Piwo Ciechan - tolerancja i poprawność - wybiórcza

Zaczęty przez Krzysiak, 22 Wrzesień 2014, 21:20

apohawk

Krzyszp, mam wrażenie, że generalizujesz. Wybielasz lgbt, a oczerniesz prawicowców. W tym wątku też masz wypowiedzi przeciw lgbt, których nie potrafię nazwać spienionymi fanatykami. Piszesz, jakby tych głosów nie było.
Dla odmiany odsyłam do bojówek lewaków, np. antifa stawiająca sobie za cel "fizyczne i ideologiczne wyeliminowanie skrajnej prawicy jako siły politycznej" http://antifa.bzzz.net/kim-jestemy
Przecież to takie kulturalne i naukowe "fizycznie wyeliminować" wroga...
No good deed goes unpunished.

Troll81

Fanatycy jednej i drugiej strony to tępe buce i tyle.

Ale wypowiedź
Cytatczłonka środowiska osób chorych na zaburzenia określane jako LGBT
ciężko uznać za kulturalną....

twierdzenia o perwersjach i wynaturzonych zachciankach też jakoś ciężko nazwać debatą.

Tak czy siak oszołomizm jednej strony nie jest w żadnym wypadku wytłumaczeniem oszołomstwa drugiej strony. To że istnieje grupa pajaców robiących z LGBT clue swojego życia a za cel stawia sobie "fizyczne i ideologiczne wyeliminowanie skrajnej prawicy jako siły politycznej" w żadnym stopniu nie tłumaczy chamskiego zachowania w druga stronę.

apohawk

Cytat: Troll81 w 29 Wrzesień 2014, 11:51
Fanatycy jednej i drugiej strony to tępe buce i tyle.
Z tym się zgadzam. Tylko nie wmawiajcie mi, że lgbt są tacy święci i u nich oszołomów nie ma...  :wth:
No good deed goes unpunished.

armar

#43
Krzyszp, piszesz o "spienionych fanatykach z prawej strony", którzy jakoby posługują się niezrozumiałą argumentacją, gdy tymczasem post wcześniej zamiast przedstawić rzekome argumenty na to, że lepsze jest żywienie niemowlaków z butelki sztucznymi substytutami mleka (zamiast karmić je pokarmem matki wprost z piersi) zaczynasz pisać niezwiązane z tematem opinie na temat religii.
Każdy dorosły człowiek wie, że mężczyzna nie jest w stanie zapewnić dziecku zdrowego, naturalnego pokarmu i to jest argument pana Ciechana z którym jak widzę nikt nie potrafił się zmierzyć i stąd próby obrażania widoczne i w tym wątku. :(

Innym argumentem przeciw sprzedaży dzieci osobom obarczonym parafiliami uniemożliwiającymi posiadanie własnego potomstwa jest fakt doprowadzania tych dzieci do choroby sierocej (z powodu braku kontaktu z rodzicami obojga płci), a na ten argument homopropaganda proponuje odpowiedź, że lepiej jest by dziecko zostało wychowane przez dwóch "porządnych gejów"*, niż przez rodziców alkoholików.
Jakoś nikt się nie zastanawia dlaczego homopropaganda proponuje wyłącznie albo jedną chorobę rodziców, albo inną...

Trollu, posługuję się słowami, które w języku polskim nie są uznane za obraźliwe, więc jeśli uważasz coś za niekulturalne, to napisz konkretnie o co Ci chodzi i pisz najlepiej do rozmówcy, bo obgadywanie kogoś sugeruje brak wdzięczności za dobre wychowanie wobec własnych rodziców.

* 86 proc. pedofilów, wykorzystujących seksualnie chłopców, deklaruje się jako homoseksualiści (W. D. Erickson, "Behavior Patterns of Child Molesters," Archives of Sexual Behavior 17 (1988): s. 83.)


krzyszp

Cytat: armar w 29 Wrzesień 2014, 18:50
Krzyszp, piszesz o "spienionych fanatykach z prawej strony", którzy jakoby posługują się niezrozumiałą argumentacją, gdy tymczasem post wcześniej zamiast przedstawić rzekome argumenty na to, że lepsze jest żywienie niemowlaków z butelki sztucznymi substytutami mleka (zamiast karmić je pokarmem matki wprost z piersi) zaczynasz pisać niezwiązane z tematem opinie na temat religii.
Nic takiego nie napisałem, nie wciskaj takich bzdur...
Cytat: armar w 29 Wrzesień 2014, 18:50
Każdy dorosły człowiek wie, że mężczyzna nie jest w stanie zapewnić dziecku zdrowego, naturalnego pokarmu i to jest argument pana Ciechana z którym jak widzę nikt nie potrafił się zmierzyć i stąd próby obrażania widoczne i w tym wątku. :(
Wypowiedź, o którą toczy się dyskusja:
CytatBoks podobno szkodzi i to jest niepodważalny dowód na to! Wiem, że to już niemożliwe ale życzę Ci Dariuszu Mamusi z fujarką zamiast piersi będziesz miał co ssać
Nie widzę w tej wypowiedzi żadnej wzmianki o mleku, pokarmie, itd... Widzę za to chamską odzywkę spienionego fanatyka...
Cytat: armar w 29 Wrzesień 2014, 18:50
86 proc. pedofilów, wykorzystujących seksualnie chłopców, deklaruje się jako homoseksualiści (W. D. Erickson, "Behavior Patterns of Child Molesters," Archives of Sexual Behavior 17 (1988): s. 83.)
Próbowałem zweryfikować, niestety artykuł nie jest dostępny w sieci (dokładniej to jest, za $40)...
Nie udało mi się znaleźć ten artykuł:
http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/1059922.html
Rybiński też dość swobodnie stosuje statystykę, ale zdecydowanie bardziej jest prawdopodobny niż Erickson, gdzie nie idzie dotrzeć do materiałów. A tak w ogóle, wszystkie źródła podają (co ciekawe, głównie prawicowe), że 40% aktów pedofilnych jest homoseksualna, co nijak ma się do podawanych przez Ciebie 86%.
Najlepszą jednak chyba odpowiedzią jest jednak ten link:
https://en.wikipedia.org/wiki/Catholic_Church_sexual_abuse_cases

Napiszę jeszcze raz, żeby nie było wątpliwości - mimo posiadania wspaniałych kumpli jednak wolę kobiety, więc ciężko mnie zakwalifikować do "wyznawców" LGBT, ja po prostu staram się nie ulegać histerii...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

sknd

Cytat: armar
Innym argumentem przeciw sprzedaży dzieci osobom obarczonym parafiliami uniemożliwiającymi posiadanie własnego potomstwa jest fakt doprowadzania tych dzieci do choroby sierocej (z powodu braku kontaktu z rodzicami obojga płci)

no teraz to trochę pojechałeś, jakieś argumenty na poparcie tego "faktu"? Skąd to wytrzasnąłeś? Poziom debilizmu i manipulacji sugeruje Frondę  :sick:

Cytat: armar
* 86 proc. pedofilów, wykorzystujących seksualnie chłopców, deklaruje się jako homoseksualiści (W. D. Erickson, "Behavior Patterns of Child Molesters," Archives of Sexual Behavior 17 (1988): s. 83.)

"86 percent of offenders against males described themselves as homosexual or bisexual"

zapomniałeś o tych dwóch słówkach...




Ufol

Polecam zajrzeć do ostatniego numeru tygodnika "Do rzeczy". Znajduje się w nim maleńki wywiad z Markiem Jakubiakiem. Odnoszę wrażenie, że to bardzo inteligentny a na dodatek kulturalny facet, który zwyczajnie nie zgadza się na dyktat politycznej poprawności. Dlatego wyznające ją media próbują mu zaszkodzić.

krzyszp

Cytat: Ufol w 01 Październik 2014, 17:35
Polecam zajrzeć do ostatniego numeru tygodnika "Do rzeczy". Znajduje się w nim maleńki wywiad z Markiem Jakubiakiem. Odnoszę wrażenie, że to bardzo inteligentny a na dodatek kulturalny facet, który zwyczajnie nie zgadza się na dyktat politycznej poprawności. Dlatego wyznające ją media próbują mu zaszkodzić.
Ufol, sorry, ale to jest PR-owe ratowanie wizerunku tylko...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Krzysiak

#48
Cytat: krzyszp w 01 Październik 2014, 17:57
Ufol, sorry, ale to jest PR-owe ratowanie wizerunku tylko...

Wątpię na pewno nie przed "Tęczową Armią" chociaż bardziej nadaje się to do kategorii HUMOR

https://www.youtube.com/watch?v=y8Umd9cMi-o


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Tobas

Wracając do tematu chciałbym zauważyć, że mimo tego iż nie podzielam akurat tych poglądów Pana Jakubiaka, to jednak bardzo szanuję jego inne poglądy (Husaria, ratowanie browarów, narodowość, ateizm) i nie mam zamiaru rezygnować z bardzo dobrego piwa, które serwują Browary Regionalne Jakubiak. Jestem mu bardzo wdzięczny za to, że uratował m. innymi Browar Lwówek i mogę w swoim lokalnym sklepie spożywczym kupić prawdziwe piwo, a nie jakieś tfu szczyny koncernowe  :parrrty:

Pilman

Cytat: krzyszp w 01 Październik 2014, 17:57
Ufol, sorry, ale to jest PR-owe ratowanie wizerunku tylko...

To ja podrzucę kilka wypowiedzi pod zwykłym artykułem w GW (na prawdę poczytaj a zmienisz zdanie, sam artykuł też sobie oblukaj)
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16678315,Marek_Jakubiak__piwowar__narodowiec__homofob__Sylwetka.html
Także nie uważam żeby musiał ratować swój wizerunek - ludzie jednak nie trawią medialnej papki i nie podążają za homo-propagandą. Gdy czytam takie wpisy to się serce raduje.

A poza tym poleca również świetny wywiad w portalu o skrzywieniu lewicowym:
http://natemat.pl/117561,wlasciciel-browaru-ciechan-do-michalczewskiego-zycze-ci-mamusi-z-fujarka-homoseksualisci-nie-moga-adoptowac-niemowlat

Krzysiak

Nie pokażą "Carmen", bo opera "promuje niezdrowe zachowanie"
http://www.tvn24.pl/nie-pokaza-carmen-bo-opera-promuje-niezdrowe-zachowanie,477276,s.html

"Opera "Carmen" spada z afisza West Australia Opera z powodu - jak tłumaczą dyrektorzy - dymu papierosowego......"

BRAVO  :parrrty:  XD


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Pilman

Cytat z artykułu:
"- Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników, wykonawców scenicznych i wszystkich miłośników opery w całej Australii Zachodniej, co oznacza promowanie przekazów prozdrowotnych i nie przedstawianie żadnych aktywności, które mogą promować zachowania niezdrowe - wyjaśniła cytowana przez "Guardiana" Chard."
Ta pani jest ... I to tyle na jej temat. A zawiedzeni widzowie mogą sobie zapalić papieroska

sknd

ciekaw jestem, co sądzicie o najnowszych poczynaniach mości Jakubiaka, bo ja po przeczytaniu kilku kolejnych wywiadów na pewno nie uważam go za bardzo inteligentnego typa, za do wydaje mi się, że może cierpieć na to co nastoletni korwiniści zwą bulem doopy  ;)

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

sknd

generalnie to o jego pozew sądowy i róznbe wygłaszane w związku z nim mądrości, np tu:

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/219911-prezes-ciechana-o-akcji-lewakow-do-tej-pory-wszyscy-im-ustepowali-ja-nie-odpuszcze-nasz-wywiad

krzyszp

CytatPrzede wszystkim dlatego, że nie zgadzamy się deprecjonowanie czy też niszczenie produktów spożywczych wytwarzanych w Polsce.
Rozbawił mnie ;)


CytatZaskoczyła Pana skala lewackiej histerii...
Podziwiam klasę zadającego pytania (podkr. moje).
CytatWidzę, jaka skala nienawiści jest skierowana na mnie w związku z tym wezwaniem.
No, ja tutaj widze nienawiść, ale jakby z drugiej strony..
CytatCzy może Pan przypomnieć, jakie jest Pańskie stanowisko w sprawie adopcji dzieci przez pary homoseksualne? Bo to właśnie po wypowiedzi na ten temat stał się Pan celem największych ataków.
Znowu "redaktor" się popisał... Nie chodziło o poglądy, tylko o chamstwo, z jakimi były prezentowane, ale tego lepiej nie zauważyć...

Dalej mi się nie chciało czytać tych popłuczyn...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

pytania "redaktora" wcale nie były tendencyjne..... :D

CytatZaskoczyła Pana skala lewackiej histerii, jaka wybuchła po Pańskich słowach pod adresem popierającego postulaty homoseksualistów Dariusza Michalczewskiego?
CytatCzy te ataki zmuszą Pana do milczenia? Taki jest najwyraźniej cel środowisk LGBT.


oh LOL :D

Krzysiak

Mnie ciekawi tylko czemu ???
W żadnym wywiadzie reportażu nie został pokazany profil na FB popierający Ciechana
https://www.facebook.com/events/1983905171750930/?ref=51&source=1

Tylko akcja walki z nim profile, wydarzenia itp

I ta obstrukcja pokrzywdzonych  XD
https://www.youtube.com/watch?v=y8Umd9cMi-o



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

sknd

koleś z filmiku masakra, to jest na serio czy jakaś parodia?  XD

Troll81


Krzysiak

Nie panowie to przedstawiciel LGBT
tak to właśnie oni dostali szału po wypowiedzi właściciela Ciechana

Uważajcie "Tęczowa Armia" rośnie w siłę  XD


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Pilman

Powiem tak pan Jakubiak mam jaja. Po jego wypowiedziach na powyższy temat, jeszcze bardziej uświadcza mnie w przekonaniu, że postępuje słusznie. Temat który wzburzył ataki histerii wśród środowisk LGBT, jest samonakręcającą się  sprężynką od której w niedługiej przyszłości nie będzie ucieczki. Dobrze, że znalazła się osoba medialna, która nie podąża ślepo wyznaczonym szlakiem i ma swoje zdanie - jakże okrutne w stosunku do LGBT.

Zdziwiło mnie tylko że link Krzysiak_PL_GDA do filmu w którym członek Tęczowej Armii wylewa piwo Ciechan dopiero teraz wprowadziło w zakłopotanie co niektórych? Kilka postów wcześniej sam Krzysiak wklejał ten sam film - i o dziwo nie było wtedy żadnej reakcji  ???

Troll81

Wylewanie piwa nie ma tu nic do filmiku. Raczej dziwi mnie zachowanie tego pana z filmiku. Jakieś brednie o tęczowej armii..... brzmi to jak parodia. Wylanie piwa akurat mnie tu zgrzewa i powiewa. Zresztą równie smieszne jest dla mnie to co zapowiada pan Jakubiak. Jakieś śmieszne pozwy? Po co? W ten sposób tylko cementuje sobie opinię pieniacza.

Nie jestem członkiem żadnego środowiska LGBT ale zapewniam cię że wypowiedź pana Jakubiaka odnośnie matki pewnego sportowca mnie oburzyła. To nie była histeria. Tylko zwykłe zwrócenie uwagi na niebywałe chamstwo. Takj samo zareagowałbym gdyby w tym tonie wypowiedział się Michalczewski o Jakubiaku. I nie ma tu mowy o zdanej histerii. Po prostu oburzenie faktem skrajnego chamstwa.

Pilman

Ok. Trollu. Wypowiedź pana Jakubika była delikatnie mówiąc nie na miejscu przy uwzględnieniu, że puszczona byłaby w mediach lub byłaby dla mediów – gdzie pada pytanie, odpowiedź. Z tego co wszyscy wiemy wypowiedź pisemna pana Jakubika był na portalu internetowym nie firmy ale jego własnej osoby. Mało tego sam zainteresowany usunął powyższą wypowiedź bez zbędnej zwłoki oraz nie chwalił się tym przed osobami postronnymi – mediami(!).  Także w tym wypadku mogę napisać, iż jego wypowiedź była dla mnie zabawna troszkę uszczypliwa taka na poziomie faceta z testosteronem. Choć nie śledzę jego kont portalowych (prywatnych)  bo nie szukam haka na niego dlatego też, nie ma jemu nic do zarzucenia.

Wracając do filmu nie miałem namyśli wylewanie piwa ale właśnie zachowanie tego plastusia na filmie. Film był wcześnie zamieszczony i nikt nie zwrócił na niego uwagi ot taka zagowzdka. 

Co do wylewania piwa czy też ogólnie niszczenia produktów spożywczych to uważam, że jawne nawoływanie do tego jest nie stosowne a wręcz oburzające i świadczy o impertynenckim podejściu do życia. Nie chcesz czegoś spożywać nie kupuj a nie nawołujesz do kupna i niszczenia, w imię czego?  Własnego widzi mi się świat w różowych okularach czy jak?
Napisz tylko czy pijesz z powrotem markę Ciechan, Lwówek, Bojan – bo w pierwszy poście napisałeś, że do puki Jakubiak nie przeprosi, tych piw nie ma dla Ciebie.  I jeszcze jedno ,,skrajne" chamstwo to było by wtedy gdyby nie było żadnego odzewu ze strony pana Jakubiak – przeprosin, wyjaśnień co do meritum jego poglądów (choć jak wyjaśniłem wcześniej zamieścił to na prywatnym profilu a nie firmy którą prowadzi oraz nie była to wypowiedź dla mediów).

Tobas

Pan Marek Jakubiak zachował się chamsko i przeprosił (abstrahując od tego, że to był prywatny wpis na prywatnym profilu)
Środowiska "Tęczowego Salonu" zrobiły mu nagonkę i czarny PR.
Pan Marek Jakubiak jako biznesmen, twardo stojący na nogach, przekalkulował sprawę i doszedł do wniosku, że nie może się godzić na takie szykany. Zażądał zadośćuczynienia - zwróćcie uwagę, że nie chce tych pieniędzy dla siebie!
Dalej uważam, że piwa BRJ (Browary Regionalne Jakubiak) to najlepsze piwa koncernowe w kraju.
Jego wkład w ratowanie browarów jest bezcenny, jako piwosz i wielbiciel dobrej jakości nie godzę się na szykanowanie tych produktów. Nie mam zamiaru (i nigdy nie miałem) przestać ich spożywać.

BTW
Tak samo chętnie spożywałbym np. nalewki cysterskie czy wino mszalne gdyby mi smakowały ;)

krzyszp

Tobas, Pan Jakubiak wypowiedział się po chamsku na forum publicznym, a będąc biznesmenem znanej marki stał się osobą publiczną... koniec tematu...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tobas

Cytat: krzyszp w 30 Październik 2014, 12:03
Tobas, Pan Jakubiak wypowiedział się po chamsku na forum publicznym, a będąc biznesmenem znanej marki stał się osobą publiczną... koniec tematu...

... i przeprosił  ;)

krzyszp

Cytat: Tobas w 30 Październik 2014, 13:18
Cytat: krzyszp w 30 Październik 2014, 12:03
Tobas, Pan Jakubiak wypowiedział się po chamsku na forum publicznym, a będąc biznesmenem znanej marki stał się osobą publiczną... koniec tematu...
... i przeprosił  ;)
Zmuszony naciskiem opinii publicznej... Sorry, dla mnie te przeprosiny były całkiem fałszywe, zwłaszcza biorąc pod uwagę groźbę procesu za wylanie piwa, za które ktoś zapłacił i już jego nie jest. Mamy do cholery prawo własności, czy nie?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Przeprosił. Ok i jak dla mnie koniec tematu. Ale teraz straszenie pozwami jest już nie na miejscu. W pewnych środowiskach stracił twarz i już jej nie odzyska. Niech się z tym pogodzi. To tak jak z dziewictwem. Natomiast straszenie pozwami to już nowa jakość. I przede wszystkim udowadnianie, że jest się jednak pieniaczem.

Zachowania pana Plastusie nie komnetuje bo filmik jest zwyczajnie śmieszny i nie mogę traktować go poważnie :D

apohawk

@krzyszp, masz prawo własności, możesz sobie kupić ciechana i go wylać. Wylewanie go, robienie z tego kampanii i oczernianie marki to już wykracza poza prawo własności, a wchodzi w prawo reklamy, a raczej reklamy negatywnej, antyreklamy, czy jakkolwiek zwanej, która z kolei jest jakośtam prawnie zabroniona. Forumowych prawników proszę o sprostowanie prawne. Ja tak to widzę.
No good deed goes unpunished.

Ufol

Postępaki mają obsesję na punkcie tego zboczenia. Dzisiaj słuchałem programu tak, czy nie. Jednym z gości był Marek Jakubiak. Rozmowa zeszła na jego nową pasję, zaczął sponsorować polską reprezentację rugby. Jedynym skojarzeniem redaktorki był jakiś pedalski kalendarz przedstawiający zawodników z Holandii. Szacunek należy się Jakubiakowi za walkę z obrzydliwą, nową antycywilizacją.

Troll81

jaka nowa? Geje istnieją od dawna. to nie wymysł naszego wieku.
walka? z czym? z tym ze ktoś głośno mówi ze sportowiec gej jest tak samo dobry jak sportowiec hetero? bo sportowca powinniśmy oceniać po jego wynikach sportowych a nie po tym z kim sypia, albo jaki ma kolor skóry, czy którego boga wyznaje albo na która partię głosował....

Ufol

Wybacz Trollu, to pomieszanie z poplątaniem. Nowością jest odwrócenie fundamentów cywilizacji europejskiej. Co dawniej było sekretne, dziś się pokazuje i odwrotnie. Teoretyczni Europejczycy XXI wieku mają być przeciwieństwem dziewiętnastowiecznych, przecież to absurd. Perwersja małej grupy społecznej nie powinna być, moim zdaniem, tematem nagłaśnianym w mediach. Tą nachalność odbieram jako skrajne chamstwo i przy okazji opluwanie mojej religii, która takie praktyki potępia. Postmodernizm jest zjawiskiem nowym. Chętnie bym się zagłębił w kulturalnej debacie o naturze cywilizacji, ale rozmawiamy o właścicielu browarów, więc pozostańmy przy naszych baranach. Jeszcze za czasów schyłku rządów Jaruzelskiego nikt by sobie nie wyobraził szaleństwa dzisiejszych wielkich mediów. Jakubiak, jak samotny rycerz, stanął na drodze nowych barbarzyńców. Za to go szanuję.

sknd

w takim razie zastanawiam się, kto gorszy, rycerze czy smoki ;)

Troll81

CytatPerwersja małej grupy społecznej nie powinna być, moim zdaniem, tematem nagłaśnianym w mediach.
o jakiej konkretnie perwersji piszesz?

CytatJakubiak, jak samotny rycerz, stanął na drodze nowych barbarzyńców. Za to go szanuję.
Właściwie to nie jak rycerz, a jak cham w kufajce i z papachą. Do tego przeklinający głośno. Daleko mu do rycerza.

Krzysiak

#76
Cytat: Troll81 w 31 Październik 2014, 13:33
...

Troll nie wybielaj jednej strony

Bo zaraz będzie że wszyscy hetero to chamy, prostaki pozbawiane tolerancji !!!
A homo to przyjaźnie i miło nastawieni ludzie do życia pełni cnót, poprawności i tolerancji

Bo właśnie taką papką karmią nas obecnie media !!!

A dla rozluźnienia atmosfery dwa kawałki
Maja Koman - Babcia mówi
BRACIA FIGO FAGOT - Heteromagnes [OFFICIAL VIDEO]


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

Alez ja żadnej strony nie wybielam. Właśnie toczę dysputę z jednym "racjonalistą" który w chamstwie przebił "pana ciechana"

chamstwa nie zniesę niezależnie z której strony leci. Ale filmik "pana tęczowego" chamski nie był. co najwyżej się kolo ośmieszył.

Pilman

Kolejne doniesienia o bojkocie lewicy
http://wgospodarce.pl/informacje/17146-na-nic-bojkot-lewicy-ciechan-sprzedaje-sie-coraz-lepiej-o-marce-uslyszeli-i-pokochali-ja-nowi-klienci

krzyszp

Ja tu nie widze "kolejnego doniesienia o bojkocie lewice" ale pochwalenie się zwiększeniem sprzedaż. Bez żadnych danych zresztą.

Btw, Wiesz, że obroty mojej firmy wzrosły w ostatnim kwartale o 180%*? Nie? To już wiesz, że dzięki "bojkotowi" zarabiam lepiej  XD

* To oczywiście żart, komentuję tego "newsa".

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka