Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

eRepublik - ePolska w potrzebie

Zaczęty przez ansuz, 11 Sierpień 2009, 19:21

ksysju

Hi

Że ja na to nie wpadłem, co tam jakieś wojsko. NAJEMNICY to jest to, więcej krwi i kasa.  ;D
ksysju

TJM

No to się wkurviłem - rano zaglądam do erepa i okazało się, że mieszkam w Rosji %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

Zamieszanie niezłe.  Podobno rdzenne się łatwiej odbija, od takich "okupowanych" trenów. I w końcówce nikt już Pomorza nie bronił, by dmg nie tracić.

Teraz RA najważniejsze. :attack:

ksysju

Gargul

Streścił by mi może ktoś, co się ostatnio  w erepie dzieje. Przestałęm grać ze 2-3 tygodnie temu, parę dni po adparciu pierwszego ataku na RA. Widzę, że dużo się dzieje.

ksysju

#604
Hi

Teraz to nas biją Ruski od wschodu, Słowenia i reszta od Zachodu.
Chwile przed tym,  my mieliśmy ochotę na high oil w Meksysku , ale zostaliśmy zablokowani.

sporo już napisano w tym temacie np.
http://www.erepublik.com/en/article/v-wojna-e-wiatowa-a-kwestia-czeska-s-owe-ska-i-ukrai-ska-1317056/1/20





ksysju

Troll81

a ja coraz bliżej jestem decyzji o oddaniu swego konta w erep....

RAD-Poland

#606
ja też mam dosyć na dziś

You already bought 40 Wellness Boxes in the last 24 hours.
You can buy again tomorrow.

(pierwszy i ostatni raz ~6 godzin na MM) patrzałki odpadają, a na klawiaturze kursory zniknęły  XD
fakt duży ruch dzisiaj na MM sporo się dzieje, w przeciętny dzień to 1/10 tego ruchu nie ma

ale też pierwszy raz zatankowałem do pełna i na dodatek kończąc dzień z tym samym stanem konta co zaczynałem

więcej i tak z siebie nie dam  max 421 dmg/Q5 => 22.167 dmg/54 uderzenia wg moich wyliczeń (za ~1h koniec bitwy i pewnie w toolsach będzie dokładny wynik)

na razie jest nieciekawie brakuje ~1kk muru  :(
http://www.erepublik.com/en/battles/show/10076

EDIT po 1,5 h dogrywce przegraliśmy



   
WCG:
PG:         YOYO:

     

emik

#607
http://ereptools.net/battles/info/id/10076

http://ereptools.net/battles/top

dzisiejsza walka została TOP1 w bitwach - przeszło 20mln dmg i 30k golda na WB


AiDec

A zatem Ci ktorzy narzekali na nude w erepie, maja teraz odrobine rozrywki  XP



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

emik

po przegranej walce o Rhone Alps straciliśmy też Brandenburg and Berlin - jeśli ktoś mieszkał na tych terenach to niech jak najszybciej je opuszcza zamiast podbijać mur sowieckiemu okupantowi


Aegis Maelstrom

Z drugiej strony nie wiem czy wiecie, ale można wciąż pracować w firmie, która znalazła się na terenie wroga.  %)

Jest "tylko" jeden problem: w Rhone Alps jest Słowenia, która nałożyła jakieś paskarskie opodatkowanie na pracę - a więc pracując wspiera się wyraźnie okupanta. Moja sugestia: dogadać się z pracodawcą co do wypłaty pod stołem. W ten sposób sojusznicze firmy wciąż będą mogły zarabiać, a krajowy rynek pracy raw nie dostanie aż tak w tyłek (zarobki w regionach high będą na pewno lepsze niż w PL w naszym medium iron i grain).

ksysju

Hi

Tylko ból jest, że szpitali nie ma.
ksysju

Troll81


AiDec

Jak to napisal jeden gracz `spoko, jeszcze Syberia bedzie nasza` :D. A ja sie zastanawiam kiedy odijemy nasza rdzenna Kamczatke ;).


Jedyne czego zaluje w takim momencie, to ze Niemcy ponownie istnieja na mapie :(. Gdyby ich nie bylo, mielibysmy latwiej.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Aegis Maelstrom

Jest źle.

Jestem już zmęczony "rządami" i awanturami dwudziestolatków. 25-tego miała być bitwa przed końcem dnia. I co, i nic, tony expa i damage'u w tak ważnych wojnach poszły się paść. Do tego mój znajomy trafił chyba na jakiegoś przygłupiego Chorwata: ten na sugestię rozliczeń pod stołem zgodził się i... pozwalniał wszystkich, ma w firmie 0 zatrudnionych. Efekt: znajomy ze skillem>8 tyra w PL za 8 PLN.  :deadman:

Płace w land spadły na twarz. Gdyby ktoś miał sensowną propozycję dla landowca, niech daje znać.  %)

TJM

Mógłbym rozważyć reaktywację firmy w Grecji i drugiej w Polsce (manu), bo widzę że o siłę roboczą teraz nietrudno %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

Ale tylko Land ma problemy w Polsce. Manu bez zmian.

W sumie czemu  ludzie nie lecą do Hiszpanii ?  Płacą lepiej, wojny codziennie.



ksysju

AiDec

Ja bardzo chetnie zatrudnie land w Grecji. Kontakt w grze z orgiem BatP.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

ksysju

Hi

To się nazywa zgrana akcja  :)

http://www.zhunder.com/showbattle.php?id=10193

I ja tam byłem  ;D
ksysju

Troll81


Aegis Maelstrom

Wyjeżdżam wraz z Peiksem na weekend z Polski i potrzebujemy opiekuna/opiekunów dla naszych kont na piątek i sobotę. Prrroszę się zgłaszać!  :attack: Szczegóły na PM. :)

AiDec

Jestem w stanie zaopiekowac sie w pt i sb Twoimi kontami z roznych IP. Podaj logpassy na PM.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Niekumaty Burak

#622
Dlaczego w szpitalu q 5 (Pomerania) od pewnego czasu odzyskuję tylko 10 jednostek zdrowia?
Mam witalność 74,5, poziom 12, produkcja 2,7, siła 3,6, szeregowy.
Na erepie jestem RyszardK.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Machloj

zmieniono zasady korzystania ze szpitali - możesz uleczyć tylko to co straciłeś podczas walk - jeśli walczyłeś raz odzyskujesz 10 punktów, jeśli dwa razy - 20 itd. Pamiętaj tylko, że możesz wyleczyć maksymalnie 50 ran wojennych

Mori

Tia, te nowe zasady to nieporozumienie jakieś :/ Teraz, by odnawiać wella trzeba tak naprawdę się dogiftowywać. Heh.

Troll81

Albo kupować wellness boxy :D i ogólnie wiecej kasy im dawać :D

Machloj

e tam! narzekacie! według mnie to była najlepsza zmiana jak do tej pory - bardzo rozruszała niemrawą gospodarkę. ludzie zaczęli kupować lepszej jakości chlebki, domki i w końcu gifty. nie wiem czy pamiętacie, ale przed wprowadzeniem tej zmiany był dosyć poważny gospodarczy kryzys - płace niskie, firmy bankrutowały...

TJM

Dokładnie, na początku też narzekałem, ale szybko się okazało, że zmiana ta wyszła na plus. Teraz firmy o niższym Q mają rację bytu i mogą być konkurencyjne (niższa wypłata, ale też niższe koszty utrzymania welness).

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Mori

Tia, a teraz płace niskie, ale jeszcze trzeba kminić i próbować jakoś uzbierać na gifty czy coś :/ Yeah.

I jeszcze teraz ograniczenie, że oferty wymiany golda dopiero od 12 levelu... OMG.

TJM

Jakie znowu gifty ? Nawet pracując w firmie Q5 z domkiem Q3 wystarcza 1 gift dziennie żeby mieć jaki taki welness.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Mori

Nie, jak się dawniej grało, a teraz dość boleśnie przekonało, że zmienili sposób leczenia. 25 wella nie jest zbyt różową sytuacją :)

AiDec

Czy ktos ma skrypcik IronCkecker? Gdzies zgubilem...  :shame:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81


AiDec

Dogiftowany.

Btw, kup sobie orga - sam sie bedziesz giftowal.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Jak będę miał kasę na orga :D

AiDec

Dwudziesty level i nie ma 5g na orga??? A co zrobiels z goldem dotychczas zarobionym? Co z goldami za HW i SS? Przepiles?  XD



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

apohawk

No good deed goes unpunished.

Troll81

Wydałem na siłce :D albo na klamki.....

Niekumaty Burak

Jest sposób na usunięcie konta w erepie, czy trzeba czekać na śmierć głodową?
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

AiDec

Chyba tylko smierc glodowa. Ale mam inna propozycje - szkoda kasowac taka postac jak Twoja, masz juz ladny lvl, bardzo ladny skill. Ja bardzo chetnie zaopiekuje sie Twoja postacia, mam wolne IP wiec moge nia grac. Cudow nie obiecuje, ale postaci nie skasuje, skill w manu bedzie rosl, sila bedzie rosla. Byc moze kiedys zachcesz wrocic - jak mnie nie zbanuja, to wciaz bedziesz mial postac, wciaz rozwijana. A jak nie bedziesz chcial nigdy wrocic, to ja cos skorzystam na grze Twoim kontem. Jesli jestes zainteresowany, to odezwij sie na PM - potrafie sie odwdzieczyc  :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka