Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Minecraft

Zaczęty przez kotfryc, 08 Lipiec 2011, 13:08

kotfryc

http://youtu.be/m_yqOoUMHPg

Zastanawiam się czy ktoś z forumowiczów zetknął się z tą grą, lub sam ewe. gra ?  :)

sknd

ja mam ja postawioną, ale nie grałem za bardzo, choć wygląda na ciekawą

Mchl

Ja mam konto Alpha :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kotfryc

#3
Cytat: Mchl w 13 Lipiec 2011, 23:23
Ja mam konto Alpha :D

Jam mam 2x Alpha :D
Grasz na jakimś serwie, czy sam ??
Jeśli by się znalazło parę osób chętnych można by było zrobić drużynowy serwer B@P, mogło by to być ciekawą formą promocji Boinc i naszej drużyny ;)

Mchl

Sam gram jak jestem z dala od świata gdzieś. Jak jestem przy internecie, to zazwyczaj mam co robić :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

pawg

Ktoś obecnie w to gra?



PoznanskaPyra

Ja mam nawet własny serwer ale free bulid czyli bez zombie itp. Buduje sobie. Jak chcesz pograć to pisz podam Ci dane co i jak.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

pawg

Używasz jakiś modów i czy grasz na surwival czy creative? Chodzi o zdobywanie surowców  ;)



PoznanskaPyra

Cytat: pawg w 29 Sierpień 2012, 19:13
Używasz jakiś modów i czy grasz na surwival czy creative? Chodzi o zdobywanie surowców  ;)
Jak mówiłem tylko sobie buduje, więc surowców nie muszę zdobywać. Modów nie mam żadnych.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

pawg

Brzmi ciekawie  :D Dużo osób masz na serwerze?



PoznanskaPyra

Serwer mam tak dla znajomych. Jak chcą sobie coś pobudować.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

pawg

No to masz kolejnego chętnego...  ;)



EDU Enthusiast

#12
a by dzialalo z 'poprawionym ulepszonym' clientem :P czy 0 szans? To bym sie pobawil z wami od czasu do czasu.

pawg

Mam właśnie takiego clienta...



PoznanskaPyra

Cytat: EDU Enthusiast w 31 Sierpień 2012, 12:02
a by dzialalo z zcrackowanym clientem :P czy 0 szans? To bym sie pobawil z wami od czasu do czasu.
Będzie działało
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

pawg

Jestem już w domu -> możesz mi podesłać namiary serwera na priv...  ;)



kotfryc

Cytat: PoznanskaPyra w 31 Sierpień 2012, 18:13
Cytat: EDU Enthusiast w 31 Sierpień 2012, 12:02
a by dzialalo z zcrackowanym clientem :P czy 0 szans? To bym sie pobawil z wami od czasu do czasu.
Będzie działało

Ludki ludki... to jest ogólnodostępne forum indeksowane przez gugle itd...  :-\
https://www.google.com/search?q=zcrackowanym+clientem+boinc&ie=utf-8&oe=utf-8&client=ubuntu&channel=fs#hl=pl&client=ubuntu&hs=zUh&channel=fs&sclient=psy-ab&q=minecraft+boinc&oq=minecraft+boinc&gs_l=serp.3...36853.39480.0.39575.9.9.0.0.0.0.122.729.6j3.9.0...0.0...1c.1.Mzur2qlvF8Y&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&fp=8d121b5f61f2b0f9&biw=1404&bih=962

Jak coś macie crackowane, zhakowane, ściągnięte bez posiadania praw autorskich to polecam rozmawiać na PW, inaczej ktoś może mieć kłopoty. Inna sprawa że nie tworzy to dobrego wizerunku tego forum...

EDU Enthusiast

juz poprawilem moje slownictwo.

Fobos

Ja też bym sobie z kimś pograł bo już mi się nudzi budowanie miast dla owiec, świń i krów :P