Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

emik



Pigu



Pigu


Szopler


KrzychuP

wyścig WCG nabiera tempa

weryfikacji ciąg dalszy...  ::)

tito

Po 5ciu miesiącach jestem nie w temacie - dlaczego paru naszych (byłych) członków odeszło z zespołu i pozakładało własne? Ktoś może mi podać jakieś linki do odpowiednich wątków?

KrzychuP

To ja się też podłączę, bo miałem też dłuższą przerwę i nie orientuję się, kto, jak, gdzie i dlaczego. :-[
A najlepiej jakby ktoś obiektywnie opisał w kilku zdaniach o co chodziwszy. %)

sciagacz


lolek

W skrócie przyszedł do nas Robert Z. i miał sporo pomysłów które się nie wszystkim podobały i strzelił focha. Dał ankietę (tytułu dokładnie nie pamiętam) "poparcia dla siebie" i go nie dostał. Wtedy przyłączył się do digital coś tam, ale zespół się rozpad i utworzył GPU Force razem z polską częścią Digital ... A do GF w którym było już kilku byłych członków B@P dołączyli następni. Później GF się podzielił na GF i GPU Vision (po sporze o wyścigi w PG). W między czasie padło sporo ostrych słów  :deadman:

tito

Szkoda i szkoda tych ostrych słów. A takie małe teamy o ile nie będą miały szczęścia to będą w stanie tylko liczyć i nic więcej. Żadnych forum, newsów i wdrażania pomysłów. Wiem, bo sam z mniejszego teamu przeszedłem. Founder się wypalił co nieco, ja stwierdziłem, że pisanie newsów dla siebie jest bez sensu, a reszta teamu 0 reakcji. Nie oszukujmy się, teraz ludzie mogą być pełni zapału, ale co będzie za rok, albo 2? A B@P dzięki ilości swoich członków ma szanse na zawsze świeżą krew.

emik



Pigu


emik



Pigu


emik



tito


emik



Pigu


Machloj


Pigu


emik



Pigu


Troll81


Pigu


KrzychuP


Pigu


KrzychuP


Machloj


Pigu


Pigu

oo - widzę postanowiliście mi nie przeszkadzać - dzięki  :P

Machloj

po prostu się posłuchali...nie są świniami! ot co!

lolek


Troll81


lolek


KrzychuP


lolek


Troll81


Machloj


KrzychuP

dosłownie:
Cześć bracia piraci!!

@Lolek
trza się było języków uczyć, albo skorzystać z googlowego translatora  :P