Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

KrzychuP

No chłopaki. Machloj zagiął Was podwójnym tłumaczniem. Po przetłumaczeniu na kenny'ego dopisał z przodu literkę "a" i jeszcze raz przetłumaczył. Dla mniej spostrzegawczych - w języku Kenny'ego występują tylko 3 podstawowe litery: f, m, p. Plus polskie znaki dla naszych tłumaczeń. Każda inna litera sugeruje, że ktoś próbuje nas wpuścić w kanał.

Pigu

Cytat: KrzychuP w 29 Lipiec 2008, 12:44
No chłopaki. Machloj zagiął Was podwójnym tłumaczniem. Po przetłumaczeniu na kenny'ego dopisał z przodu literkę "a" i jeszcze raz przetłumaczył. Dla mniej spostrzegawczych - w języku Kenny'ego występują tylko 3 podstawowe litery: f, m, p. Plus polskie znaki dla naszych tłumaczeń. Każda inna litera sugeruje, że ktoś próbuje nas wpuścić w kanał.

paskuda

Machloj

paskuda? teraz przegłeś pałkę! odbieram Ci wygrywanie!

Troll81

ja wam obu odbieram za kłócenie się. Wygrywam i nastaje pokój :D

Machloj


emik

na co wasze kłótnie głupie,
wszak i tak skończycie w zupie

a wygrywanie jest MOJE ;D


AL

Ja wygrywam teraz, ale tak naprawdę bardziej by mi zależało na wieczornej wygranej.

Szopler


AL


emik



novi

tu siedzą starzy wyjadacze to może ktoś się spotkał i objaśni w niewiedzy pozostającemu..
sprawa:
na jednym systemie w kompie odinstalowałem Boinc i teraz znowu zainstalowałem..i taki komunikat dostaję jak robię:synchronizuj z Boincstats BAM:
2008-07-29 21:43:41||Contacting account manager at http://bam.boincstats.com/
2008-07-29 21:43:42||Account manager error: 0 User not found!

jak wybrnąć ? nie kasując tego co policzył


[Asus Rampage X48 (BIOS: 0410), Intel Xeon X3230 "G0" , VID 1.3, 3,2 Ghz, FSB 400*8, Vcore 1.424, Idle/load temp: 40/55`C| 2x2GB Apogee GT-1066 (5-5-5-15 2T PL=9 Vdimm 1.9, 1100mhz), RAID0 2xST3320620AS| 1xST3250620AS| | Gigabyte 8800GTS 512MB, core 832 Shader  2020 Mem 1100 | PSU Tagan BZ1100| Case update WC-Gigabyte 3D Mercury| SyncMaster 226BW | |
http://web.mit.edu/persci/gaz/gaz-teaching/flash/vasarely-movie.swf

Machloj

proponuję odłączyć i jeszcze raz dołączyć do BAMa...

>Zaawansowane>Zatrzymaj używanie BoincSTATS BAM!

i ponownie się dołącz...

novi

Bingo!  .. z przyzwyczajenia zamiast samej nazwy dawałem adres email ..

[Asus Rampage X48 (BIOS: 0410), Intel Xeon X3230 "G0" , VID 1.3, 3,2 Ghz, FSB 400*8, Vcore 1.424, Idle/load temp: 40/55`C| 2x2GB Apogee GT-1066 (5-5-5-15 2T PL=9 Vdimm 1.9, 1100mhz), RAID0 2xST3320620AS| 1xST3250620AS| | Gigabyte 8800GTS 512MB, core 832 Shader  2020 Mem 1100 | PSU Tagan BZ1100| Case update WC-Gigabyte 3D Mercury| SyncMaster 226BW | |
http://web.mit.edu/persci/gaz/gaz-teaching/flash/vasarely-movie.swf

Pigu

jak wam poszło w totka?
mi się kupon zwrócił  ;D

AL

Ja jeszcze żyję w błogiej nie świadomości.

Pigu


Machloj

ja jeszcze nie sprawdzałem...ale słyszałem, że tylko 9 mln wygrałem...podobno 4 osoby wygrały...

AL


Szopler

Cytat: AL w 29 Lipiec 2008, 20:29
Przynajmniej tutaj sobie powygrywam.

Jeśli chodzi o DL to ja nawet jednej liczby nie trafiłem... grałem za dychę :(

AL

Ja ograniczyłem swój "podatek od szczęścia" tylko do 2 złotych od losowania.

lakixxl

zapewne zajrzy tu jakis fachowiec i odpowie na moje pytanie!

czy to dobrze czy zle ?? ze uzywam tylko i wylacznie BOINC menadzera ?
mam dwa kompy i jeden project
czy konieczne jest instalowanie tych programow BAM i innych ?
czy cos trace ?

pozdro i dzieki za odpowiedz

ps. wygrywam :]

Bober

#5781
Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Korzystanie z BAM nie jest konieczne, tylko w pewnych wypadkach ułatwia życie (szczególnie jak ma się więcej kompów do których ma się rzadziej dostęp).

Ale i w przypadku jednego się przydaje: np. jak podłączasz nowego hosta i chcesz żeby liczył w 20 projektach - bez BAM musiałbyś dodawać ręcznie wszystkie po kolei, z BAM dodadzą ci się z automatu.

W Twoim przypadku BAM jest niepotrzebny.

lakixxl


Machloj

ha! a dzisiaj beitar (czy jakoś tak) dostanie w dupsko :D mam nadzieję, że żadna rakieta nie doleci z Libanu...

Pigu


emik

#5785
Cytat: Machloj w 30 Lipiec 2008, 16:33
ha! a dzisiaj beitar (czy jakoś tak) dostanie w dupsko :D mam nadzieję, że żadna rakieta nie doleci z Libanu...
Cytat: Pigu w 30 Lipiec 2008, 17:03
ke? co się dzieje?

Pigu nie interesuje się piłką - on woli podnoszenie kufli ;D

dam wam dziś powygrywać - idę na imprezę a wracam dopiero jutro po pracy ;D


Pigu

ach  :P

pracuję z tyskaczem nad optymalizacją technologii dynamicznego połyku

AL


Machloj


Troll81

Dzień dobry. Dziś koleś od kabłowki naprawił mi neta :D (wymienił modem). Więc sobie wygrywam

Machloj


Troll81

Zebyś ty widział jaką awanturę trzeba było zrobić. Bo oczywiście na dzień dobry spychologia (u nas działa, a może przeinstaluje pan windowsa, a czy kabelki podpięte itd.) Dopiero jak uświadomiłem kolesiowi że sieci kładłem kiedy on na chleb mówił bep a na muchy tapty to się troche uspokoił. Trza było grzecznie wytłumaczyć że przetestowane zostało wszystko (kilka różnych OS-ów, karty zdrowe, switch i kable też). Ale tydzień byłem bez neta.

Machloj


AL


emik



Pigu


Pigu


emik



AL


AdNet

nie żebym marudził, ale na prawdę powinniście skończyć ten bzdurny wątek... żenujące  ???