Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

cezar






emik



kempler

no to teraz czas na moje wygrywanie po pracy  :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Wespo

no cóż, niektórzy idą za niedługo spać by o 4 rano wstać :) i znów WYGRYWAĆ
         

remix85

Ja do tych osób nie należę ;D Niestety od jutra zajęcia, więc i tak nie będę niespał do 4 rano :P

emik



kempler

Cytat: remix85 w 26 Marzec 2008, 21:07
Ja do tych osób nie należę ;D Niestety od jutra zajęcia, więc i tak nie będę niespał do 4 rano :P
To były piękne czasy... :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


GacikPL

nie rozumiem tej zabawy  ;)
ale też chcę wygrać!!!
....
a teraz powrót na ziemię czyli wracam do termodynamiki....
pozdrawiam :)

http://www.seren.org.pl

emik



Pigu


Bober

Pigu, jeśli jeszcze masz z tym problem, to wejdź w menu BAM w "Strona główna konta" -> "Edytuj konto" -> i pozostaje wpisać dane, które w BOINC masz i ewentualnie odnowienie CPID.

Pigu

zupełnie nie wiem o co lata :P mój user na boincstats nie ma żadnego cpid, w życiu nie używałem bam'a  :-\

Bober

Pigu skup się  :P

Jak się zalogujesz na BOINCstats to masz menu po lewej, którego nagłówek to "Moje menu BAM". To że nie używasz BAM, nie ma znaczenia. I mam nadzieję, że twój "user" na BOINCstats ma tą samą nazwę i e-mail, które wykorzystałeś w projektach BOINC.

Pigu


remix85


Wespo

POBUDKA nie spać czas zacząć kolejny dzień ... uf tym razem bez śniegu :)
Pozycja lidera należy do mnie :)
         

emik



AL


remix85

No pięknie... Wespo zrobił pobudkę 4:30, a ja ją przespałem ;)
To nic... Przynajmniej powygrywam teraz :)

Wespo

         

cezar






Wespo

2008-03-27 07:49:42|Cosmology@Home|You used the wrong URL for this project
2008-03-27 07:49:42|Cosmology@Home|The correct URL is http://www.cosmologyathome.org/
2008-03-27 07:49:42|Cosmology@Home|Using the wrong URL can cause problems in some cases.
2008-03-27 07:49:42|Cosmology@Home|When convenient, detach this project, then reattach to http://www.cosmologyathome.org/

Wie ktoś o co biega?
Jak to poprawieć, używam BAM a tam nie ma opcji poprawiania już dołączonego projektu  ???
         

Pigu

Cytat: Bober w 27 Marzec 2008, 00:49
Pigu skup się  :P

Jak się zalogujesz na BOINCstats to masz menu po lewej, którego nagłówek to "Moje menu BAM". To że nie używasz BAM, nie ma znaczenia. I mam nadzieję, że twój "user" na BOINCstats ma tą samą nazwę i e-mail, które wykorzystałeś w projektach BOINC.

no i w profilu mam pusty cpid  :-\

KrzychuP

No w końcu jestem :)

Cytat: Wespo w 27 Marzec 2008, 07:53
2008-03-27 07:49:42|Cosmology@Home|You used the wrong URL for this project
2008-03-27 07:49:42|Cosmology@Home|The correct URL is http://www.cosmologyathome.org/
2008-03-27 07:49:42|Cosmology@Home|Using the wrong URL can cause problems in some cases.
2008-03-27 07:49:42|Cosmology@Home|When convenient, detach this project, then reattach to http://www.cosmologyathome.org/

Wie ktoś o co biega?
Jak to poprawieć, używam BAM a tam nie ma opcji poprawiania już dołączonego projektu  ???

A próbowałeś odłączyć się przez BAM, a potem z powrotem podłączyć?
Najczęściej BAM nie reaguje od razu na zmianę URL przez projekt. Może wystarczy trochę cierpliwości.

Bober

Cytat: Pigu w 27 Marzec 2008, 11:52
Cytat: Bober w 27 Marzec 2008, 00:49
Pigu skup się  :P

Jak się zalogujesz na BOINCstats to masz menu po lewej, którego nagłówek to "Moje menu BAM". To że nie używasz BAM, nie ma znaczenia. I mam nadzieję, że twój "user" na BOINCstats ma tą samą nazwę i e-mail, które wykorzystałeś w projektach BOINC.

no i w profilu mam pusty cpid  :-\
No to zaznacz to "odnowienie CPID" - może pomoże.

KrzychuP

Cytat: KrzychuP w 27 Marzec 2008, 12:01
A próbowałeś odłączyć się przez BAM, a potem z powrotem podłączyć?

U mnie to podziałało  ;D

Pigu

Cytat: Bober w 27 Marzec 2008, 12:26
Cytat: Pigu w 27 Marzec 2008, 11:52
Cytat: Bober w 27 Marzec 2008, 00:49
Pigu skup się  :P

Jak się zalogujesz na BOINCstats to masz menu po lewej, którego nagłówek to "Moje menu BAM". To że nie używasz BAM, nie ma znaczenia. I mam nadzieję, że twój "user" na BOINCstats ma tą samą nazwę i e-mail, które wykorzystałeś w projektach BOINC.

no i w profilu mam pusty cpid  :-\
No to zaznacz to "odnowienie CPID" - może pomoże.

stymuluję ten przycisk od jakiegoś czasu - poczekamy kilka dni może zaskoczy  ::)

KrzychuP


Pigu


Wespo

         

Pigu


KrzychuP

Cytat: Pigu w 27 Marzec 2008, 14:01
a mnie łeb boli  :-\
może wreszcie zmiana pogody? :)
czy też efekty oblewania egzaminu? ;)

Pigu


KrzychuP


Pigu


PBT_marian_boss

Cytat: Bober w 27 Marzec 2008, 00:49
Jak się zalogujesz na BOINCstats to masz menu po lewej, którego nagłówek to "Moje menu BAM". To że nie używasz BAM, nie ma znaczenia. I mam nadzieję, że twój "user" na BOINCstats ma tą samą nazwę i e-mail, które wykorzystałeś w projektach BOINC.
a co to jest to całe BAM i w czym mi to pomoże, jak dołączyć do tego cuda hosty, ręcznie czy daje rade automatem ? Proszę o wyjaśnienie.

KrzychuP

[moderacja: link nie aktualny]BAM[/]

Jak podłączysz do niego kompki, to przez internet możesz z dowolnego miejsca na świecie zarządzać pracą na nich.
Niestety trzeba najpierw na danym komputerze podłączyć managera do BAM (podobnie jak podłącza się projekty).

AL


emik