Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

Pigu

#7400
Cytat: Szopler w 18 Wrzesień 2008, 00:56
Tylko wyszło "buuuka-ke" :P

oblechu ::)


edit:

Troll81


KrzychuP

Bry!
Szacun dla kolegi Grzesia. Widzę, że szybko się odnalazł w realiach Boincatpolandowych.  ;D

@Bober
No powiedz wreszcie o co chodzi.

Bober


KrzychuP

Arrrr! No właśnie!
No tak ale to jutrrrrro.
Do stu beczek zjełczałego trrranu, wyrrrrwało mi się.
O nie! Znowu.
;D

Troll81

Pigulcu przypominam ci o profilach :D i wygrywam

Pigu


KrzychuP

ja nie i wygrywam
i też przypominam o resetowaniu profili

Pigu


Grzes

a ja chyba oślepłem... wydawało mi się, ze punkt 11 napisałem tu posta o wymownej treści "Przypominam!"

Ktoś oszukuje czy nie napisałem go? ;D

Szopler

Dźbry!

Jeśli chodzi o automatykę to mi pozostało tylko się obronić ;).

Grzes

Cytat: Szopler w 18 Wrzesień 2008, 11:49
Dźbry!

Jeśli chodzi o automatykę to mi pozostało tylko się obronić ;).

Szczęściarz :)
Ja muszę przebrnąć podstawy na razie, czeka mnie jeszcze kochane miernictwo przemysłowe ale to w przyszłych semestrach.

Pigu

napisałeś chyba w innym temacie przypomnienie :P

powiedzcie mi, jeżeli proponują mi robotę w tv, blisko domu, dobrze płacą itd, a ja wydziwiam, bo mi godziny 15-22 hmm nie bardzo, to jestem jeszcze normalny, czy mi się w dupie przewraca?

KrzychuP

Cytat: Grzes w 18 Wrzesień 2008, 11:49
a ja chyba oślepłem... wydawało mi się, ze punkt 11 napisałem tu posta o wymownej treści "Przypominam!"
Ktoś oszukuje czy nie napisałem go? ;D
Cytat: Pigu w 18 Wrzesień 2008, 12:01
napisałeś chyba w innym temacie przypomnienie :P
Pisałeś w temacie "Użytkownik dnia"

Cytat: Pigu w 18 Wrzesień 2008, 12:01
powiedzcie mi, jeżeli proponują mi robotę w tv, blisko domu, dobrze płacą itd, a ja wydziwiam, bo mi godziny 15-22 hmm nie bardzo, to jestem jeszcze normalny, czy mi się w dupie przewraca?
To zależy czy bardzo zależy Ci na lepszej kasie i zmianie roboty. Osobiście - jak od pn do pt to pewnie bym brał.

Grzes

No to przez przypadek nie w tym oknie napisałem....

Troll81

Zalezy o ile więcej ci proponują :D no i jak sie zapatrujesz na nocną pracę. No i jakie ci daja możliwości rozwoju :D

Pigu

praca nie nocna a wieczorowa :P od do, nie wynoszona do domu, pon-pt, kasa w moim odczuciu niezła już na okresie wstępnym (w % do obecnej wielka podwyżka), dłubanie w grafice i przy montażu, co zrobię idzie na wizję...
pracuje ktoś z was w takim trybie godzinowym? jak wam się układa życie w chacie - mam wrażenie, że z kobietę będę się cały czas rozmijał  :-\ widywał w nocy i weekendy, nici z wspólnego popołudnia

btw: ale w sumie będzie w pobliżu sporo stacji graficznych do infekowania arrrr

Troll81

z infekowaniem ostrożnie bo się admin przyczepi. Co do rozmijania to znam ból bo pracowałem jako konsultant. 183 dni w roku na wyjeździe. pogubiłem wszystkich znajomych. I teraz pracuje za mniejszą kasę jako admin. Ja osobiście bym się w grafikę nie pachł bo tu niewiele zależy od wiedzy za to dużo od talentu którego nie mam. Adminowanie polega na wiedzy i to mi odpowiada. Jak kasa sporo większa to można sie rok czy dwa pomęczyć a za to kupić mieszkanie albo autko lepsze. Odłożyć trochę grosza na starość :D

Pigu

kurcze nie mogę się przebić przez captcha podczas upienia profilu

KrzychuP

coś Ci się z-upiło, bo widać superpigowego awatara  :D

Pigu


Troll81

A co masz z captcha?? Wpisać ciąg znaczków z zachowaniem wielkosci liter i profil gotowy.

Pigu

#7422
no właśnie enigma się uwzięła, że jestem ślepy/głuchy, a seti chce catcha, ale liter nie chce pokazać :/ resztę sukcesywnie upię

btw: jest możliwość ustawienia profilu w wcg?

no prawie wszędzie się udało, dupa w enigmie, wcg, cosmo, deepspid i genetic (nie mam linka na laptopie) - powalczę dalej w domu, jak się profil podobi?

emik



Szopler


Pigu

yyy ten uotd w lhc zostanie mi do końca dnia, czy przepadnie jak ktoś inny założy dzisiaj profil?

Troll81

raczej zostanie. tylko w nowych projektach jest duża rotacja :D Depspid jest chyba offline a w WCG nnie ma opcji założenia profili

Pigu

zresztą nie zupełnie o to mi chodziło :P tzn, czy punkt w statch nie przepadnie jeżeli ktoś zajmie mój stołeczek przed upływem doby?

rozumiem, że są proj, które przyznają uotd raz na dobę i są takie, co dają na zachętę po założeniu profilu? czy jeżeli punkcik pojawi się już na sygnaturce, to jest mój, czy jeszcze coś się może z nim stać?

Troll81


Pigu

no to zacnie :D zaczynam cię gonić w uotd, jak sądzisz? dam radę do końca tyg wskoczyć na pierwsze?  :P


btw: jak się profilek podoba?

RAD-Poland

profilek  ::)

:o

super  ;D (już się oswoiłem i mogę wygrywać)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

emik



kret

hehe..sie dzieje dobrze jak widze w drużynce ;)

emik

ooo kogóż to moje oczka widzą - dawno cię nie było


RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu

i już mi zabrali brzydale w lhc wianuszek  :'(

emik



Pigu

 :'( :'(

idzie dodać w profilu lhc zdjęcie? i dlaczego dodaje mi "/" w opisie?

Szopler

Cytat: kret w 18 Wrzesień 2008, 17:45
hehe..sie dzieje dobrze jak widze w drużynce ;)

Witamy Pana Michała :). Dawno Cię tu nie było...

Pigu