Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

Pigu


Machloj


Aegis Maelstrom

Więc jakże to, nic do zaproponowania?   :o

buri


Pigu



Aegis Maelstrom


OxyOne

Chłop miał 200 kur i ani jednego koguta. Poszedł do sąsiada, kupił tak ze trzy na początek. A sąsiad na to:
- Ale po co trzy? Słuchaj stary - ja ci sprzedam Miecia. Miecio to jest taki kogut, ze ci te wszystkie 200 kur spoko obsłuży. OK, po trzeciej wódce dobili targu, chłop wrócił z Mieciem do gospodarstwa, wypuścił go z klatki i mówi:
- Słuchaj Mieciu - to jest teraz twoje gospodarstwo, 200 kur na ciebie czeka, wyluzuj się, jesteś tu jedynym kogutem, nie ma co się spieszyć, tylko mi się nie zmarnuj - kupę kasy za Ciebie dałem.
Ledwo skończył mówić, SRU! Mieciu wpadł do kurnika. Przeleciał wszystkie kury kilka razy, tylko pierze leciało. SRU! Poleciał do budynku obok gdzie były kaczki - to samo. Chłop krzyczy, próbuje go hamować. Ale gdzie tam! SRU! Poszedł Miecio za stadem gęsi i zniknął w oddali. Rano chłop wstaje, patrzy - leży Mieciu na podwórku, kompletna padlina. Nad nim krążą sepy. Podbiega i krzyczy:
- A widzisz Mieciu, mówiłem Ci, daj spokój, tyle kasy w błoto... A Mieciu otwiera jedno oko i syczy przez zaciśnięty dziób:
- Cissssi, spierdalaj, bo mi sepy płoszysz..
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Szopler


Aegis Maelstrom


emik



Aegis Maelstrom


lolek


sciagacz


lolek


buri


Aegis Maelstrom


lolek


buri


sciagacz


lolek


Pigu


sciagacz


lolek


sciagacz


lolek


Pigu


sciagacz


kempler

Cytat: Aegis Maelstrom w 20 Luty 2009, 22:46
Dałem Ci kwadrans i wracam.  :D

A przy okazji, zastanawiam się nad pożytecznymi projektami naukowymi, które mi umknęły. Ma ktoś do polecenia coś, czego liczenie jego zdaniem robi różnicę?
Hmmm trochę tego jest. Zależy co Cię interesuje. Może WCG, malaria,CPDN... Ciężki wybór :) http://boincatpoland.org/wiki/Lista_projekt%C3%B3w

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


sciagacz


Pigu


lolek

Liczmy seta na GPU do puki niema większego wyboru a na CPU coś sensownego np. poem, WCG czy rozetke

emik



lolek


sciagacz


lolek

Ja ma jeszcze 22 sztuki z wczorajszej dostawy  :attack:
Ale wczoraj przez kilka godzin też była posucha  >:(

Pigu


buri


Pigu