Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Koniec NanoHive?

Zaczęty przez KrzychuP, 25 Kwiecień 2007, 14:52

KrzychuP

W newsach pojawiła się wiadomość o zbliżaniu się zakończenia NanoHive.
O ile dobrze zrozumiałem, to kończy się jeden projekt, a w planach jest już nowy.
Niech mi ktoś to potwierdzi, co lepiej ode mnie angielski zna.

jamin

jest tak jak piszesz :)

Brian ma rozesłać maila jak tylko przygotują nowy projekt w ramach NanoHive... tzn. za parę miesięcy (mam nadzieję, że trochę wcześniej ;))

AdNet

dobra, fajnie, a gdzie wyniki tego co teraz liczyliśmy ?
do czegoś się przydało, czy nie ?

krzyku

  

Borsook

jak skoncza przeliczac wszystkie zalegle WU to sie biora za podsumowania i prezentacje wynikow i zstaniemy o tym poinformowani, jak rowniez o tym jak ida prace na wymyslaniem nowego projektu (a dokladniej nowego celu), ale na to trzeba bedzie poczekac pare miesiacy (tak pisza na forum)

KrzychuP

Żeby się tylko szybko z przygotowaniem nowego projektu uporali, bo to jeden z moich ulubionych projektów.

AdNet

Pewnie nie będzie to nowinka dla Wszystkich, ale jakieś "pogłoski" krążą na stronie projektu - czego będzie dotyczyć nowa wersja NH.

Link do Forum Projektu

kempler

Przyszły projekt będzie zajmował się zastosowaniem nanotechnologii do zmian/modyfikacji DNA. Przykład co aktualnie udaje się w bardzo szybkim czasie (ok. 1 godzina) zrobić:

Oczywiście jest to tylko mały przykład. Już możliwe jest tworzenie o wiele większych struktur.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

kempler

To już jest koniec... Brian poinformował że projekt padł. Nie pracuje już w Nanorex, a Nanorex nie jest zainteresowane kontynuacją  :(

Please note:
I'm no longer maintaining NanoHive-1 nor NanoHive@Home. If you would like to take over either or both of the projects please contact me and I can help you (or at minimum hand over the keys.) --Brian.

Questions/Answers
RealSanta, founder of Team SETI.Germany-NH writes:
    > As I read at the nh-homepage the project is "dead"?
Yes, sad to say the project is effectively dead. I no longer work at Nanorex, and they have no interest in keeping NHAH alive. I'm open to another team taking over the platform though.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

Szkoooda!
To był jeden z moich ulubionych projektów.

Troll81

Można by go przejąć :D