Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

Pigu


emik



Bober

#1802
Cytat: PBT_marian_boss w 27 Marzec 2008, 14:53
Cytat: Bober w 27 Marzec 2008, 00:49
Jak się zalogujesz na BOINCstats to masz menu po lewej, którego nagłówek to "Moje menu BAM". To że nie używasz BAM, nie ma znaczenia. I mam nadzieję, że twój "user" na BOINCstats ma tą samą nazwę i e-mail, które wykorzystałeś w projektach BOINC.
a co to jest to całe BAM i w czym mi to pomoże, jak dołączyć do tego cuda hosty, ręcznie czy daje rade automatem ? Proszę o wyjaśnienie.
I jeszcze tu - BAM
Dodam, że BAM jest dobrym narzędziem dla osoby, która ma dużo hostów.

Wespo

         

Pigu

Cytat: Bober w 27 Marzec 2008, 17:47
Cytat: PBT_marian_boss w 27 Marzec 2008, 14:53
Cytat: Bober w 27 Marzec 2008, 00:49
Jak się zalogujesz na BOINCstats to masz menu po lewej, którego nagłówek to "Moje menu BAM". To że nie używasz BAM, nie ma znaczenia. I mam nadzieję, że twój "user" na BOINCstats ma tą samą nazwę i e-mail, które wykorzystałeś w projektach BOINC.
a co to jest to całe BAM i w czym mi to pomoże, jak dołączyć do tego cuda hosty, ręcznie czy daje rade automatem ? Proszę o wyjaśnienie.
I jeszcze tu - BAM
Dodam, że  BAM jest dobrym narzędziem dla osoby, która ma dużo hostów.
a u mnie dalej nie idzie połączyć konta na boincstats z moim cpid  ::) user pigu sobie, a konto boincstats sobie
dołączyłem nawet do bam jednego hosta - może teraz zaskoczy

cezar

#1805
Znowu są do pobrania długie WU w projekcie LHC@home





Pigu


Bober

#1807
Walczymy o próbki  ;)
W LHC jest dużo trudniej niż w RALPHie. Są jak białe kruki, jak perełki w kolekcji...  :P

No i od strony merytorycznej LHC jest dla mnie najważniejszym projektem. A jeżeli dojdzie do tego (nie jest to jasne teraz), że będziemy liczyć dane z LHC (jak już ruszy) to w ogóle zapominam o innych projektach :P

Pigu

znowu kusicie na boki - macie pojęcie jak się seth czuje? :P chyba kiedyś miałem konto w lhc - poszukam

Bober


Pigu

czasami mam ochotę ściągnąć topór ze ściany i wyjść na miasto...

emik



cezar






PBT_marian_boss

#1813
a przepraszam jak podłącza się kompy do BAM, link nie działa więc proszę o jakąś skróconą instrukcję :)

PS
link wreszcie się otworzył :D postąpiłem według instrukcji i działa :D


PBT_marian_boss

A tak na poważnie to może się to przydać, mam kilka komputerów rozsianych po okolicy i nie zawsze jest czas i możliwość jechać do nich i np: wyłączyć liczenie czy też zmienić projekt na inny.

KrzychuP

Cytat: PBT_marian_boss w 28 Marzec 2008, 08:03
A tak na poważnie to może się to przydać, mam kilka komputerów rozsianych po okolicy i nie zawsze jest czas i możliwość jechać do nich i np: wyłączyć liczenie czy też zmienić projekt na inny.
Po to właśnie jest m.in. ten manager.

PBT_marian_boss

Szkoda że wcześniej nie zainteresowałem się tym tematem. Ale na szczęście nie jest za późno :)


PBT_marian_boss

a o co chodzi z tym wygrywaniem :D bo nie rozumiem

KrzychuP


PBT_marian_boss


KrzychuP


Pigu



Wespo

         


Pigu


KrzychuP


Pigu


KrzychuP


Pigu

mi na razie 2 pobrał tylko

dalej mam panowie problem z bam - jak powinienem działać, na str. głównej konta nie mam cpid - jest puste pole, dodatkowo konto bam jest zupełnie nie powiązane z moim userem - nie ma tam moich statystyk itd, dodałem nawet jednego z hostów do bam i w bam go widzę, ale nic poza tym :(

KrzychuP

ja już drugą liczę, pierwsza była dziwna - 1 sekunda obliczeń !!??

AL

Cytat: KrzychuP w 28 Marzec 2008, 12:11
może ten co założył ten wątek...

O wygrywanie chodzi - the last one is the best one!

KrzychuP


Pigu


milla_poland

Dostałam Iphone w prezencie - i właśnie chcę sie go pozbyć - nie jest aktywny, nie można z tego dzwionić - beeeeee. Czy 1100 za niego to dobra cena?

emik



kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

emik