Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

emik



Pigu


tito


[B@P] MSW

Pigu fajne te Twoje statystyki, ale jak narazie to wyścig województw i odznaki są, brakuje czegoś takiego jak pozycja w zespole, i jak aktualnie zdobywają kamraci punkciki w projektach, może parę wykresików. Powiem że do BAM to dużo jeszcze brakuje.

Szopler

Spoko loko ;)

Zrobiłem już zczytywanie z pliku urli projektów i ściąganie z nich plików user.gz i team.gz z danymi. Dzisiaj zrobię rozpakowywanie i wyławianie userów z B@P do oddzielnych plików. Potem to już co dusza zapragnie...

Troll81

A może by nasz własny drużynowy BAM zrobić :D ??

Szopler

Zarządzania kontami się nie podejmę, za trudne i za pracochłonne...

KrzychuP


[B@P] MSW

Na początek wystarczyły by statystyki dla liczących dla naszego zespołu dostępne dla naszych potrzeb + nasze drużynowe wyścigi

KrzychuP

powoli, powoli do tysięcznej strony tego wątku

Machloj


tito


[B@P] MSW



[B@P] MSW



[B@P] MSW

Mieliśmy lecieć a tutaj widze że marniutko, ledwo pełzniemy  XP

Pigu

Cytat: 5z0pl3r w 12 Kwiecień 2010, 09:48
Spoko loko ;)

Zrobiłem już zczytywanie z pliku urli projektów i ściąganie z nich plików user.gz i team.gz z danymi. Dzisiaj zrobię rozpakowywanie i wyławianie userów z B@P do oddzielnych plików. Potem to już co dusza zapragnie...

czy mogę liczyć na skrypcik wyławiający userów zajmujących pierwsze miejsca w teamie i na świecie? na ten moment jest to robione ręcznie raz w miesiącu, a tak bez problemu odpalałby się to nawet co dobę  :book:



btw: czy mój nowy pendrive nie jest śliczny?

tito


Pigu


[B@P] MSW

Pigu miałbyś bez roboty jakby ten skrypt z projektów sciągał urzytkowników i wybierał z nich tylko z naszego zespoły i zapisywał do oddzielnego pliku do każdego projektu. Wtedy mielibyśmy inny problem bo statystyki jednego urzytkownika były w kilku plikach projektów w którym uczestniczy.

Pigu


[B@P] MSW

projektnp.milka  ---->pobrać userów ----->wybrać tylko z naszego teamu ----->zapisać do pliku milka      ---\
projekt enigma  ---->pobrac userów----->wybrać tylko z naszego teamu------>zapisać do pliku enigma        -\
projekt abc      ---->pobrac userów----->wybrać tylko z naszego teamu------>zapisać do pliku abc        -----\___________Jeden user w kilku tych plikach
projekt primegrid---->pobrac userów----->wybrać tylko z naszego teamu------>zapisać do pliku primegrid   ---/
inne projekty



Taki mój rysunek poglądowy jak to należałoby zrobić

emik



Troll81


Pigu

MSW - osobno pobierałbym dane dla różnych statów tzn przy pobieraniu dla przodownika pracy interesuje mnie tylko nick pierwszego, przy pobieraniu dla innych celów interesują już mnie pkt

tito


[B@P] MSW

Pigu teraz to ja się pogubiłem o co Tobie chodzi. XD
Tam gdzie rozrysowałem na końcu gdzie jest plik np milka, primegrid i inne tam możesz jeszcze raz (dla pewności) uporządkować urzytkowników po ilości punktów i na pierwszym miejscu będziesz miał przodownika pracy. Do ilczenia punktów dla użytkownika trzeba urzyć sztuczki poprostu suma wszystkich punktów ze wszystkich projektów. (naprawdę to by szybko chodziło bo w pliku możesz mieć maksymalnie tylko wszystkich członków zespołu max 5000 ludzi i ilość projektóww których ten konkretny uzytkownik uczestniczył też nie może być statystycznie duża bo większośc liczy max 10 projektów.)
PS. Do takich rzeczy świetnie nadaje się narzędzie z MS SQL o nazwie  Integration Services. Nie wiem czy w MySQL jest tego odpowiednik ale naprawdę wartoby było wdrożyć to w bazę danych. Oczywiście zdaję sobię sprawę że raczej skryptami polecicie niż bazę danych postawicie  XD

[B@P] MSW



[B@P] MSW

chyba tak bo cisza tutaj a wczoraj 5 minut prowadzić w grze niemogłem  XD

sciagacz


[B@P] MSW


tito


Pigu



tito



Machloj


tito