Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

emik

a ty tak nie szastaj emotami i też nie przeszkadzaj w wygrywaniu ;D


Szopler

Cytat: emik w 17 Czerwiec 2008, 19:03
a ty tak nie szastaj emotami i też nie przeszkadzaj w wygrywaniu ;D

Jestem upierdliwy, wiem...  8)

emik



AL


Troll81

własnie wróciłem z roboty. 11 godzin za kompem, i do tego sypiący się DNS teamu wysokiej dostępności.

emik



Szopler


emik



Pigu

Cytat: Bober w 17 Czerwiec 2008, 17:04
Pigu czy z jednym twoim hostem, co ma dużo jednostek w Ralphie, jest wszystko ok? Nie łączył się od 15-stego.
do ralpha? owszem - oddawał nieomalże przeterminowane seti  ;D już dalej kończy ralpha

Bober

Cytat: Pigu w 17 Czerwiec 2008, 22:50
Cytat: Bober w 17 Czerwiec 2008, 17:04
Pigu czy z jednym twoim hostem, co ma dużo jednostek w Ralphie, jest wszystko ok? Nie łączył się od 15-stego.
do ralpha? owszem - oddawał nieomalże przeterminowane seti  ;D już dalej kończy ralpha
Również nieomal przeterminowane :P
No to dobrze, że ok. Czekam z niecierpliwością, aż zajmie się nieomal przeterminowanymi jednostkami POEM :P

Pigu


Szopler


Pigu


emik



Pigu


KrzychuP


buri


KrzychuP


Machloj

dobry oj dobry! dzisiaj nigdzie nie wyjeżdżam z biura więc cały dzień wygrywania mój :D


Machloj

cieszę się, że co do tego jesteśmy zgodni...byłbym wdzięczny gdybyś się zaczął stosować  ::)

KrzychuP

Cytat: Machloj w 18 Czerwiec 2008, 10:17
cieszę się, że co do tego jesteśmy zgodni...byłbym wdzięczny gdybyś się zaczął stosować  ::)
wzajemnie  :P

Machloj

Cytat: KrzychuP w 18 Czerwiec 2008, 10:21wzajemnie  :P
a wiesz, że gdyby poprzestawiać literki, kilka dodać, kilka odjąć wyszło by z tego co napisałeś całkiem rozsądna wypowiedź? brzmiałaby tak:
Cytat: KrzychuP w 18 Czerwiec 2008, 10:21Machloj i tak wygra więc nie będę mu już przeszkadzał  :P


Troll81

a ja dzisiaj w ramach prezentu wszystkim userom w sieci poblokuję urządzenia USB typu storage.


Machloj

zobacz na nick...nie sugeruje on człowieka chcącego ułatwiać życie  ;)

KrzychuP

Trudno trola, tak samo jak goblina, orka, etc. nazwać człowiekiem  ;D

Machloj



Machloj





Troll81

Corporate IT security policy. Nie żebym chciał, ale taki mam prikaz, i zresztą całkiem słuszny. User ma pracować a nie mp3 przynosić do pracy :D, Za niedługo websense mam uruchomić i rozpocząć blokowanie stron. Ale będzie raban, już widzę jak wszyscy do mnie dzwonią że im strony www nie chodzą (nasza klasa, allegro itp). No ale jak popatrzę na logi antyvira to się nóż w kieszeni otwiera.