kwestie administracyjno-podatkowe. Jednak w przypadku gdy każdy kupujący należy do drużyny (klubu), i nie ma na gadżetach zysku netto, to chyba nie ma już tych problemów, zgadza się?
Myślę, że należałoby opracować odpowiedni projekt na koszulki, kubki i naklejki i orzygotować pulę dla osób które zgłoszą chęć tutaj na forum.

Co do koszulek, to mam taki pomysł żeby np. na plecach umieścić nieco dłuższy tekst. Opisujący czym jest BOINC itd. Jest to dość intrygujące i może przyciągnąć czytelników, np. w tramwaju lub autobusie albo na uczelni (osoba siedząca w rzędzie za nami na sali wykładowej) :)

Troll81

Sklep jest :D koszulki (i nie tylko) do kupienia są. Chciałbym tylko by można było zamówić koszulki z logo teamu i hasłem na plecach :D

AiDec

Mchl: A ja bym chcial w koncu bluze - koszulki i czapeczke juz mam. Btw, kupilem w Polsce do Norwegii, wysylka nie poszla z Norweskiego oddzialu, tylko z Polskiego. Nic ekstra nie musialem placic za przesylke, ale w Norwegii przy odbiorze czekala na mnie karteczka ze mam zaplacic prawie dwiescie zlociszy cla. Zdzierstwo.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

KrzychuP

Cytat: AiDec w 05 Sierpień 2009, 22:48
przy odbiorze czekala na mnie karteczka ze mam zaplacic prawie dwiescie zlociszy cla. Zdzierstwo.
|-? |-? |-? |-? :deadman:
Oh mein Gott!!

Ja powoli się też przymierzam do zakupów. Czekam tylko na wypłatę kasy za robótkę.

Pigu

popieram pragnienie bluzy

duży znak boinca na plecy + www pod nim, logo b@P mniejsze, z przodu na sercu  :arrr:

Troll81


OxyOne

Gdzie to mozna kupic?
A mozna dodac cos od siebie?
np bluza "duży znak boinca na plecy + www pod nim, logo b@P mniejsze, z przodu na sercu" +  moj login OxyOne
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

Chciałbym odświeżyć wątek :D bo może najmłodsi liczydłowi nie wiedzą......

Można by też wykorzystać zyski ze sklepu na rozwój SKB@P :D