Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

apohawk

To takie równanko z liceum w studenckiej postaci. pV/T=const. i się coś robiło z przemianami izobarycznymi, izochorycznymi i izotermicznymi, tak? n - liczba moli, a R jakaś tam stała?
No good deed goes unpunished.

Nawiedzony

tak, i mieliśmy właśnie do rozwiązania 3 równania z całkami etc, i każde dało się prosto rozwiązać jak się gdzie przekształciło i podstawiło ten najprostszy wzór i trochę głupio nam było ;)

tito

Co to takiego ta całka? No parę ładnych lat mnie tym męczyli, ale im się oparłem. Wszystko na kwitach przejechałem. :)

kermit


lolek

zainstalowałem polski słownik w operze, nie będę już was męczył moją ortografią  ;)

apohawk

Fajnie, ale nie polegaj na tym. Wpisz sobie "on karze" i "on każe" i niech ci słownik wytłumaczy, które jest źle i dlaczego XD

SPOILER: ;)
a raczej które kiedy jest źle?
No good deed goes unpunished.

[B@P] MSW


Troll81


apohawk

No good deed goes unpunished.

Troll81


tito



lolek


tito

Gratuluję - co Wy ludzie? Spać nie możecie?

lolek


tito

#26375
W nocy to mnie Młody obudził, bo chciał siusiu. A rano z kolei to ja Go obudziłem, bo trzeba do przedszkola i dać starym odetchnąć.  XD

Jak na naszej wiki w artykule cały link zastąpić 1 słowem? Tj zamiast www.xxxxxx.xx było "link" ??

Troll81

[http://www.youtube.com/watch?v=fR-kAjTpmI8 filmie w portalu YouTube]

tito

Cytat: Troll81 w 04 Listopad 2010, 09:22
[http://www.youtube.com/watch?v=fR-kAjTpmI8 filmie w portalu YouTube]
To odpowiedź dla mnie? Jeśli tak to ciągle nie kumam.

I jeszcze jedno pytanie - o wiele ważniejsze:  jak się wypisać z NK? ...... :deadman:

apohawk

Cytat: tito w 04 Listopad 2010, 11:28
Cytat: Troll81 w 04 Listopad 2010, 09:22
[http://www.youtube.com/watch?v=fR-kAjTpmI8 filmie w portalu YouTube]
To odpowiedź dla mnie? Jeśli tak to ciągle nie kumam.
Tak, taka jest składnia na wiki. [url tekst zamiast urla]
No good deed goes unpunished.

tito


Troll81

wystarczy wejść na nk i kliknąć że nie akceptujesz regulaminu.... ja wogóle nie wchodze na NK i maja zonka bo konta skasowac nie mogą bez mojej zgody a nowego regulaminu nie zaakceptowałem :D

tito

Niestety już zaakceptowałem, może jeszcze to kiedyś mi wyskoczy....

Troll81

jest procedura likwidacji nawet jak zaakceptowałeś :D

Troll81

Cytatedytuj profil-zaawansowane-usuń konto na samym dole się znajduje :)
oprócz usunięcia konta w edycji profilu trzeba wejść na stronę nk i przez formularz zgłosić żeby usunęli dane osobowe. Trzeba to wysłać podając takiego samego maila jakim się posługiwało na nk albo określić dokładnie swój nick i imię i nazwisko. Znalezienie tego formularza nie jest proste. Wchodzisz na "Pomoc > Dane osobowe > Chcę usunąć swoje dane osobowe > Formularz kontaktowy" i wybierasz odpowiedni element listy (nie wiem jaki, bo już nie mam konta na nk i nie sprawdzę). Potem dostajesz maila informacyjnego o przyjęciu zgłoszenia. Potem jest drugi mail, na którego musisz odpowiedzieć potwierdzając chęć usunięcia danych. Potem przychodzi kolejny mail informujący, że za miesiąc danych już nie będzie ale nie będzie tez kolejnego maila od nich. Czyli po miesiącu radzę spróbować się zalogować i wejść na edycję profilu, zobaczyć czy figurują tam twoje podstawowe dane czy już nie.

lolek


Troll81


AL


Troll81


AL


tito



apohawk

No good deed goes unpunished.

lolek

wczoraj dostałem wypłatę, a tam o 200 więcej niż normalnie (lubię takie niespodziewane podwyżki) i jeszcze pod koniec miesiąca będzie premia  :D

Cyfron

taa... albo potrącą bo się pomylili i wypłacili 200pln więcej niż powinni  %)

Troll81


lolek

Cytat: Cyfron w 05 Listopad 2010, 09:54
taa... albo potrącą bo się pomylili i wypłacili 200pln więcej niż powinni  %)

wypluj te słowa  XP

Troll81


tito


Troll81


tito