Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

Troll81

Widze pigu że chyba czytamy te same komiksy :D Wygrywam :D

I śpieszę powiadomić że B@P wyprzedziło boinc australia w rankingu UotD

emik



KrzychuP

Bry!
Cytat: emik w 27 Maj 2008, 22:54
singa dinga
To ja dodam: pinga pinga.
Co w języku indian południowo-amerykańskich znaczy... hmm... ;)
Jak ktoś chce się dowiedzieć polecam dwie książki pana W. Cejrowskiego "Rio Anaconda" i "Gringo wśród dzikich plemion"

Szopler

Nga Nga Gburu Gburu Umcy Umcy ;) Czas powygrywać...

Pigu


emik



kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


Machloj


emik



geconboinc


   

emik



Pigu


kempler

Musze porozmawiać o prawach moderatora. Zamknę temat po moim poście i wygram  :) ;) ;D

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

emik



Szopler


Pigu

Cytat: kempler w 28 Maj 2008, 22:59
Musze porozmawiać o prawach moderatora. Zamknę temat po moim poście i wygram  :) ;) ;D

kapitan kiedyś taką akcję odstawił  :P

kret

Cytat: KrzychuP w 28 Maj 2008, 15:55
To ja dodam: pinga pinga.
hmm..piga piga? ;p

hmm..jest ciekawie ;) promotor czyta prace i w poniedziałek będe wiedział czy postanowi zmienic mi połowe, czy nie :D jak nie, to cóż..kosmetyka i oprawa :] muhahahaha..

KrzychuP


Troll81

Moja promotorka mi taki numer wyciela :( ale za to wczoraj bylem na koncercie matellica w chorzowie i teraz wygrywam :)


Troll81



Szopler

Ja jeszcze z miesiąc popiszę magisterkę i tyż  składam ;).

Troll81

eh.... gdzie te czasy kiedy sie siedziało cały dzien przed kompem i pisało pracę :D

emik

hejka - troll masz jakieś fotki? jeśli tak to spakuj w jakiegoś rara i zapodaj linka


AL


Pigu


AL


Troll81

emik a po co ci zdjęcia mojej wrednej mordy??

emik

to chociaż podziel się wrażeniami jak było na koncercie ;D


Pigu


emik

zawsze oglądałem Las Vegas ale ostatnio wkręciłem się bardzo w Miami i aktualnie kończę 2 sezon a 4 czekają w kolejce a później może NY ;D


Pigu


Troll81

Na koncercie było tak że nogi to chyba na murawie zostawiłem :D i chyba nabawiłem się wstrząsu mózgu od machania łbem. Gardło mam zdarte i ledwie mówię. Jeszcze przed wyjsciem metalliki na trybunach ludzie robili fale za falą (ja akurat byłem na płycie). Potem to już poszło najpierw tradycyjnie ecstasy of gold, potem for whom the bell tolls. Grali mnóstwo starych kawałków (i dobrze bo st anger bym nie ścierpiał). Było Nothing alse matters (stadion momentami zagłuszał hetfielda :D ), One (takie wybuchy pirotechnicy robili na scenie że jaja urywało :D ), Whiplash, Ride the lightning, Disposable heroes, Enter sandman, Sad but true, Devils dance, Unforgiven i jeszcze trochę tego wyliczania by było. Na koniec pożegnali się utworem Seek and destroy :D Zdjęc nie robiłem bo aparatu nie wniosłem (obawiałem sie konfiskaty, ale okazało sie że nie sprawdzali mi plecaka). Wogóle plecak przed wyjściem z auta wybebeszyłem (noszę nóż inne ciekawe gadżety przydatne na co dzień specjaliście od IT security :D ). W komórce mam tak słaby aparat że o zdjęciach nocą to se pomarzyć tylko mogę. Jupitery rozwalały każde ujęcie. Za to moja dzieczyna nagrała filmik z falą na trybunach (jeszcze w miare widno było). Hetfield normalnie zaczarował tłum. Widziałem starszych statecznych panów z brzuszkiem pogujących razem z licealistami. Cały stadion skakał.

Ogólnie to niech żałuje kto nie był, ale chłopaki zapowiedzieli że za rok przyjadą. Bilety które 2 miechy temu kupiłem za 150 zł pod bramką kolesie sprzedawali nawet za 800. Interes kolosalny można na tym zbić :D ale 3 czerwca bedą w pradze więc może się ktoś jeszcze załapie.

kret

Cytat: Szopler w 29 Maj 2008, 13:29
Ja jeszcze z miesiąc popiszę magisterkę i tyż  składam ;).

nono..to fajnie, że ciśniesz Michał :)

Cytat: Troll81 w 29 Maj 2008, 13:36
eh.... gdzie te czasy kiedy sie siedziało cały dzien przed kompem i pisało pracę :D

em..no dla mnie to normalka..jak usiadłem w poniedziałek..wstałem we wtorek o 6 rano żeby jechać do pracy..

a co do koncertu..hmm..moja Pani dentystka pojechała :D musze z nią w poniedziałek pogadać jak wrażenia :D

AL

Ja metallici słucahm sobie teraz tyle, że w domku...no i wygrywam.

kempler

Cytat: emik w 29 Maj 2008, 19:04
zawsze oglądałem Las Vegas ale ostatnio wkręciłem się bardzo w Miami i aktualnie kończę 2 sezon a 4 czekają w kolejce a później może NY ;D
Oglądnąłem wszystkie Las Vegas, Miami i NY. Jak dla mnie NY jest lepszy niż Miami ale i tak LV rządzi :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


Szopler