Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32


Troll81


tito

Więc żegnajcie - wieczorem odłączam jednego hosta i zabieram na statek. Niestety ten mi liczył Prime grid, więc o 46k dziennie będzie mniej.
Na szczęście trochę znowu CPDN podciągnę na statku. Na szczęście 2 - główny dostawca punktów zostaje, włączony 24/dobę.
:attack:
Do zobaczenia za 4 miesiące.

Troll81

i ujrzymy wtedy piękny skok CPDN :D

zrób na tym choście kilkanaście wirtualek i niech każda naciągnie próbek cpdn :D będziesz po kolej odpalał poszczególne próbki :D

tito

Niestety - nie chce mi się tyle bawić, bo trzeba by instalować boinca na każdej wirtualce. Ja robię to trochę inaczej, na 10 dni przed planowanym wyjazdem zaczynam ściągać próbki na kopiowalną instancję boinc 5,x,x (4 próki dzinnie o ile nie ma żadnych problemów) Zawsze powyżej tych 100k zrobię na statku (ostatnio nawet 200k się udało). Co ciekawe tylko dwie ostatnie próbki pobrane na CPDN mają status Validated - reszta ma "host detatched", ale i tak punkty nabija.

Troll81

zrób jedną wirtualke, zainstaluj na niej boinca i ja klonuj :D potem tylko odpal po kolei wszystki i niech zassają próbki :D

Nawiedzony


sciagacz


Troll81


Nawiedzony

 :book: ostatnio mam wrażenie, że coraz więcej głupich botów się nam wtranżala na forum i spamuje  :wth:

najlepiej złożyć podforum na samej górze pt. "pułapka na boty" i by przynajmniej tak nie śmieciły w PM  XP

sciagacz


apohawk

Cytat: tito w 12 Styczeń 2011, 13:14
Dzięki, dzięki - tak daleko wyjeżdżam, bo tam akurat statek stoi. Sądząc po zmianie nazwy statku, będzie kursował Australia-> Kanada przez Śródziemne. A to oznacza znowu przygody z piratami somalijskimi. Na tym tle  :arrr: nabiera nowego znaczenia.
A ja czytam Australia -> Kanada przez Śródziemie  XD XD
No good deed goes unpunished.


Troll81


Nawiedzony

kurde, ale ciężko się punktuje w tym WCG, ale to przynajmniej takie wyzywające jest  :attack:

sciagacz


Szopler

Tak, tak - atak w wyścigu SIMAP by się przydał bardzo :P

Nawiedzony


Troll81



Troll81


sciagacz


kret

ja pg ostatnio lubię bo mi punktuje jak dziki..ale chce jakoś wspomóc :-[ na razie jeszcze dokańczają się próbki innych projektów ale moce juz przestawione na simapa ;)

:arrr:

emik

ja dziś kończę z PG (1kk osiągnięte) i zabieram się za CC


Nawiedzony


Cyfron

ale mocno zapraszamy do SIMAPa, bo to w koncu projekt miesiaca :)

Nawiedzony

Cytat: Cyfron w 16 Styczeń 2011, 20:36
ale mocno zapraszamy do SIMAPa, bo to w koncu projekt miesiaca :)

nie mam na tyle sprzętu, żeby liczyć to i to... a w PG się ostatnio dość mocno zaparłem  :attack:

Troll81


gregre

a ktoś coś wie na temat Orbit'a ? próbki im sie już dawno skończyły ale przez tyle czasu mogli by coś zrobić...

Troll81



Troll81


Nawiedzony

chłopaki z PG rzucili nową wersję app, szkoda, że w końcu nie dodali obsługi cuda 3.2 bo nvidia już dawno dała programowe wsparcie...

tito

Pozdrowienia dla wszystkich Z Perth w Australii - nawet stad wygrywam  XP


Nawiedzony

Cytat: tito w 17 Styczeń 2011, 07:41
Pozdrowienia dla wszystkich Z Perth w Australii - nawet stad wygrywam  XP

To ja chce jakiegoś suvenira w ramach tego wygrywania XP

apohawk

No good deed goes unpunished.

Troll81



Troll81