Ogólnopolski zlot pod patronatem Fundacji BOINC Polska 28 XII 2012r.

Zaczęty przez Tobas, 28 Listopad 2012, 12:56

Tobas

Kolejny rok mija, więc nadszedł czas spotkań i podsumowań.

Proponujemy zatem:

Data: 28 XII 2012r.
Miejsce: LOFT Cafe
Adres: ul. Łaciarska 28, Wrocław

W programie:

Omówienie istoty Fundacji, plany i sposoby ich realizacji.
Integracja, zabawa, alkohol i wyżerka.

Liczymy na liczących  :parrrty:

Ps.
Proszę o potwierdzenie obecności.
Jak będę wiedział m. więcej na jaką ilość osób przygotowywać menu to podam orientacyjny koszt.
Chyba, że każdy sobie - do omówienia.
Dla osób przyjezdnych będą noclegi u lokalnych liczydłowych - proszę tylko zabrać śpiwory i karimaty.



krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tobas

Cytat: Cyfron w 28 Listopad 2012, 12:58
przypominaj co jakiś czas o tym :)

Wpisz sobie do kalendarza.
Zaraz też zrobię wydarzenie w google+, ale wszystkich nie mam.

Krzysiak

Za daleko będę z wami duchem  :)

A nie dało by się zrobić relacji na żywo przez internet ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Tobas

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 28 Listopad 2012, 13:01
Za daleko będę z wami duchem  :)

A nie dało by się zrobić relacji na żywo przez internet ?

Zrobimy hangout

Tobas

Tu jest link do wydarzenia w plusie.

https://plus.google.com/u/0/events/c3oi3s0jef0bb6uf4aorv3in47c

mordi

dla mnie też za daleko ale przez hangout postaram się być ;)
Guard well the secret of steel...


krzyszp

Przypomnę tylko, że będę jechał samochodem z dawnego Zielonogórskiego i mogę 3-4 osoby zabrać po drodze.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

ryszard.korczyk

Potwierdzam swoją obecność, mogę kogoś zabrać z okolicy Bielska-Białej.

lukaszja


Troll81

a ja się właśnie dowiedziałem jaki wspaniały pomsł ma moja firma. Wszyscy do końca roku mają obowiązek wybrac zaległy urlop. Co oznacza ze dadza nam urlop kiedy będa chcieli i każą pracowac kiedy zechca. Bonagle 50% luda idzie na urlop i trzeba załatwić pokrycie.....

krzyszp

Cytat: Troll81 w 28 Listopad 2012, 20:13
a ja się właśnie dowiedziałem jaki wspaniały pomsł ma moja firma. Wszyscy do końca roku mają obowiązek wybrac zaległy urlop. Co oznacza ze dadza nam urlop kiedy będa chcieli i każą pracowac kiedy zechca. Bonagle 50% luda idzie na urlop i trzeba załatwić pokrycie.....
Nie chcę nic sugerować, ale ostatnio wyglądasz na przeziębionego... L4?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

też się tak zastanawiam. Bo sezon grypowy... cos niewyraxnie się czuję.....  :sick:

Tomasz R. Gwiazda

no to sobie niezle wymyslili, skoro w 2012 wydluzono okres wykozystania urlopu wypoczynkowego.. z konca marca do sierpnia czy jakos tak

Troll81


AL

Cytat: ryszard.korczyk w 28 Listopad 2012, 18:13
Potwierdzam swoją obecność, mogę kogoś zabrać z okolicy Bielska-Białej.

A to do mnie było? XD

W zeszłym roku się nie udało - to może w tym się uda? Żona wstępnie nie wyraziła veta - więc piszę się na miejscówkę u Ciebie jak w zeszłym roku.

Arivald

piękne: "żona nie wyraziła veta", o zgodę pewnie nie am co pytać  >:(

krzyszp

Cytat: Arivald w 28 Listopad 2012, 22:46
piękne: "żona nie wyraziła veta", o zgodę pewnie nie am co pytać  >:(
No co Ty, ładna para nowiutkich pantofelków dla małżonki Twoją  najlepszą bronią w negocjacjach  XD

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

GRID

Ja będę na 99%  :p_arr:. Zarezerwowałem już lot we Wrocławiu będę o 10:40 27 XII 2012. Wylot mam wieczorem 29 XII.

krzyszp

Czy istnieje opcja, żeby ktoś Ufola zgarnął po drodze (okolice W-wy)?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Martin Fox

Cytat: Troll81 w 28 Listopad 2012, 20:13
a ja się właśnie dowiedziałem jaki wspaniały pomsł ma moja firma. Wszyscy do końca roku mają obowiązek wybrac zaległy urlop. Co oznacza ze dadza nam urlop kiedy będa chcieli i każą pracowac kiedy zechca. Bonagle 50% luda idzie na urlop i trzeba załatwić pokrycie.....
OT - Nie obowiązek, to tylko życzenie firmy, zgodnie z kodeksem na wybranie urlopu masz jeszcze dużo czasu. Moja managerka usłyszała ode mnie kilka ciepłych słów i mam spokój.

Troll81

obowiązek. Jak nie wybierzesz urlopu to PBC leci w dół :D

Martin Fox

Sąd pracy. Tyle ja powiedziałem manago. Niech mi pokaże obowiązek zapisany w kodeksie pracy. Albo możliwość ukarania mnie za to że go nie wykorzystam.
To, że ludzie się dają dymać w d... bez mydła to ich sprawa, ale nie rób z tego oczywistości - to że ludzie dają się dymać nie zmienia faktu że nadal jest to dymanie.

Tomek_TB

Cytat: Martin Fox w 01 Grudzień 2012, 16:13
To, że ludzie się dają dymać w d... bez mydła to ich sprawa, ale nie rób z tego oczywistości - to że ludzie dają się dymać nie zmienia faktu że nadal jest to dymanie.

dodam tylko tyle   :p_arr: :p_arr: :p_arr:
Pozdr
Tomek

Troll81

nie wiem jak u was ale unas musiałeś podpiać papier że wykorzystasz urlop do końca grudnia :D i ten papier teraz podpisany działa na moją niekorzyść :D ale co tam od stycznia i tak kolejne 26 dni się liczy :D

Martin Fox

Cytat: Troll81 w 01 Grudzień 2012, 20:39
nie wiem jak u was ale unas musiałeś podpiać papier że wykorzystasz urlop do końca grudnia
:sick:
To jest zgodne z kodeksem pracy? Czy trzeba do PIP to zgłosić?

xelexin

Ktoś z okolic wawy się wybiera?
Ja osobiście pociągiem bym preferował, ale mogę się dogadać :)
 


KrzychuP

o której?
a jaki plan dnia?

może chociaż na godzinkę, może 2 wpadnę

Vega


Janek

Chciałbym chociaż raz pojechać na zlot :( Niestety za daleko  :(

krzyszp

Cytat: Jan Stenzel w 03 Grudzień 2012, 13:05
Chciałbym chociaż raz pojechać na zlot :( Niestety za daleko  :(
Podaj rejon, może ktoś Cię autem zabierze po drodze :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

ryszard.korczyk

Cytat: Vega w 03 Grudzień 2012, 12:23
jedzie ktoś z Krakowa lub okolicy może?
Kęty, 80km od Krakowa. Można się tu dostać PKSem lub ewentualnie trochę trasę się wygnie w stronę Krakowa.

Ufol

Czy ktoś będzie jechał przez Warszawę, np. burakowozem, tzn. koleją? Idealnie by było, jakby zahaczył o Mińsk Mazowiecki.

xelexin

Ja chyba z wawy będę Polskim busem, pytanie tylko jak z noclegiem ...
 


Vega

Cytat: ryszard.korczyk w 03 Grudzień 2012, 13:24
Cytat: Vega w 03 Grudzień 2012, 12:23
jedzie ktoś z Krakowa lub okolicy może?
Kęty, 80km od Krakowa. Można się tu dostać PKSem lub ewentualnie trochę trasę się wygnie w stronę Krakowa.
trochę nie po drodze ;) Chyba, że Ci nie sprawi problemu podjechanie do Krzeszowic (przed Krakowem od strony Kęt) ;) Do paliwa się dorzucę :)

apohawk

O której godzinie planowany jest początek zlotu? Wypada to w piątek, więc na 99% będę mógł być ok. g. 22. Ale że jest to piątek, to nie widzę problemu, aby zlot trwał to późnych godzin porannych ;) Szczególnie biorąc pod uwagę ostatni mini zlot z udziałem krzyszpa, na jakim byłem  :parrrty:

EDIT
Bardziej bym się pisał na drugi punkt agendy, czyli "alko...integracja i zabawa", więc może ogarnijcie sprawy fundacji w miarę szybko ;)
Wstępnie potwierdzam obecność z wcześniej wyrażonym zastrzeżeniem.
Menu chyba można olać, każdy sobie coś załatwi. Uzgodnić z barmanem to może przydałoby się jakąś zniżkę przy barze ;)
No good deed goes unpunished.

krzyszp

O ile dobrze pamiętam (ale pamięć trochę mi z tamtego dnia nawala ;)), barman nie widział problemu z miejscem do przekimania (o ile nie widzicie przeszkód, żeby się w śpiworze na wykładzinie kimnąć) w sali na dole :)
Zwłaszcza, jeśli nas się tam zbierze większa grupka, co wiąże się z dość konkretną konsumpcją - ale z tym raczej wśród braci boincowej problemów nie ma  XD

Ps. Oczywiście, w przeciwnym wypadku rezerwuję sobie miejsce u Tobasa ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81


krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka