Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

Troll81

no ale chyba lekko przegieli z karaniem.... nie dosyć że uciupali mi 125k punktów to jeszcze mi zabraniaja zbierać kredytki????  >:(

Machloj

Trollu...chodzi o to, że Twój rac w tej chwili jest wg. boincstats ujemny - straciłeś ostatnimi czasy więcej punkcików niż zyskałeś  :)

Troll81

Przecież wiem. śmieszy mnie tylko że:

a) dopuszczono taką możliwość jak ujemny RAC (dobry programista by to ominął i dał mi RAC 0)
b) Ktoś dopuścił by wyświetlał się napis "Target can't be reached " zamiast czegoś sensowniejszego

Machloj

Cytat: Troll81 w 12 Listopad 2008, 10:36
b) Ktoś dopuścił by wyświetlał się napis "Target can't be reached " zamiast czegoś sensowniejszego

coś sensowniejszego: kup se quada człowieku, a nie wpisuj cele które nie mogą być osiągnięte

Troll81

Żeby zrobić "Kup se" to trzeba mieć kasę na quada i kompa który go ruszy. A ja nie mam. Mam za to wydatki. Np na pierścionek zaręczynowy i na instalację autogazu. Do tego na przykład opony zimowe które mnie kopnęły 800 PLN w kieszeń. Potem jeszcze dojdą święta i będę miał wydatki na prezenty dla rodziny. A jeszcze jakiś grosz przydałoby się odłożyć na np mieszkanie, bo ile można mieszkac w wynajmowanym.

Machloj

Trollu - Ty tak na poważnie? Przeczytaj jeszcze raz mojego poprzedniego posta i zobacz, że po sensowniejszego jest ":" (dwukropek), co może sugerować, że następne zdanie jest propozycją dla boincstats (chodzi o to żeby to zdanie wyświetlało się zamiast "Target can't be reached" znaczy się). Następnie jak przeczytasz mojego posta jeszcze raz domyślisz się, że w mojej wypowiedzi jest ukryte przesłanie (trudno jest napisać sensowniej, że w chwili obecnej nie masz szans na uzyskanie celu niż napisanie tego wprost)

Pigu

cii - pewnie złapał focha i już do tego topica nie wróci - hurrrrraaa

Machloj

to znaczy, że napisawszy tego posta mogę spokojnie czekać na koniec świata/zamknięcie tego tematu? wooohooo!

buri


Pigu


buri

Noo a takich ostatnio mi brakuje, więc ciesze się jeszcze bardziej  XD

emik

hurrra hurrra - wróciłem z pracy i co widzę - trollik nie będzie już tu wygrywał ;D


Pigu


emik



Pigu


Troll81


emik



Troll81


emik



Pigu


Machloj


emik



Machloj


Pigu


Machloj


emik



Pigu


emik



Pigu


kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


Szopler


Troll81

po nocnej awarii prądu serwerki podniesione i troll gotowy do wygrywania.

Machloj


Mchl

A ja jako pierwszy wygrywam na nowym serwerze.  :arrr:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


Szopler

Cytat: Mchl w 13 Listopad 2008, 11:53
A ja jako pierwszy wygrywam na nowym serwerze.  :arrr:

Serwer serwerem, ale co się stało ze stylami forum? MysticMulti mi nie działa...

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org