Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

Pigu


buri


Pigu

Cytat: Pigu w 25 Luty 2009, 16:40
edit: gdzie jest temat "pierwsze miejsce w projekcie" - ten gdzie skrypt sprawdzał kto w ilu proj ma pierwsze miejsce?

emik

Cytat: Pigu w 25 Luty 2009, 17:21
Cytat: Pigu w 25 Luty 2009, 16:40
edit: gdzie jest temat "pierwsze miejsce w projekcie" - ten gdzie skrypt sprawdzał kto w ilu proj ma pierwsze miejsce?

ten: http://www.boincatpoland.org/smf/zdobycze/podium-w-rankingu-zespolu-w-projekcie/msg51054/#msg51054  ?


buri


Pigu

Cytat: emik w 25 Luty 2009, 17:41
Cytat: Pigu w 25 Luty 2009, 17:21
Cytat: Pigu w 25 Luty 2009, 16:40
edit: gdzie jest temat "pierwsze miejsce w projekcie" - ten gdzie skrypt sprawdzał kto w ilu proj ma pierwsze miejsce?

ten: http://www.boincatpoland.org/smf/zdobycze/podium-w-rankingu-zespolu-w-projekcie/msg51054/#msg51054  ?
dzięki

emik



Pigu


Szopler


Pigu


buri


emik



lolek


Szopler


kempler

Dobijcie mnie...dzień masakra. Dopiero po pracy bleee

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

buri


KrzychuP

No to po kubku mleka  ;)
Czas brać się za robotę. :(

emik

Strony: 1  ... 572 573 574 575 [576]   Do góry     
     Odpowiedz  |  Dodaj zakładkę  |  Powiadamiaj  |  Zaznacz jako nieprzeczytane  |  Wyślij ten wątek  |  Drukuj    
Tagi: mangaroca batida coco 0xc000007b drinki batida coco gra pigi tatoo najnowsze gry brats securedeals com kret gra jak gra brats gry ostatni
gra dla dzieci line off gra forumowa przygarnij gra brats gry dla dzieci sudoku dla dzieci line off gry-brats gra bobermam rak brawa 6311 stara gra kret

« poprzedni następny »
     Odnośnik do kalendarza    


sciagacz


emik



buri



emik

Po otrzymaniu Oskara, każdy się cieszył. Tylko Heath Ledger był jakiś taki sztywny.


Machloj


Troll81


emik



buri

chwilowe: nauka mode off ... bo mózg ma dość  XD

Szopler


OxyOne

W piaskownicy. Osiedle nowobogackich.
Dzieci bawią się w piaskownicy, wykopując dziurę telefonami komórkowymi.
Nagle jedno z nich trafia na kamień i jego komórka łamie się.
Dzieci w śmiech.
- No i co się śmiejecie?! Jutro tatuś kupi mi nowy, lepszy! płacze nieszczęsny malec.
- Ale dzisiaj, jak ostatni wieśniak, będziesz piasek kopać łopatką!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

buri


Szopler



KrzychuP

Idźta spać,
bo jutro do pracy musicie wstać.

KrzychuP

LHC moje!!!!!
NIE RUSZAĆ, BO POGRYZĘ!!!!!!!!!!!!!

:attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:

Szopler


sciagacz


Pigu


KrzychuP

Się Szoplerku nie obrażaj. Pierwszy raz weszło mi LHC odkąd się próbuję między Pigiem wbić.  :)

sciagacz, zaraz zakumasz, jak na moim profilu pojawi się wianuszek UOTD  ;D ;D ;D (o ile mi go kto nie zasabotuje)

Szopler

25.02.09 23:48:00|SETI@home|Message from server: No work sent
25.02.09 23:48:00|SETI@home|Message from server: No work is available for SETI@home Enhanced
25.02.09 23:48:00|SETI@home|Message from server: No work is available for Astropulse
25.02.09 23:48:00|SETI@home|Message from server: Your app_info.xml file doesn't have a version of Astropulse v5.
25.02.09 23:48:00|SETI@home|Message from server: No work available for the applications you have selected.  Please check your settings on the web site.

Pigu