Naliczanie punktów

Zaczęty przez gaciu, 02 Grudzień 2005, 22:15

gaciu

Dlaczego tak długo trwa naliczanie punktów w einsteinie?? Na przyznanie puntów za jeden plik czekam już chyba tydzień.

Nietoperek

einstein liczy sie powooooli ;) - u mnie wychodzi to niecale 6h na jednostke wiec troszke musi minac nim sie przeliczy odpowiednia ilosc - ale warto zaczekac coby pozniej zobaczyc ladna okraglutka cyferke ;)

bartsob5

spokojnie, ja kiedy na przyznanie pkt za 2 jednostki czekalem prawie 3 tygodnie... serwer musi otrzymac z porotem 3 albo 4 (dokladnie nie pamietam) wyniki... jesli nie otrzyma go od tych uzytkownik do ktorych wyslal w terminie, to wysle je do nastpenych, az te 3-4 osoby odesla wynik

druciak

Ja mam troche inny problem. Tak program jak i strona pokazuja ze mam okolo 365 punktow. Jednak na Account Summary pokazuje sie caly czas 0. Trzeba czekac zeby sie to zaktualizowało czy moze to przez jeden komputer podlaczony pod moje konto ktory niestety nic nie liczy ?
dzie diabeł nie może tam ... WSM pomoże.

Kominiarka-10zł, Kij bejzbolowy-30 zł, wrażenia z meczu-bezcenne


bartsob5

chodzi ci o boincmgr'a czy boincstats? jesli to pierwsze, to zaktualizuj projekt, jesli to drugie, to konta musze sie zsynchronizowac...