Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

dvh6


Pigu


dvh6


emik



Pigu


cezar






emik



cezar






Pigu


dvh6


Wespo

         

cezar






emik



cezar






Pigu


emik




Pigu


KrzychuP

widzę, widzę, już mi się zaczynało nudzić :D

Wespo

         

KrzychuP


Pigu


AL


Pigu


emik



Pigu


Machloj

pigu - jak możesz to podaj mi specyfikację twojego kompa numer jeden :) i pochwal się jak go wykręciłeś...przez skb@p zdecydowałem, że sobie quada też kupię...najtrudniejsza przeszkoda została pokonana (cholernie trudno jest wytłumaczyć żonie, że potrzebny jest szybszy komputer mając jeden argument - więcej punktów w boinc:) )

dvh6


Pigu

Cytat: Machloj w 07 Kwiecień 2008, 16:39
pigu - jak możesz to podaj mi specyfikację twojego kompa numer jeden :) i pochwal się jak go wykręciłeś...przez skb@p zdecydowałem, że sobie quada też kupię...najtrudniejsza przeszkoda została pokonana (cholernie trudno jest wytłumaczyć żonie, że potrzebny jest szybszy komputer mając jeden argument - więcej punktów w boinc:) )

ee nic takiego nie mam  :P q6600 podbity o 5%, 1gb ramu ocz platinium na płycie gygabyte (p35)

RAD-Poland

Cytat: Pigu
ee nic takiego nie mam ...
... tylko zapomniałem napisać, że liczę cosmicznie punktujący projekt  ;)

tymczasem wygrywam

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu

otóż to  :P zresztą sam ładujesz w to połowę mocy  ;)
muszę jakoś dogonić Roberta - mamy w końcu wyścig do 2,5kk

RAD-Poland

nasz wyścig dobiegł końca, ale zabawa była przednia - oto krótka historia  ;D

Miałem ostatnio nieco czasu (tzn wyścig z Pigu) i wybrałem się w podróż wiodącą najpierw przez drogę mleczną, niemniej ze względu na duży tłok w tym obszarze dochodziło do częstych zmian prędkości 6,5 -> 2,17 w  końcu wszystko sie ustabilizowało na poziomie 4, nie był to lot komfortowy. ;)

Opuściwszy drogę mleczną udałem się w bezkresne ciemności kosmosu, w których mogłem rozpędzić swój ,,X2" dwusilnikowy 64 bitowy pojazd do niespotykanych dotąd prędkości dochodzących do 280 PkT. 1)

Ale to jeszcze nie był koniec, cały czas ktoś mnie obserwował, zbliżał się i zbliżał.  Nowoczesny ,,Core4" czterosilnikowy ścigacz wspomagany prawdopodobnie wieloma mniejszymi maszynami. Cała moja nadzieja w tym, że pracował w trybie 32 bitowym,  aż strach pomyśleć co by było gdyby jego pilot wykorzystał całą drzemiącą w nim moc w trybie 64 bitowym.

Mimo wszelkich starań stało się nieuniknione obcy pojazd zbliżył się tak blisko, że można było zobaczyć jego owłosionego pilota :D , zrozumiałem, że to koniec ucieczki i nadszedł czas powrotu.

PS. gratulacje Pigu, czekamy ma  twój awans do pierwszej dziesiątki w zespole


1)chłopaki z cosmology mocno przegięli 140 pkt/h na rdzeń (64 bity – 2,2GHz) dla porównania w LHC punktacja jest na poziomie 15-16 pkt/h
ostatnio się trochę poprawili ale i punktacja oscyluje 90-100 pkt/h

W drodze powrotnej mam zamiar odwiedzić Ziemię i przyjrzeć się bliżej kilku hadronom w akceleratorze LHC (ale chwilowo coś nie teges w tym projekcie)  nim wrócę na swój skalisty kawałek terenu (patrz avatar).

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu

no zrobiłeś mi klasyczny unik tuż przed przechwyceniem  :P wszyscy mi to robią  :'(
dzięki za wyścig - trwał dłużej niż się spodziewałem - gratki


btw: sam pociskam LHC ile wlezie - teraz mam z 40wu w buforku tego zacnego projektu

Wespo

Ładnie sie bawicie... :) Ja w robocie zaraziłem 3 kompy, chocjest ich ok 40, tylko boje sie wykrycia :)
P.S. 2x Żywiec zaliczony :)
         

Pigu

dla mnie pracują 2 laboratoria na politechnice ;D ale z nich pochodzi tak z 5% urobku - najwięcej mam z maszyny swojej, brata i kumpla

Pigu


RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

emik




dvh6