Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

emik



Pigu


OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

KrzychuP

bry!
Cytat: Machloj w 09 Październik 2008, 23:06
pewno się łobuzy uotdejami wymieniają...
No też mi Ameryka, to już od paru dni widać  :P
Może być Pigu zdradził ten sekret jeszcze co niektórym (np. mnie  ;)). Obiecuję uroczyście nie używać go w wybranych przez Ciebie projektach  :ph34r: :)

Pigu

 :ph34r: napisz na gg - odbiorę jak wrócę, ale mogę zaoferować 1uotd dzisiaj za emika i nie wiem kiedy następny

OxyOne

tak sobie mysle moze jakis zlot boicowców naszej druzyny by sie zrobilo - osobiscie bym pigulca mordeczke zobaczył by sie pogadało posmialo. albo jakis zlot wrocławiaków? bo pigulec to chyba z poznania
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

KrzychuP

NetM, myśmy z Trollem już na piwku byli, jakoś nie było odzewu od Ciebie  :P
a z tego co wiem, to Troll wysyłał PW do wszystkich z Wrocławia, którzy się do tego przyznają
zresztą z Poznania do Wrocławia niedaleko

OxyOne

E!! EE!!! EEEEE!!! podalem nr tel. na priv aby zadzwonił dał cyne itp.!!! kiedy co jak i za ile, ale mnie teraz wk.... mam focha.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

KrzychuP


Troll81

Fakt. jak teraz sprawdziłem PW to faktycznie był tam twój nr tel. Przegapiłem to jak ostatni leszcz. Cóż, trzeba będzie zorganizować kolejne spotkanie :D A w ten weekend będę w okolicy wałbrzycha. To może ujrzałbym mordę pigulca :D

Pigu

jak kupisz teleskop - z Wałbrzycha do Poznania jakieś 250km :P

Troll81

Oj coś dziwnie kojarzyłem że ty w okolicach wałka pomieszkujesz. Hm....

Pigu

wiadomo - Pigu to zaraz się z wałkami kojarzy *foch*

KrzychuP

Pigu nie robi wałków,
Pigu wykorzystuje wszystkie możliwe i dostępne sposoby ;)

Pigu


OxyOne

Cytat: KrzychuP w 10 Październik 2008, 12:02
Pigu nie robi wałków,
Pigu wykorzystuje wszystkie możliwe i dostępne sposoby ;)
Typowy poznaniak - tzw. "LightSzkotisz"
Bez focha...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu


Troll81

taaaaa

idzie ktoś krwe oddawać 20 października?? zawsze można by było zrobić oddawanie rozproszone :D

KrzychuP


OxyOne

#8739
Cytat: Troll81 w 10 Październik 2008, 12:16
taaaaa

idzie ktoś krwe oddawać 20 października?? zawsze można by było zrobić oddawanie rozproszone :D
ja juz miałem oddawanie rozproszone na Pilczycach przy ognisku nad stawem w lipcu. ledwo OFF dawał rady.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu



Troll81

Jak tam sobie chceta. Można by zorganizować sie i wspólnie krwe oddać. Każdy w swojej stacji

Pigu


Troll81


OxyOne

Cytat: Pigu w 10 Październik 2008, 12:46
a dajcie powygrywać trochę

yhy
najlepiej wszystcy o 18.00 kazdy u siebie w stacji połaczy sie układem krwionosnym i neuronowym. Utworzymy siec neuronowa i nasze mozgi beda liczyły.
dobrze przemyslane co?

ja odpadam przy takim liczeniu bo koles wlaczył jakis behemot czy jakos tak i mi mozg zlasowało...
o co temu panu chodzi dlaczego on tak krzyczy ...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Szopler


Pigu

Cytat: NetMonitoring w 10 Październik 2008, 12:58

ja odpadam przy takim liczeniu bo koles wlaczył jakis behemot czy jakos tak i mi mozg zlasowało...
o co temu panu chodzi dlaczego on tak krzyczy ...

za nielubienie Behemotha Pigu chłosta >:(

btw: wróciłem z badań okresowych

OxyOne

Cytat: Pigu w 10 Październik 2008, 13:07
Cytat: NetMonitoring w 10 Październik 2008, 12:58

ja odpadam przy takim liczeniu bo koles wlaczył jakis behemot czy jakos tak i mi mozg zlasowało...
o co temu panu chodzi dlaczego on tak krzyczy ...

za nielubienie Behemotha Pigu chłosta >:(

btw: wróciłem z badań okresowych

lubie jak taki jestes..
jestes taki grrrrr....

:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81


Pigu


KrzychuP


OxyOne

Cytat: Pigu w 10 Październik 2008, 14:16


hyhy gdzieś mam swoją fotę ze składem ;D

ożeszty co za czorty a kysz a kysz siły nieczyste... kazdy słucha co lubi Pigu lubi w BEBECHYMŁOT inny lubi Ich Troje ...
Ja tam wole Depeche Mode, Front242, Feindflug...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu


Troll81

ja lubię ich słuchać :D bo patrzeć na nich nie można. Z tym śmiesznym makijażem wyglądają jak misie panda. Ze już nie wspomnę że według mnie to puder ryżowy na twarz powinny nosić tylko gejsze :D

Pigu


Machloj


Troll81

a może pigu podeślich ich zdjęcia bez tych gejoszowskich malunków :D

Pigu

prosisz - masz behemocik od lewej Nergal Inferno Seth Orion

Troll81

i od razu wyglądaja bardziej męsko (czytaj paskudnie :) )