Jak CP zmusic do przesłania punktów

Zaczęty przez PMG, 05 Kwiecień 2006, 16:07

PMG

MAm coś takiego - u mojego brata na komputerze P IV 3 GH liczyłem przez 24 godziny CP. Niesteyt z paczką zaczeły sie jakieś cuda dziac -cofała sie a to o miesiac a to o pół roku a to raz sie wycofałą na poczatek. W momencie backupu ( bo sobie robiłem nauczony wykrzaczeniem sie paczki przy 70% kiedyś) miałem przeliczone 2 lata.

Teraz problem - mój brat nie chec juz tego liczyc bo to mówiac krótkow wkurza strasznie - miało sie liczyć a działa jak jakaś piłą tartaczna - raz w przód raz w tył. Słyszałem ze co rok sie wysyła strużka do serwera i wtedy zaliczapunkty. Jak zmusic CP do odesłanai tych dancyh zeby uzyskać punkty za dwa lata ? Kiedyś pamiętam ze brak psutego miejsca powodował przeciążenie - ale jak zarzuciłem całydysk do pełna ( nawet 1kB nie było wolnego) to sienie wykrzaczyło tylko stanęło. To juz sie wkurzyłem mocno ( bo jak ma sie wykrzaczyc to nie chce - na złość) i zrobiłem zeby przerwał obliczać ( obliczenia - przerwij).

chce to zaraportować to pisze
2006-04-05 15:58:54|climateprediction.net|Reporting 1 results
2006-04-05 15:58:59|climateprediction.net|Scheduler request to http://climateapps2.oucs.ox.ac.uk/cpdnboinc_cgi/cgi succeeded
2006-04-05 15:58:59|climateprediction.net|Message from server: Incomplete request received.

Teraz ta- mam bakcupa paczki więc moge wrócić do stanu poprzedniego ( strace moze 1 godzine bo myslałem ze jak przeliczy jeszcze tydzien to coś sie stanie - a tu nic zupełnie).

Nie chce liczyć dalej tej paczki bo teraz w Leidenie siedze i w Hash`u.

Może ktoś chce paczkę odemnie ? :>

Krótko - jak zmusić tą paczkę do wyslania sie do serwera zeby mi punkty zaliczyło ?

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

bartsob5

nie wiem jak jest teraz, ale zawsze struzki same sie wysylaly co jakies 1.38%... jestes pewien ze nie dostalem za nia jakichs punktow?

p.s. jak masz beckupa tej probki, to jej nie raportuj, bo mozesz nie moc odeslac beckupa pozniej... (poprostu po anulowaniu probki, wylacz boinc i podmien folder z boinciem na backupa...)