Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

Pigu

Cytat: NetMonitoring w 14 Listopad 2008, 19:58
Cytat: emik w 14 Listopad 2008, 19:43
za krótkie wu i łącza chyba nie wytrzymują ;D

pigu ja mam takie gowno

2008-11-14 19:48:22|PrimeGrid|Message from server: No work sent
2008-11-14 19:48:22|PrimeGrid|Message from server: No work is available for PPS LLR
2008-11-14 19:48:22|PrimeGrid|Message from server: No work available for the applications you have selected.  Please check your settings on the web site.

co mam ustawic i dzie i jak

hyhy a na innym sys?

OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu

liniu? może prime ma osobne pule wu dla windy i linia, ale nie wiem, zgaduję, bo strona prima mi się nie ładuje

OxyOne

Cytat: Pigu w 14 Listopad 2008, 20:40
liniu? może prime ma osobne pule wu dla windy i linia, ale nie wiem, zgaduję, bo strona prima mi się nie ładuje
juz jest ok teraz mam dylemat czy wrzucic w projekt wszystkie 48 rdzeni czy tylko 8
ile bedzie ten cyrk trwał?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

RAD-Poland

#10364
zmiękczyłem się kilkoma  :parrrty:

- strona prima mi sięe nie ładuje - u mnie też idzie bardzooooo wolno
- osobne pule wu Lin/Win - może, ale dane jednej wu próbuje MB siągać nawet 14 min (wiele prób - ale powoli idzie)
- statystyk na forum na razie nie ma błąd "failed to open stream: HTTP request failed!" - time out
- są te na boincstat http://pl.boincstats.com/stats/challenge_stats.php?pr=pg&challenge=8 (w końcu oba serwery stoją w jednym pomieszczeniu)
- po 1,5h Czech National Team (620) - BOINC@Poland (191)

ktoś coś napisał - cyrk bedzie trwał 48h

EDIT: mój MB na już w buforku ponad 120 wu  ;D
EDIT8: błąd naszego forum przy modyfikacji 8x Internal Server Error  :(
EDIT9: błąd Weryfikacja sesji nie powiodła się. Wyloguj i zaloguj się ponownie, a potem spróbuj jeszcze raz. (mimo, że jestem zalogowany)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

a ja właśnie zupgrejdowałem kompa dla kolesia z jednej knajpy. Z pIII 500 na pIII 1000 :D i chyba zaraz pójdę po browca. A u kolesia z knajpy mam butelkę wódki za naprawę jego kompa.

kempler

Zasłużone piweczko. Przejechałem 920 km w 11 godzin  :parrrty:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

OxyOne

prawdopodobieństwo każdego zdarzenia jest odwrotnie proporcjonalne do stopnia, w jakim jest ono pożądane
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu


Szopler


Pigu


emik



Pigu


Troll81


Pigu


emik



kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81


emik



Pigu


emik



Pigu


Szopler


Pigu


Szopler


Pigu


Szopler


Pigu


Szopler


Pigu


OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Szopler

Znacie może jakiś defrag co się uruchamia przed windowsem i robi defrag tak, żeby najczęściej używane pliki były najwcześniej na hdd?

OxyOne

Cytat: Szopler w 15 Listopad 2008, 19:57
Znacie może jakiś defrag co się uruchamia przed windowsem i robi defrag tak, żeby najczęściej używane pliki były najwcześniej na hdd?

ja ja ja znam format c:\
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

emik



Szopler


emik



Pigu


OxyOne

#10397
Cytat: emik w 15 Listopad 2008, 21:09
format c: pomaga na wszelkie troski
a ja mam specjalny przycisk w obudowie HELP błednie nazwany RESET
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

emik



Pigu