Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Utworzenie pola przynależności do drużyny.

Zaczęty przez Sebastian M. Bobrecki, 16 Listopad 2011, 19:37

Czy popierasz dodanie pola przynależności do drużyny?

Jestem za dodaniem takiego pola
15 (55.6%)
Jestem przeciw dodawaniu takiego pola
12 (44.4%)

Głosów w sumie: 27

Głosowanie skończone: 23 Listopad 2011, 19:37

Sebastian M. Bobrecki

W którymś z wątków padł pomysł żeby do profilu dodać pole zespół/drużyna które by się wyświetlało nad/pod awatarem autora postu. Dzięki temu będzie od razu widać kto jest z jakiej drużyny jeśli w ogóle z jakiejś jest. Według mnie to dobry pomysł. Co wy o tym myślicie?
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Tobas

Jestem przeciw, gdyż mamy dążyć do łączenia drużyn, a nie podkreślaniu różnic.

krzyszp

Niestety, brak możliwości weryfikacji (chyba, że user poda linka odpowiedniego).
Natomiast taki link mógłby być przydatny na dłuższą metę...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

ja uważam że np [B@P] Troll w zupełności wystarczą. W sumie to forum BOINC@Poalnd i jak ktoś chce pokazać przynależność to sobie zmieni nick po co mnożyć byty?

Sebastian M. Bobrecki

Cytat: Tobas w 16 Listopad 2011, 19:40
Jestem przeciw, gdyż mamy dążyć do łączenia drużyn, a nie podkreślaniu różnic.
Zgoda. Nie mniej jednak zanim się połączymy to dobrze by było wiedzieć z kim się rozmawia. Ja np. nie kojarzę nick-ów wszystkich członków naszej drużyny a co dopiero innych ludzi. Więc z mojego punktu widzenia wydaje się to pomocne.
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Tobas

Tym lepiej, że nie wiesz skąd są rozmówcy - łatwiej wyrobić sobie zdanie, nie jesteś podświadomie uprzedzony
- ja też wszystkich nie znam i w ogóle mi to nie przeszkadza  :dunno:

Tomasz R. Gwiazda

zasadniczo popieram

ale z drugiej strony moze to powodowac zle nastawienie do osob tylko dlatego ze przynaleza do konkretnego teamu (jesli wczesniej nie wiemy ze ta osoba jest w tym teamie :) )

czasami tez pojawiaja sie na forum "partyzanci" ktorzy sie rejestruja , zakladaja 1 watek i tam flame zaczynaja :)
kto ich zmusi do ustawienia teamu ?

Troll81

wystarczy spojrzeć w BOINCStats

PNT:
SzB   
[PNT] Obix007   
3Rni   
toms83   
Peciak   
TomaszPawel   
33oliver   
OxyOne
Filavandrel

GPUForce
Robert 7NBI




Szopler

Jestem przeciw, wręcz bym polikwidował te napisy nad avatarem... no zostawił jeden zależny od stażu na forum i drugi - pod avatarem co samemu można wpisać.

Troll81

To se wpiszą ludziska nazwę teamu. A jak nie tam to w podpisie pod postem a jak nie tam to będą pisać na koniec postu. Nie zamkniesz opcji głoszenia przynależności do drużyny...

Sebastian M. Bobrecki

Jeszcze zostało kilka dni. Zapraszam wszystkich do głosowania :ahoy: Zwłaszcza forumowiczów z krótkim stażem, bo dla nich taka opcja może być szczególnie przydatna :p_arr:
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Sebastian M. Bobrecki

Widzę że wniosek przeszedł :) a co cieszy jeszcze bardziej frekwencja była całkiem niezła :respect:
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Sebastian M. Bobrecki

No to teraz, zgodnie z wolą większości, gorąca prośba do panów adminów utworzenie takiego pola  :whip:
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

krzyszp

Cytat: Sebastian M. Bobrecki w 24 Listopad 2011, 08:16
No to teraz, zgodnie z wolą większości, gorąca prośba do panów adminów utworzenie takiego pola  :whip:
Zgłoszę się z tym do GRID'a  :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Sebastian M. Bobrecki

Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

GRID

niech ktoś w profilu forum wpisze sobie coś, muszę coś sprawdzić

Troll81


Tomasz R. Gwiazda

#17
sprawdzam
u mnie się nie wyświetliło...

GRID

dobra miało być łątwo a się nie pojawia, na razie usmołem te pole. Nawet na testowym forum mi się nie pojawia, ani w profilu ani w wątkach. Odstawiam to sobie na później ....

Tomasz R. Gwiazda

to moze przemianowac inne pola ktore sa wolne ?
ja tam sporej ilosci nie uzupelnialem :)