Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

tito

A będę pisał więcej - nie ma sprawy. I ZOBACZYCIE, wygram ten konkurs   :D

[B@P] MSW

Jaki konkurs?! To przecież GRA jest i to dla najwytrwalszych!  XD

Hani

 :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:


tito

Czepiasz się słówek. Najważniejsze jest i tak kto wygra -> TITO

apohawk

No good deed goes unpunished.

Cyfron

naiwni - nikt nie zdaje sobie sprawy, że to ja wygram  XD

emik



lolek


emik

pytanie za 100pkt: jaki program do analizowania startu systemu? - jakie programy ile potrzebują czasu na uruchomienie


Hani



apohawk

No good deed goes unpunished.

Hani



Troll81


tito

Ktoś zauważył? Troll się pojawił na forum i od razu więcej jest "wątków nieprzeczytanych"  ;D

Troll81


lolek

Cytat: tito w 01 Listopad 2010, 16:57
Ktoś zauważył? Troll się pojawił na forum i od razu więcej jest "wątków nieprzeczytanych"  ;D
a bałeś się ż forum zamiera  ;)

Hani

Ja tu wygram bo wszyscy inni do PNT czy jakos tak pójdą.  XD


Nawiedzony

a100% nie wszyscy przejdą więc tak łatwo miał nie będziesz :P


Nawiedzony

<myśli> czyli jednak jest nikła szansa że będzie zwycięzca  XP

Hani

A można go rozwiązać? Czy istnieje do ostatniego członka?


Nawiedzony


Troll81

Jest opcja likwidacji teamu..... ale byłoby trochę szkoda...

Hani



Nawiedzony

hehe też wole bez national dla wybranych, global dla 1 kraju, public z kodami dostępu i innych oksymoronów i tanich chwytów marketingowych  XP

apohawk

No good deed goes unpunished.

AL

Po prostu wygrywam - choć dawno tego nie robiłem, to smak wygranej jest wciąż tak samo słodki :-)

Cyfron

a jakby zlikwidowac team, to punkty po prostu wracaja do użytkowników, a potem dostaje je nowy team, do którego ten użyszkownik by się dołączył?

A inna sprawa, że to jednak też żal  już nawet nie punktów, a tej całej roboty - wiki/forum - teraz to wszystko wywalimy i robimy od nowa?

apohawk

No good deed goes unpunished.

lolek

Cytat: apohawk w 02 Listopad 2010, 07:35
spać...

ja na nogach od czwartej rano :) dla uściślenia od 4 rano 1 listopada  %)

A co do rozwiązywania team`u a broń was panie boże  XP

apohawk

Cytat: lolek w 02 Listopad 2010, 08:26
ja na nogach od czwartej rano :) dla uściślenia od 4 rano 1 listopada  %)
A po co jeśli można spytać?
No good deed goes unpunished.

lolek

Bo wyskoczyłem z dziewczyną do fajnego hotelu i jakoś nie bardzo miałem ochotę spać  ;)

apohawk

Spać to nie bardzo, a na forum to masz czas  XD
No good deed goes unpunished.

lolek

Bo jestem uzależniony  XD i tak mam od niej lepiej bo ja dziś mam wolne, a ona pracuje  :deadman:

Troll81

Cytat: Cyfron w 02 Listopad 2010, 07:34
a jakby zlikwidowac team, to punkty po prostu wracaja do użytkowników, a potem dostaje je nowy team, do którego ten użyszkownik by się dołączył?

A inna sprawa, że to jednak też żal  już nawet nie punktów, a tej całej roboty - wiki/forum - teraz to wszystko wywalimy i robimy od nowa?

Likwidacja teamu nie zeruje punktów użytkownikom. Nowy team ich nie dostaje. Wyjątkiem jest projekt climateprediction gdzie punkty przechodzą.

Ogólnie idea połaczenia jest szczytna, ale nie podoba mi się podejście typu (mamy już zespoł, nazwę, stronę a teraz dołączajcie....) wolałbym go współtworzyć i współdecydować. Np fakt iż hasła do kont drużyny ma osoba której wogóle nie znam. Decyzja ta została podjęta w wąskim gronie i teraz ja mam ją zaakceptować na wejściu... Druga rzecz to szkoda trochę wszystkiego co do dzis zostało zbudowane. To już wolałbym by chłopaki z PNT przeszli to a my zmienilibyśmy nazwe teamu i wygląd strony (nowe loga nazwy layout itp). Wtedy przy zachowaniu maksimum naszych dotychczasowych osiągnięć stworzylibyśmy coś nowego. A dostęp do kont zostałby podarowany powiedzmy trzem osobom.

tito

Cytat: lolek w 02 Listopad 2010, 08:31
Bo wyskoczyłem z dziewczyną do fajnego hotelu i jakoś nie bardzo miałem ochotę spać  ;)
Zauważyliście? FAJNY był HOTEL  :o
Lolek - opisz dziewczynę, hotel to sprawa drugo, a nawet trzeciorzędna.  XP

lolek


tito


lolek

moja by powiedziała: "e tam, marudzisz"  XD

Troll81