Retro liczydło - szukam projektu

Zaczęty przez spiro, 26 Styczeń 2016, 18:38

spiro

Witam!
Używam starego kalkulatora z jednym rdzeniem na xp
2016-01-26 18:25:41 |  | 1799 floating point MIPS (Whetstone) per CPU
2016-01-26 18:25:41 |  | 2905 integer MIPS (Dhrystone) per CPU
Kiedyś liczyłem na tym malarie, ale w pewnym momencie przestała być kompatybilna z xp. Obecnie liczę Primegrid, The Riesel Problem Sieve (TRP-Sieve), jedna paczka zajmuje ok 3-4h (średni czas wg strony projektu to ok 35min).
Szukam innego projektu, który zadziała z xp a czas liczenia będzie w godzinach a nie w dniach/tygodniach
Sugerowałem się aktualnym PM, niestety rosetta nie działa :(

Będę wdzięczny za podzielenie się sprawdzonymi projektami.

Szymon

Na pewno Enigma, a oprócz tego to nie wiem.
http://stats.free-dc.org/stats.php?page=userbycpid&cpid=b99d405900ea644cb4b3d598af0ba854

Troll81

SETI ruszy chyba na wszystkim - procek po wynikach przypomina Athlona XP 2500  %)

kva.pl

Nie ma zadnego sensu liczyc na tym kompie, szkoda pradu.

tito

Cytat: kva.pl w 26 Styczeń 2016, 20:08
Nie ma zadnego sensu liczyc na tym kompie, szkoda pradu.
Co do prądu to fakt, ale czy nie sensu liczyć? Jest chęć, to póki co trzeba liczyć. Może kiedyś flota się rozbuduje.
W projektach nie pomogę, ale czy nie rozważyłbyś przesiadki na linuksa? Wtedy ilość możliwych projektów znaczącą by się zwiększyła.

PS zapraszam do działu "wizytówki".  :arrr:

kva.pl

Nie ma o tyle, ze nie liczac na nim powiedzmy pol roku za zaoszczedzone pieniadze mozna kupic sprzet ktory to pol roku 'straty' nadrobi w miesiac ;)

pawg

Popieram przedmówcę, a jeśli mimo to chcesz liczyć na tym komputerze to polecam Enigmę  ;)



spiro

Szanowni Kamraci,
Enigma  na xp sp1 śmiga że lodzio-miodzio. Dziękuję i życzę wysokiej punktacji :)

necavi

No i pewnie większość no cpu - myślę, że nasz GoofyxGrid@Home odpali.

chr80♂°🛰�

Hello.

@spiro - Lepiej liczyć enigmę na jakimś sprzęcie z androidem niż na Athlonie XP