Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

Pigu


KrzychuP


Albertwap


KrzychuP


OxyOne

okazja bedzie jak sie spotkamy  :fright: ale najpierw musze żone  :respect: a jak nie to :attack: i tak z tej walki bede wygladał tak %) albo  :deadman: i pojde do pokoju  :wth: i pogadam do siebie  >:(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

emik



Pigu



Albertwap

i poraz kolejny wygrywam, daje wam 3 min na kollllllejnego posta, inaczej zostane samozwanczym zwyciezca  :ph34r:

Albertwap

#16329
I stało sie tak jak chciałem  8) Spokojnej nocy kledzy, i powodzenia w detronizacji mnie  XP

Troll81

nowe emotki :D

:)  ;)  :D  ;D  >:(  :(  :o  8)  ???  ::)  :P  XP  :-[  :shame:  :-\  |-?  :fright:  :no:  :closedeyes:  :ph34r:  %)  P-)  :arrr:  :book:  :parrrty:  :attack:  XD  :deadman:  :wth:  :respect:

KrzychuP

Cytat: Troll81 w 20 Kwiecień 2009, 00:36
nowe emotki :D

No masz babo placek, a o czym rozprawiamy od prawie 3 h ??  ::)
Dobrze, że nam powiedziałeś, bo byśmy pewnie nie zauważyli.  :P

OxyOne

aaa  zapomniałem wam powiedziec mamy
nowe emotki
:) ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P XP :-[ :shame: :-\ |-? :fright: :no: :closedeyes: :ph34r: %) P-) :arrr: :book: :parrrty: :attack: XD :deadman: :wth: :respect:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

KrzychuP

to ja Wam też zdradzę sekret....







:) ;) :D ;D >:( :( :o ??? ::) :P XP :-[ :shame: :-\ |-? :fright: :no: :closedeyes: :ph34r: %) P-) :arrr: :book: :parrrty: :parrrty: :attack: :deadman: :wth: :respect:

mamy nowe emoty  XD XD XD XD XD


Troll81

A kij wam w oko  :wth: pół dnia dziś łaziłem za krzesłami obrotowymi po wrocku. I szlag mnie trafi. Moje strae krzesełko rozp@#$%^ się i potrzebuje nowego. Znów 200 w plecy. A jutro czeka mnie dodatkowy spory wydatek. Jeszcze przy okazji w jednym sklepie całkowitym przypadkiem moja lepsza połowa kupiła namiot ( a jakże firmy Hannah model Troll III). A miałem iść ze znajomymi do wrocławskiego ZOO i potem na strzelnicę..... A jutro migracja kolejnych serwerów.... I normalnie kurna nie zauważyłem że są nowe emotki (bo i kiedy jak od ok 13 w domu mnie nie było).

KrzychuP

Spokooojnie!  :shame:

emotki zaczęły się dopiero pojawiać kolejno jakieś 4h temu,

wystarczyło zerknąć tylko na kilka postów wcześniej, żeby zauważyć, że koledzy już się zaczęli emotami bawić

emik




Pigu

a wiecie, że mamy nowe emotki?
:) ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P XP :-[ :shame: :-\ |-? :fright: :no: :closedeyes: :ph34r: %) P-) :arrr: :book: :parrrty: :attack: XD :deadman: :wth: :respect:

hyhyhy



Pigu


Albertwap

CytatWysłany przez: Pigu

wygrywam
nie zwracajcie na niego uwagi, juz nie aktualne  XD

KrzychuP

CytatWysłany przez: Albertwap
Umieść cytat

Cytuj
Wysłany przez: Pigu
Umieść cytat
wygrywam
nie zwracajcie na niego uwagi, juz nie aktualne  Lol

Raczej to już nie aktualne

Albertwap

Cytataczej to już nie aktualne
aktualne jak najbardziej, ide na zajęcia, pozwole wam walczyć bezemnnie  :ph34r:

Pigu


KrzychuP


buri



buri


Albertwap



Albertwap



Pigu



Pigu


emik

coś wam powiem w tajemnicy:
mamy nowe emotki

:) ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P XP :-[ :shame: :-\ |-? :fright: :no: :closedeyes: :ph34r: %) P-) :arrr: :book: :parrrty: :attack: XD :deadman: :wth: :respect:


Pigu

o ja - patrzcie co znalazłem - mamy nowe ikonki
:) ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P XP :-[ :shame: :-\ |-? :fright: :no: :closedeyes: :ph34r: %) P-) :arrr: :book: :parrrty: :attack: XD :deadman: :wth: :respect:

sciagacz