Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32


emik



Pigu


emik

ja już prawię kończę Carlsberga - dobrze, że mam jeszcze jednego ;D


Pigu


Machloj

Cytat: Troll81 w 24 Czerwiec 2008, 20:47
gdzie ten festyn??? bo we wro będzie pokaz ogni sztucznych na ostrowie tumskim :D
moje osiedle w Krakowie (os. europejskie) co roku urządza taką zabawę...a pokaz sztucznych ogni tyż był :)

Szopler


emik



Szopler


emik



Machloj


Szopler

spać? niee... nad magisterką posiedzieć przy kawce do świtu i potem spać jak słońce będzie grzało prosto w okno... teraz przyjemny chłodek :)

Szopler


Pigu


Szopler


Szopler


AL

Cytat: AL w 24 Czerwiec 2008, 04:49
.... Mam kłopot z przeglądarkami - czy jest gdzieś miejsce - gdzie mogę wybrać przeglądarkę domyślną? Pozatym od niedawna po kliknięciu w BOINC mgr na jakiś odsyłacz - to nie otwiera mi się ta strona w operce - tylko otwiera się pusta podstrona w operce "opera: blank" - jak to zlikwidować?

Wracając do mojego pytania sprzed kilku dni i pewnej odpowiedzi - tych dwóch co ukradli księżyc ja też akurat nie lubię. Natomiast miałem nadzieje na jakieś wasze opinie zasłyszane od obcokrajowców - bo z tego, że sami siebie w większości nie trawimy (co nawet nieraz i na naszym forum widać), zdaje sobie sprawę doskonale.

Liczyłem na większy odzew co z wami?

Szopler

Jeżeli masz WinZgrozę XP to domyślną przeglądarkę zmienia się w Panelu Sterowania w Dodaj-usuń / określ dostęp... / niestandardowa :)

emik



Pigu


Szopler


Pigu


KrzychuP

Pigu prosisz się o oskarżenie o podżeganie do wypadków samochowych  :P

Szopler

Cytat: Pigu w 25 Czerwiec 2008, 06:54
jeszcze dośpisz - np za kierownicą  ;D

Na szczęście, póki co, poruszam się komunikacją miejską :).

Machloj

heh...kiedyś po imprezie wracałem busem o 6.30 do domku...wsiadłem na pierwszym przystanku i głowa mi opadła - gdy ją podniosłem stwierdziłem, że nie ruszyłem się z miejsca tylko trochę jaśniej się zrobiło - była 7:30...kurs tam i z powrotem przespałem i nikt mnie nie obudził :) więc uważaj Szopler!

Szopler

ja kiedyś 1 noc nie spałem bo nie a drugą byłem na imprezie i choć oczy mi się zamykały dojechałem do domu tak więc mam wprawę heh

Troll81

a ja kiedyś mpodczas sesji zaliczyłem 96 godzinny maratonik. POtm nie obudził mnie nawet kumpel ryczący do ucha :D

KrzychuP

Ja też miałem przypadek niezamierzonego nocnego zwiedzania Wrocławia. Do mieszkania wracałem linią "0", która (chyba) jako jedyna w Polsce jeździ w kółko, a nie od pętli do pętli. Dlategoż dopiero jak tramwaj zjeżdżał do zajezdni, to motorniczy mnie obudził, że trasa się skończyła  ;D

Machloj

ano więc powiadam wam, że lepiej się wysypiać niż nie wysypiać ;D

KrzychuP

Doba za krótka na wysypianie. A jeszcze nam się wkrótce skróci, no nie Machloju?  ;)

Troll81



Machloj

na szczęście cycków nie mamy więc aż tak tego nie odczujemy Krzychu :) ale zgadza się, że kilka godzin pójdzie na przewijanie i kąpanie dzidziola :) damy radę! :D

Szopler

Cytat: Troll81 w 25 Czerwiec 2008, 11:18
wyśpię się w grobie

Dokładnie! Życie jest za krótkie na spanie...
Mnie wystarczyło by 6h na dobę snu gdyby mnie tylko ktoś był w stanie dobudzić ;P bo normalnie śpię prawie 2x tyle hehe


Machloj

no ja wczoraj u lekarza byłem i powiedział, że jeszcze co najmniej tydzień spokoju mamy (dlatego wczoraj spokojnie browarka sobie wypiłem :) )

a zakupy to się dopiero zaczną :) czytałeś, że wychowanie dziecka w wersji standardowej (zajęcia dodatkowe, itp. itd) to 510 tys.? ale się wróci jak zacznie w barcelonie grać :D

KrzychuP

Cytat: Machloj w 25 Czerwiec 2008, 11:46
no ja wczoraj u lekarza byłem
To kto tu maleństwo nosi w brzuchu ?  ;)
Cytat: Machloj w 25 Czerwiec 2008, 11:46
a zakupy to się dopiero zaczną :) czytałeś, że wychowanie dziecka w wersji standardowej (zajęcia dodatkowe, itp. itd) to 510 tys.? ale się wróci jak zacznie w barcelonie grać :D
Ciekawe, czy są jeszcze jakieś inne dochodowe profesje.

Machloj

no kobita już samochodem nie może jeździć :)

no na pewno są :) Twoje dziewczę może przeca zostać genialną tenisistką (ale będzie miała konkurencję - za dwa lata i ja się córeczki spodziewam :D )

KrzychuP

Cytat: Machloj w 25 Czerwiec 2008, 11:56
za dwa lata i ja się córeczki spodziewam :D
skąd wiesz, co ustrzelisz?  ;)

Machloj