Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Wymagana wersja menedżera

Zaczęty przez AiDec, 02 Sierpień 2008, 11:09

AiDec

2008-08-02 10:52:47|Pirates@Home|Sending scheduler request: To fetch work.  Requesting 1275 seconds of work, reporting 0 completed tasks
2008-08-02 10:52:53|Pirates@Home|Scheduler request succeeded: got 0 new tasks
2008-08-02 10:52:53|Pirates@Home|Message from server: Starting in 242 days and 3 hours, project will require a minimum BOINC core client version of 7.0.0.  You are currently using version 5.10.45; please upgrade before this time.


Takoz mi dzisiaj napisal BOINC. Oczekuje komentarzy :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

emik

hmmm - właśnie zauważyłem, że u mnie jest to samo - dziwne wersja 7.0.0 - nawet nie ma jeszcze takiej w testach ( aktualnie testują wersję 6.3.6)


Mchl

Piraci zawsze są do przodu

Arrrrr!!!!!

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

Taki "zachęcacz" do aktualizacji oprogramowania.
Mi przypomniał, że dawno nie sprawdzałem czy nie ma już nowszej wersji managera i wczoraj przeinstalowałem dostępne kompy do wersji 6.cośtam.cośtam.

A wielu trrraktuje tenżżże właśnie prrrrojekt barrrrdzo prrrrestiżowo. I ja do nich się zaliczam. Arrrrrrrr!

emik



Mchl

"ja tysz"
Arrrr!!!! Ja tysz może mówić mysz a nie pirrrat! Załap kamrrracie mowy pirackiej trochę, bo jak Neptuna kocham w zęzie będziesz miał koję! P-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

emik

w rrrrramach pirrrackiej samokrrrrytyki zobowiązuję się przejąć tygodniowe szorrrrrowanie pokładu i może to nauczy mnie pirrrackiego życia i żarrrrrgonu ;D


Troll81

lepiej wyjść na blokowisko... tam nawet piraci się cichutko przemykają :D

KrzychuP

Jakoż projekt ten jest aktywny (tyle, ze sporrradycznie :D ) proponuję go przenieść do właściwego dla niego działu.

AiDec zauważ, że Piraci mają już swoje miejsce w dziale "Projekty > Rozwojowe/Testowe > Pirates@Home"

AiDec

Cytat: KrzychuP w 06 Sierpień 2008, 09:30
Jakoż projekt ten jest aktywny (tyle, ze sporrradycznie :D ) proponuję go przenieść do właściwego dla niego działu.


Jak najbardziej - jestem za!



Cytat: KrzychuP w 06 Sierpień 2008, 09:30
AiDec zauważ, że Piraci mają już swoje miejsce w dziale "Projekty > Rozwojowe/Testowe > Pirates@Home"



Dzieki :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka