Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[Pomysł] Lista projektów według "dojności"

Zaczęty przez Troll81, 22 Maj 2008, 22:46

Pantarhei

#80
Wierzę Wam na słowo, ze tak jest, ale sprawdzał nie będę.
Juz i tak projekt w samej Polsce daje jakies 10 mln punktow dziennie. :) wystarczy mu.

Wydaje mi się teraz, że ta rekordowa dojność MIlki być może wcale nie była zamierzona przez twórców projektu. Jeśli przyjąć, że miał on, bez optymalek, dawać 213 punktów za 15 godzin pracy to jest to przeciętny wynik. To, że napisano beznadziejna aplikacje, którą można było tak dalece zoptymalizować (pomijając już późniejszą możliwość liczenia na GPU) jest kwestią wtórną, przez twórców nie przewidzianą.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

UFO

Mam problem z przyłączeniem sie do cels@home, czy ten projekt działa czy jest wsytzymany ?

Troll81



cezar






G

Cytat: AiDec w 03 Luty 2010, 04:24
A na Intelu bedzie jeszcze lepiej.
To może do następnego biuletynu wrzucić coś więcej -zachęcającego- na temat optymalek. Nawet jeżeli działają tylko na windzie - warto podać linki. Jest nas 5-6 tysięcy- więc jeżeli tylko 1% kamratów temat łyknie , to tym 55 osobom RAC na stałe wzrośnie.

UFO

Po długim przestoju LHC znowu nadaje, można powonie liczyć LHC, po podłączeniu do projektu jest rozsyłana aplikacja o nazwie "sixtrack". Na razie są przydzielane "małe" zadania, które szybko się liczą. Ciekawe jak będzie dalej...

Hani

Odgrzeje trochę temat.
Liczenie WCG już mnie trochę nudzi :)
Co aktualnie jakoś sensownie punktuje na Linuxie 64bit? (poza PG)
Ostatnio  (ze dwa lata temu) była to Aqua ale widzę że mi jakoś w między czasie projekt wyłączyli  XD


tito

http://pl.boincstats.com/forum/forum_thread.php?id=1774&nowrap=true#108043
Ogólnie masz tam co ma aplikację 64bitową na linuxa i czy jest ona szybsza od 32bitowej - może coś wybierzesz.