Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

Pigu

Cytat: Machloj w 14 Październik 2008, 23:26
O wielki Pigu - wygrywaj, ja już nie przeszkadzam, wyrzekam się chęci wygrywania po wsze czasy i niech piwo przestanie mi smakować jeśli złamię to postanowienie

hmm no ok - skoro chcesz, to trzymam za słowo

emik

nie zazdroszczę, nie zazdroszczę - piwo to sens życia


Pigu

musi być bardzo pewien swego wytrwania w postanowieniu  :P

Machloj

Cytat: Pigu w 14 Październik 2008, 23:29
Cytat: Machloj w 14 Październik 2008, 23:26
O przemały Pigu - przegrywaj, ja już nie przeszkadzam, wyrzekam się chęci przegrywania po wsze czasy i niech piwo przestanie mi smakować jeśli złamię to postanowienie

hmm no ok - skoro chcesz, to trzymam za słowo
ok! możesz być tego pewien :)

Pigu


Troll81


Pigu


Troll81


Pigu


Troll81


Pigu


emik



Pigu


Machloj

szefa wszystkich szefów pod kil? chyba zgupliście do reszty! nie dam się...moje przydupasy mnie obronią:

:attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:
:attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:
:attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:
:attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:

tymczasem łaskawie dam wam powygrywać do wieczorka...jadę w świat robić pieniążki  8)

KrzychuP


Pigu

Cytat: Machloj w 15 Październik 2008, 07:41
tymczasem łaskawie dam wam powygrywać do wieczorka...jadę w świat robić pieniążki  8)

robienie pieniążków może być nielegalne, lepiej skup się na normalnym zarabianiu  8)

btw: bilon, czy papierzaki?

KrzychuP

hmmm, papierzaki to mi się z czym innym kojarzą  ;)

Pigu


KrzychuP

Jak babcię kocham, nigdy nie oglądałem  :no:
Ale wystarczy się przejść do lasu na grzyby, to w okolicy, leśnych parkingów można znaleźć dużo papierzaków  ::)

Pigu


Troll81

to wy tu sobie o wypuszczaniu krecika gadajcie a ja wygrywam :D

KrzychuP

ależ my o grzybobraniu rozmawiamy, jesień taka ładna się zrobiła, to trzeba korzystać

Troll81

A ja na ostatniej wycieczce w góry znalazłem czarnego Turmalina.


Troll81


KrzychuP

no ale trzeba się choć trochę orientować, żeby zwrócić uwagę i zabrać taki kamyczek

Pigu


KrzychuP


Troll81

wiesz... taki kamyczek bardzo się w oczy rzuca. I ogólnie wygląda inaczej niż zwykłe kamerdolce na drodze. Choć fakt że trza było kawałek górki uszkodzić w jego poszukiwaniu. Ale jak sobie czytałem przewodnik i się dowiedziałem że zaraz obok szlaku turystycznego jest takie miejsce gdzie można je znaleźć, to czemu nie.


Machloj

i nie wpuścili mnie do mennicy...a tak ładnie prosiłem...cóż - pozostaje powygrywać :)

Pigu


emik



Pigu


emik



Pigu

to? http://www.boincatpoland.org.pl/
działa bez zarzutu...

emik



Troll81

mój kamyczek nie był takio ładny i wielki jak ten na zdjęciu

Pigu


emik