Gdzie jest nasz TEAM w LHC? !!!!!

Zaczęty przez KrzychuP, 23 Czerwiec 2006, 08:00

KrzychuP

Gdzie jest nasz TEAM w LHC? !!!!!

Odpaliłem dziś rano kompa i widzię, że w manageże wcięło mi przynależność zespołową. Wchodzę na stronę LHC i tam też nie znajduje naszego zespołu!!! Coś się niedobrego dzieje. Na forum wyczytałem coś o padzie bazy danych, ale bez konkretów. Mchl, jako założyciel Teamu, możesz chyba się czegoś więcej dowiedzieć.

Mchl

No cóż... Jedyna pociecha jest taka, że w LHC nie ma teraz żadnych zespołów...
Mam nadzieję, że mają jakąś kopię bazy danych ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

myslicie ze odeslanie teraz 3 jednostek LHC to dobry pomysl? mam nadzieje ze odzyskaja stare jednostki (mialem pendingi na sume ponad 120pkt)

Mchl

Trudno powiedzieć... Jeżeli masz jeszcze trochę do deadline'u to może lepiej potrzymaj je trochę, az się sprawa trochę wyjaśni.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

deadline mam w niedziele o 2000... tylko nie wiem czy robic pozostale 2 jednostki... czy sie oplaca... narazie mam wstrzymana aktywnosc sieciowa, zeby nie odsylalo...

krzyku

no wlasnie mam ten sam problem, deadline do jutra, tylko nie wiadomo co teraz
  

Mchl

Tak sobie myślę, że przez weekend i tak nikt się tym nie zajmie, więc nie ma co trzymać tych jednostek, bo tylko się przeterminują...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

Na forum piszą, żeby się nie przejmować i odsyłać...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

a w jakim watku? chetnie bym poczytal...

Mchl

Tutaj
A poza tym zespoły już wróciły. Statystyki nadal są z 21 czerwca.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

niby mi zaliczyl jednostki ktore dzisiaj odeslalem, ale jednak 6 z nich zgubil... chociaz w sumie 99pkt to chyba nie jest az tak duza strata...

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org