Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

KrzychuP

a jakiej wielkości Pan sobie życzy?

Na koło osobówki, czy żeby cały TIR się zmieścil?   :P

Pigu


Troll81



emik



lolek

#14965
i PIT rozliczony ( 10 minut życia zmarnowane)

ale zawsze kilka ładnych złotych zwrotu jest

buri


Aegis Maelstrom

I 25 k w QMC zaliczone...  ;D
<wjazd na ambit> Więcej od Pigulca ;D </wjazd na ambit>

(a nawiasem pisząc ;) niewielu z nas liczy ten projekt, a do tego główny generator tych punktów nie liczy, a silny drugi chyba właśnie przestał... )

Machloj

<wjazd na ambit>Pigu to płotka - ścigaj mnie ;) </wjazd na ambit>

buri

ludzie sobie jadą po ambicji  XD
ja nawet nie ma z czym ... sprzęt ledwo zipie pracując 24/h
światełko nadziei widzę tylko w pierwszej 25 w ralph naszego teamu oczywiście :arrr: ale to perspektywa kilku miesięcy XD

KrzychuP

#14970
Cytat: Troll81 w 16 Marzec 2009, 16:01
Takżeby cały tir poleciał w dół :D
Ok. Zrobimy jakieś jedno składane przęsło i np. co 1410ty tir będzie wpadał w dziurę   XD XD XD

Cytat: Pigu w 16 Marzec 2009, 14:18
nie ma "pozbył się" pigulcową obwodnicę należy dopieścić

a tak na poważnie, wszystko i zawsze robimy na cacy, nie ma mowy o niedoróbach (podwójna weryfikacja),
tylko jakby urzędasy się szybciej zdecydowały, to by projekt już 1,5 roku temu był gotowy  :P

Troll81

Urzędasy jak widzą wasz projekt bez niedoróbek, to stwierdzja że tak dobrze byc w polsce nie może, i muszą sami niedoróbki wymyślać. Patrz "rondo" na placu grunwaldzkim we wrocku. Normalnie woła o pomstę do nieba.

KrzychuP

Hmmm, patrząc na to co zrobili, to w żadnym wypadku nie jest rondo.
Ani z kształtu, ani z funkcji komunikacyjnej.
1. na rondzie nie ma świateł
2. pierwszeństwo mają kierowcy znajdujący się na rondzie, a z tego co pamiętam, to trasa z pierwszeństwem jest oznakowana na wprost z mostu Grunwaldzkiego na Warszawę

emik



buri


Troll81

tak samo jak "Rondo" powstańców śląskich :D gdzie na śrdku ronda jest znak stopu :D

A na grunwaldzie mieli jeszcze trzasnąć takie przejście podziemne pod całym placem by nie budować przejść dla pieszych. oczywiście nie wyszło. Nie wspominając o tym że przed rondem nie ma sygnalizacji świetlnej a na grunwaldzie jest :D tak już to u nas w Polsce bywa....

sciagacz


Pigu

a nasze rondka na zjazdach z autostrad? muecheche


btw: 666k w milce

emik



Szopler



Szopler


Pigu


kempler

Ja bardzo dużą część Polski zjeździłem i już do wszystkiego się przyzwyczaiłem hehe :) Fajne "rondo" jest w Piotrkowie Trybunalskim. Dwa ronda w jednym. Wjeżdża się na rondo i trzeba ustąpić pierwszeństwa tym z drugiego ronda  ;) Dziwne strasznie  |-?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


emik



KrzychuP

Cytat: kempler w 17 Marzec 2009, 00:54
Dwa ronda w jednym. Wjeżdża się na rondo i trzeba ustąpić pierwszeństwa tym z drugiego ronda  ;) Dziwne strasznie  |-?

Takiego numeru nie widziałem jeszcze.

Czy to to: RONDO?

buri


kempler

Cytat: KrzychuP w 17 Marzec 2009, 07:39
Cytat: kempler w 17 Marzec 2009, 00:54
Dwa ronda w jednym. Wjeżdża się na rondo i trzeba ustąpić pierwszeństwa tym z drugiego ronda  ;) Dziwne strasznie  |-?

Takiego numeru nie widziałem jeszcze.

Czy to to: RONDO?
Dokładnie  :) Jest okropne.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

Jeszcze tam nie byłem, a już mam koszmary...

Troll81

#14990
Jak cię przeraza podwójne to co powiesz na pięciokrotne i to w ruchu lewostronnym ??  XD

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/58/Magic_Roundabout_Schild_db.jpg
http://www.ellemosh.com/wp-content/uploads/2008/02/magic_roundabout.jpg
http://en.wikipedia.org/wiki/Magic_Roundabout_(Swindon)
http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=england+swindon+roundabout&sll=51.580457,-1.821156&sspn=0.019308,0.038452&ie=UTF8&ll=51.562679,-1.771159&spn=0.001207,0.002403&t=h&z=19

OxyOne

Największe chamstwo drogowe jest w Wawie. Bydlo drogowe jakich malo. Jak widze rejestracje warszawską we wrocławiu z miejsca robie sie agresywny. Od 1 marca policja wrocławska wzięła sie za tych kierowcow z rejestracjami WI, WA itp., i całe szczescie bo jezdza niebezpiecznie, wciskaja sie na siłe, jezdza chodnikami, nie przepuszczą pieszego ani innego kierowce itd. wiecznie im sie spieszy.
Najlepszy wies tunning? DWR i DSR. Jak jedzie autko z dziwna wizja swojego własciciela to napewno bedzie to DWR albo DSR. W Poznaniu nawet nawet jezeli chodzi o kulture jazdy...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

KrzychuP

Aleś Trollu wynalazł przypadek.
Nic dziwnego, że nazywa się "Magiczne Rondo", bo tylko cudem można je przejechać  XD

Troll81

Są ponoć dwa takie ronda w anglii. I ponoć nie ma nich nawet stłuczek. Ja tam się w sumie nie dziwię :D sam bym to rondo przejeżdżał w trybie parkowania :D i do tego ten ruch lewostronny :D

Dla zdeterminowanych: Przeprowadźcie niebieski autobus przez rondo z zachowaniem praw ruchu drogowego :D

A co się tyczy kierowców.....

Żal słów. Wrocław i Wawa to dwa najgorsze miasta. Chamstwo na każdym kroku, wymuszanie pierszeństwa, brak kierunkowskazów przy zmianie pasa, Wciskanie się na siłę, Nie ustępowanie pierwszeństwa. Codzień jadę do pracy odcinek ulicy zachodnie, legnickiej, a potem estakadą na klecińską (po drodze odwożę dziewczynę do pracy). Trasa ma jakieś 6 km, jadę nią ok 20 minut, A do pracy przyjeżdżam nabuzowany bo mnie szlag za kółkiem trafia. Tak samo jak wracam do domu. Klnę za kółkiem jak szefc przez te 20 minut, mimo tego że jeszcze 5 lat temu nigdy mi się to nie zdażyło (no chyba że ktoś jakiś wyjątkowo chamski wybryk odwalił, to wtedy puszczałem mu małą wiązankę). A teraz??? Normalnie nóż się w kieszeni otwiera.  Raz koleś bez kierunkowskazu zajechał mi pas na legnickiej, dałem mu po klaksonie, To na skrzyżowaniu wyskoczył do mnie z pięściami..... No normalnie łapy opadają...

OxyOne

Wrocław nie jest taki zly. Czasmi jezdze po Polsce i widze co sie dzieje na drogach. We Wrocku jest powiedzmy ta kultura troche zniemczała, sa buraki nie twierdze ze nie wyjatki sie zdarzaja, ale jak pisalem wczesniej to jest jak gosc rzuci widły schodzi z traktoru i  "jedzie do miasta"

Trollu ciesz sie ze miałes "kulturalnego" goscia ze chciał sie sprawdzic na swiatłach, bo... mogł reczny zaciagnac przed toba i sorrki twoja wina.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Machloj


buri

Macie przeżycia |-? Co do Wawy się zgodzę kierowcy tam nie grzeszą kulturą.
Dom mam w małej miejscowości i tam jakoś problemów nie ma na szczęście.

Kraków jako miejsce studiowania ... no cóż źle nie jest choć, patrząc jak niektórzy tutaj dają czadu nawet się ciesze, że nie mam samochodu.

OxyOne

#14997
kilka rodzynek z naszego liczenia


po pracy


liczenie PrimeGird


liczenie Einstein


spamowanie na naszym forum


po wczorajszych zawodach w prime


chlodzenie GPU i kompa podczas liczenia Milki


czyszczenie komputerów po projekcie miesiaca

dziekuje
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

buri