Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

AL


Pigu


AL


Pigu

a ja jutro na rozmowę lecę... w godzinach pracy  ::) :P

AL


emik



Pigu


Machloj


AL


Machloj


emik



Pigu

zdaje się, że chcą mnie na umowy o dzieło...  >:( wstępnie niech się wąchają, ale jeszcze zobaczymy

emik



Pigu

nu ba  ;D

a z  innych spraw - nie mogę liczyć climata - mam jedną próbkę, ale z powodu czasów (300h) pozostałe wu (seti) skoczyły na wysoki priorytet i climata zupełnie nie dotyka

KrzychuP

i może dlatego nie wygrywasz :D

tęskniliście?  ;D

emik



Pigu


KrzychuP


emik



Machloj

Krzychu :) a ja już myślałem, że poległeś w walce :D

masz rację emik...starczy Ci

emik



Pigu


Machloj

...pspspsps...a może....pspspsps...Piga....pspspsps...za burte...pspsps...

emik

mpmppfpmpłmmmmpmpppmffmpp - mmfmfffmmffpmmm ppmmff fmpfmf mmpppf fmpmpppffmmmffp fppffmmfmpffffmfppmmmppm


Machloj

mmm mpfppmpfmpfmpfmmpf Ppmppmmpfppmmpfmpfppmpfmpfmppmppmpfmppmmpfmpfppmpfmpfm mpfppmpfmppmpfmpfmż mpfpfmpfmmpfmpfppmpfmmpfmpfmpfmpfpfmmpfppmmpfppmppmmpfppmmpfmpfpfmpfmppmmpfmpfppm mpfmpfpfmppmppmppm ppmppmpfmmpfppmmpfpfmmpfmpfmpfppmpfmę!

Pigu

ee Machlojku - to jakaś radosna twórczość? użyj tego http://www.namesuppressed.com/kenny/

emik

machlojkowych wypocin nie da się przetłumaczyć ;D


Pigu


Machloj

mmm pfmpfmppmmpfppmmpfppmpfmpfmppmmpfpfmppmpfmpfmppmmpfpfmppmpfmpfmppmmpfpfmppmpfmpfm...pfmpfmppmpfmpfmmpfppmmpfppmę mpfpfmpfmppmppmppmmpfppmppm mpfppmpfmppmpfmpfmpfmmpfmpfppmppmppmmpfmpfpfm mpfpfmpfmmpfmpfppmmpfmpfpfmmpfmpfppmmpfpfmpfmppmppmppmć ppmppmppm mpfpfmpfmmpfmpfppm pfmpfmppmpfmpfmpfmppmmpfmpfppmpfmpfm ppmmpfmpf mpfppmpfmppmppmppmpfmppmpfm pfmpfmpfmppmmpfmpfppmpfmpfm mpfmpfpfmpfmmpfmpfpfmpfmmpfmpfmpfpfmmpfppmmpfpfmpfmppmppmmpfmpfppmpfmpfmppmppmmpfppmmpfmpfppmpfmpfm :Ppmpfmppm:Ppmpfmppm:Ppmpfmppm

emik



Machloj

użyj tego http://www.namesuppressed.com/kenny/   :D

Pigu


Bober

Cytat: Pigu w 28 Lipiec 2008, 18:28
nu ba  ;D

a z  innych spraw - nie mogę liczyć climata - mam jedną próbkę, ale z powodu czasów (300h) pozostałe wu (seti) skoczyły na wysoki priorytet i climata zupełnie nie dotyka
Daj mu czas to zacznie liczyć climata. LTD będzie narastał.

Pigu


Bober


emik



Pigu


Szopler


Szopler


Machloj