Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

tito


Troll81


sciagacz


tito

Nie wiem. Nie widziałem. Ale wiecie - Kołobrzeg to ledwo -3*C i jakieś 20cm śniegu. Samochody same mogą rozjeździć.

Troll81

bo nie zaczeli sypać solą jak zaczeło padać o 2 w nocy tylko obijali się do rana jak juz się korki porobiły....

tito

Co Ty? Pracować w nocy? Daj se na wstrzymanie - ci goście też mają żony do których się w nocy przytulają.  ;D

Cyfron

a mi tam nie przeszkadza snieg - najwyzej tloki w autobusach  XP

lolek


Troll81



apohawk

Można by kompa wystawić na zewnątrz i overclocking ćwiczyć... tylko wychodzić na ten mróz się nie chce. A tu jeszcze do roboty trzeba iść.
No good deed goes unpunished.

sciagacz


lolek


Troll81


sciagacz


emik

a ja dzień w dzień o 5:10 wychodzę do pracy :(


lolek


emik



lolek


apohawk

Też musiałem się pizzą ratować. Lokal, do którego zazwyczaj chodziłem, gościł jakąś wigilię (tak, k!@#$, pierwszego grudnia) i mi łaskawie powiedzieli, że na zamówienie będę musiał godzinę poczekać.  :deadman: Tak ciężko kartkę wywiesić, że nie dadzą sobie rady klientów obsługiwać. Po co? Przecież żyjemy wiecznie, a nasz czas bezwartościowy, więc godzina w tą czy w tą nie robi nikomu różnicy...
No good deed goes unpunished.

[B@P] MSW


Cyfron

Kamraci - w Krakowie to tak sypie, że SZOK!
Wieje, sypie, ogólnie piździ bardziej niż rano.

teraz to poza niską temperaturą do OCowania kompa, to by było jeszcze chłodzenie wodne w razie czego (po stopieniu śniegu   :-[ )

lolek

Nio to jutro będzie mi się chciało iść do pracy w tą pogodę  %)

tito

4lo letni syn. Cały wieczór: buuu, buuu, to nie, tamto nie, buuuu. Jakoś przeżyłem. Przed snem chcę Mu przeczytać bajeczkę i słyszę: " idę spać bez bajki", ja na to: "taki zmęczony jesteś?". A On: " nie, taką sobie karę dałem".  ;D

Troll81


Cyfron

Właśnie wróciłem z "krótkiej" eskapady po kilka rzeczy...
Wnioski:
-Kraków zasypany (nie ruszam auta)
-opony letnie na śniegu w zasypanym krakowie są do bani  %)
-Zima zaskoczyła drogowców

Troll81

ja chyba jutro z buta lece do firmy.... dziś godzinę wracałem 3,5km.... szkoda paliwa

sciagacz

a ja dziś w wawce całkiem dobrze poruszałem sie autem


Troll81

A ja nie czekając na pługi i inne badziewie oczyściłem sobie miejsce parkingowe w pracy i przy bloku oraz chodnik od klatki do auta. Eh.... jakby wszyscy na osiedlu zamiast marudzić chwycili za szpadle to byśmy problemu w pół godziny się pozbyli. Oczywiście zrzuciłbym cały śnieg pod dom prezydenta miasta i zarządcy spółdzielni. niech i oni sobie łopatą pomachają....

RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81


apohawk

No good deed goes unpunished.

Troll81


Nawiedzony

Pada śnieg, pada śnieg...
A co najciekawsze teraz przed moim wydziałem jest prawie 2x więcej bałwanów, bo do tych zwykłych dołączyły jeszcze śniegowe  XD

sciagacz


Troll81

a u nas na szczęście spokój. Poodśnieżałem troszkę w ramach ruchu :D

sciagacz


apohawk

Żeś mi nawiedzony przypomniał studia.  XD
Na polibudzie wrocławskiej jest jeden taki szkaradny budynek, C-7 chyba, wysoki, dużo szkła, ale odstaje od niego cześć z salami wykładowymi, czyli tak ok. 1,5 piętra. Zimą jakąś mieliśmy wykład na drugim (chyba) piętrze i z okien tej sali dało się wyjść na dach tych sal wykładowych. Przerwa w wykładzie, śnieg na dachu za oknem, studentom się nudzi, to dawaj wyleźli bałwana lepić na dachu i tak spoglądał bałwan z dachu na przechodzących w dole studentów...

O, zdjęcie budynku na necie, niestety bez bałwana...
http://fotopolska.eu/30956,foto.html
No good deed goes unpunished.

Troll81