Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

eRepublik - ePolska w potrzebie

Zaczęty przez ansuz, 11 Sierpień 2009, 19:21

AiDec

Na chwile obecna wyglada ze wszystko dziala prawidlowo - chyba naprawili bledy.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

sesef

Marketu nadal nie odświeża, ale za to gospodarka trochę ruszy po dzisiejszym biciu juniora.

ksysju

Hi

Rano MM działał, potem znowu się popsuło.   
Jak dziś nie ruszy to broni nie rozdam.


ksysju

michaou

ja jestem w potrzebie, czyszczenie niemiec z mapy i tlumienie powstan wyczyscily mnie z pieniedzy broni brak, zarobki marne, mam tylko na jednego gnata i jeden chlebek dziennie, jezeli macie jakies nadwyzki to przyjme, checi do walki mam ale narzedzi - nie !

ksysju

Hi

Wpisałem się dziś do formularza co MON wystawił by broń wydawać.

No i dostałem 7xQ1  :fright: . Myślałem , że na siłę 13,2 będzie coś lepszego  :)


ksysju

Aegis Maelstrom

Ooo, nieźle. :)

Ja na (wówczas) 11,52 dostałem 5q1. Trochę ich nie rozumiem, bo raczej powinni dawać mniej, a lepszy q albo gifty, ale widocznie to mają ze zbrojowni. Młodzi się za to skarżyli, że nie dostają... no ale w końcu trafiła się akcja "nie dla młodych" i nie tankowanie 80 gold.  ::)

Machloj

phi! a ja na swoje 16.84 siły dostałem tylko 3xq3 - resztę sobie sam muszę dokupić :(

RAD - można jeszcze wpłacić coś na Twój fundusz?

Aegis Maelstrom

Zauważę, że w nocy odbyła się epicka dogrywka o północną Bazylię. ;)

Bezgłowy kurczak rządził, dawało się coś zrobić raz na parę minut, znajomy zdążył trochę pomóc w zbijaniu muru... i zwycięstwo!   :parrrty:

A zaraz potem swapy i.. powstanie. :deadman: Trzeba więc bić, do Peru lecieć...  :attack: ma ktoś tam firmę z wakatami?

TJM

Orientuje się ktoś, o co chodzi z trade embargo na Grecję ? To jakiś bug, czy specjalnie założyli ? Trochę niewygodnie się duże ilości żelaza przez donate przesyła %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Machloj

jak zapewne wiesz Polska chciała przejąć NoB - w związku z tym aby się dostać do Ameryki przeszliśmy przez rdzenne regiony Hiszpanii uaktywniając jej MPP = wywołaliśmy wojnę miedzy innymi z Grecją ;)

pewnie za niedługo pokój zostanie podpisany i wszystko wróci do normy...

TJM

Hm to dziwne, bo to wojowanie trochę już trwało, a embargo wskoczyło dosłownie parę godzin temu.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Machloj

nasuwają mi się dwa wytłumaczenia:

1. miałeś oferty sprzed wypowiedzenia wojny i ją ktoś wykupił

2. bug erepa, który teraz się naprawił :)

TJM

Ofertę miałem wystawioną z 2 tygodnie non stop, tylko dodawałem stocka i zmieniałem ceny. Po prostu wczoraj nagle ni z gruchy ni z pietruchy znikł mi przycisk update - pomyślałem że zaś bug jakiś wskoczył, dałem Remove i pojawiło się info o embargo.
Czyli pewnie bug erepa.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

RAD-Poland

#573
miałem to samo na kilku rynkach - to nie bug

wystawiona oferta pozostaje po wypowiedzeniu wojny ale nie można jej edytować (można ją wycofać z rynku, ale  nie można wystawiać nowych)

EDIT:
Cytat: Wiki eRepublikNote: If you are a general manager and you have products for the sale in that country, your offer will remain on the foreign market until you remove it or the products have been bought, but you will not be able to update that offer or post new offers while the trade embargo is active.

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

emik

a cóż to się stało, że tak spadła produktywność - czyżby już wprowadzali nowy moduł ekonomiczny?


TJM

Gdzie niby spadła produktywność ?
Jeśli chodzi o firmę w której pracujesz, to raczej normalne że kałasze produkuje się dłużej niż wiatrówki %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

emik

nie zauważyłem, że wzrósł poziom firmy


TJM

Ano kiedyś musiał, żeby ciągle nie być w plecy, wziąłem pożyczkę i pyknąłem upgrade. Łatwiej spłacić brakujące 40g niż codziennie tracić 1g na nic, a broni Q1 po rozsądnej cenie sprzedać się po prostu nie da.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

#578
Hi

Dziś od rana rynek wisi, nowe oferty nie są widoczne.  



ksysju

TJM

PMy też niespecjalnie działają, podobnie jak zakładka finances firmy i MM.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Gargul

Pewnie ruscy znowu boty/zombielce puścili. Jakieś ważne bitwy się dzieją? Pytam, bo nie mam pojęcia o aktualnych realich polityczno-militarnych. Coś widziałem, że Polska Słowenię zajmuje.

TJM

Jakieśtam bitwy były, ale na szczęście dziś rano były tylko przejściowe problemy.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Aegis Maelstrom

Uwaga uwaga, przypomnienie, od dzisiaj nie można robić kamikaze. Tzn robić można, ale następnego dnia nie podniesiemy wellness do 100.

Od dziś szpital zwraca wellness points utracone tylko w bitwach z danego dnia.  :deadman:

TJM

Będzie gorzej jak trafi się welness fail.
Podoba mi się za to opis nowego modułu wojennego. Taka uproszczona strategia HEXowa %)
Będzie się Bad Madafaka + 40 rozbójników czaił po krzakach w kluczowych miejscach %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Aegis Maelstrom

Ogólnie mam wrażenie, że przekombinowali i zupełnie nie przemyśleli tego nowego systemu ekonomicznego.

Do tego była szansa naprostować parę bzdur w stylu mapa i surowce. A tu nagle diamenty mają się magicznie zmienić w tytan, a drewno w kamień. Bez sensu. Nagle amazonia okaże się źródłem granitu i marmuru? Kabotynizm.

Najsensowniej byłoby, gdy dodali jakiś surowiec i parę produktów gotowych, po prostu. Wtedy np. mógłby być sens kupować coś więcej niż chleb. Mogli też wprowadzić jakieś specjalizacje albo nową klasę - usługi. Tymczasem te zmiany idą w jakimś dziwnym kierunku... >:(

Troll81

chyba pora się z grą rozstać....

RAD-Poland

wygląda to nieciekawie zwłaszcza nowy moduł wojenny
co do ekonomicznego mam również obawy, ale jeśli punkty CP będzie można zmieniać na bieżąco lub przynajmniej bez kosztów dodatkowych to będzie do przyjęcia

jak już tyle czekam to chociaż zobaczą jak to się będzie prezentować




   
WCG:
PG:         YOYO:

     

TJM

Po zmianie w erepie jest trudniej o dobry welness, ja jeszcze jestem w dobrej formie ale znajomi (niektórzy nie mają domków) mówili, że będzie ciężko.
Ceny giftów na pewno pójdą jeszcze w górę, a i tak już są o 100% wyżej niż kilka dni temu.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Szopler

Erep się sypie...
zarobiłem dzisiaj 21.50 i nie mogę kupić chleba!
A transaction is already in progress.
Albo Offer is no longer valid.

kaszana na maxa!!

Troll81

Jak za miesiąc dalej będzie takie truchło to ja mogę oddać moje konto.....

ksysju

Hi

Nie wiem co was tak zrażają przejściowe trudności.  ;D

Jak by ktoś jeszcze nie wiedział, to za chwilę bić nas będą.  Kto może to do RA zapraszam.
No i broń szykować.
ksysju

TJM

Mnie zraża to, że gdyby gra była ciągle taka jak na początku, miałbym dziś kilka tysiaków golda w różnych inwestycjach.
Tymczasem przez fail na failu mam niewiele więcej ponad to, co da się uskrobać bez pomocy znajomych.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

A mnie mierzi to że uczciwie pracując trenując i walcząc nie da się iść do przodu w tej grze. Wystarczy jeden fail z zdrówkiem i kto kogo wtedy poratuje?? dotychczas jak się budziłem i miałem 41 wel to mogłem raz walnąć uleczyć się i iść pracować. A teraz jak się obudzę to nawet nie ma co walczyć ani pracować tylko żebrać o gifty. A jak szefu zobaczy mnie pracującego z wellnes na poziomie 43 to mnie w dupę kopnie.....

TJM

No to akurat standard, dlatego według mnie wprowadzenie zmiany ze szpitalem bez v2 było po prostu kretynizmem.
Z 4x na 9x wella da się wrócić gdzieś w 3 dni, ale najlepiej byłoby nie pracować i nie trenować w tym czasie...

Btw, ma ktoś dwa chleby q3 więcej ? Potrzebuję dla siebie i jednego znajomego który zostaje i gra dalej, na markecie nie da się kupić.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

emik

złożyłem podanie do Polish Multi-Task Force - może przynależność do jakiejś grupy bojowej sprawi większą frajdę z tej gry


emik

święto - kolejny (czyli ja) FM w naszych szeregach


ksysju

Hi

No to gratulacje :-)

Ja tam napisałem do EMC ;-)

ksysju

Aegis Maelstrom

Hoho, wysoko mierzycie. Przy okazji gratki.

A ja ze znajomym praktycznie przeszliśmy na dwuklik. Ta gra to i tak straszny złodziej czasu, a twórcy chyba próbują odebrać możliwości rozwoju i wykazania się po tylu miesiącach gry. Tymczasem podholuję nieco postać i zobaczymy co będzie.

Troll81

Fakt że twórcy szczerze uprzykrzaą życie....

emik

już jestem najemnikiem w PMTF - z tego co wyczytałem na ichnim forum to wkrótce ta grupa bojowa wybiera się do RPA lub Australii aby walczyć za odpowiednią opłatą