Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

emik



Szopler

Wstałem z rańca bo dziś dostawa lapka... i od razu przesiadka z Visty ana XP ;) a potem +2 rdzenie do malarii :attack:

Pigu

kurcze - nie zaliczyło mi wczoraj uotd - bo sobie myboinc padł

Troll81


Machloj


Troll81


Pigu


Machloj


Troll81



Machloj


Pigu

złóż mi pokłon albowiem jam sir Pigu von Pigulec

Machloj

witam panie sir Pigu z Pigolandii! mam misję dla Ciebie! trzeba zabić czterogłową poczwarę zwaną Strrrraszną Setią! jak pozbędziesz się tej bestii dam Ci sera na pierogi!

Troll81


Pigu

Cytat: Machloj w 31 Październik 2008, 10:50
witam panie sir Pigu z Pigolandii! mam misję dla Ciebie! trzeba zabić czterogłową poczwarę zwaną Strrrraszną Setią! jak pozbędziesz się tej bestii dam Ci sera na pierogi!

Mój zaufany doradca Ryjko von Knurek podpowiada mi, że proponujesz jakąś machlojkę. Albowiem wiedz, iż Pigulca okpić to sztuka wielka i niełatwa.

Szopler


Machloj

Cytat: Pigu w 31 Październik 2008, 11:24
Cytat: Machloj w 31 Październik 2008, 10:50
witam panie sir Pigu z Pigolandii! mam misję dla Ciebie! trzeba zabić czterogłową poczwarę zwaną Strrrraszną Setią! jak pozbędziesz się tej bestii dam Ci sera na pierogi!

Mój zaufany doradca Ryjko von Knurek podpowiada mi, że proponujesz jakąś machlojkę. Albowiem wiedz, iż Pigulca okpić to sztuka wielka i niełatwa.
znaczy, że chickenisz?

a prawda jest taka, że powinno być: ni!

Troll81


Pigu

Cytat: Machloj w 31 Październik 2008, 11:38
Cytat: Pigu w 31 Październik 2008, 11:24
Cytat: Machloj w 31 Październik 2008, 10:50
witam panie sir Pigu z Pigolandii! mam misję dla Ciebie! trzeba zabić czterogłową poczwarę zwaną Strrrraszną Setią! jak pozbędziesz się tej bestii dam Ci sera na pierogi!

Mój zaufany doradca Ryjko von Knurek podpowiada mi, że proponujesz jakąś machlojkę. Albowiem wiedz, iż Pigulca okpić to sztuka wielka i niełatwa.
znaczy, że chickenisz?

w sumie to usiłuję ubić setię cały czas - 4 łby na raz, ale ciągle się ściągają nowe :attack:

Machloj

bo to trzeba sposobem! ja Ci podpowiem: otwierasz BM - klikasz zakładkę projekty ->wybierasz projekt SETI@home ->z lewej strony klikasz na "Nie pobieraj danych" ->wstrętny potwór zostaje bez papu i zdycha śmiercią męczeńską!

Troll81

to ja wolę wersję z klikaniem w opuść projekt. Bedzie szybciej zdychać :D

Pigu


Machloj


Troll81



Szopler


Troll81


Szopler


Troll81


Szopler


Pigu


emik



Pigu


emik



Szopler


Pigu


emik



Pigu


Machloj


Pigu