jaros56 _ witam i pozdrawiam

Zaczęty przez jaros56, 05 Sierpień 2015, 12:16

jaros56

Witam wszystkich!

   Mam na imię Jarek często posługuje się zdrobnieniem  jaros;
No tak wiosen trochę już mam bo 59 (rocznik 1956);
Rodowity Pułtuszczanin (urodzony w Pułtusku i obecnie mieszkający w Pułtusku);
Obecnie emeryt ale udzielający się emeryt, a nawet pracujący emeryt;
Zainteresowania .....  no powiedzmy wino, kobiety i śpiew ...   ;D  ale tak poważnie to mam szerokie zainteresowania:
   - krótkofalarstwo;
   - elektronika i ta teoretyczno-konstrukcyjna i ta praktyczna z lutownicą w ręku;
   - informatyka ... przecież w XXI wieku już nie może być inaczej;
   - żeglarstwo lub też zamiennie włóczęga z plecakiem, najchętniej kierunek mazury;

Mam wnuczkę Biankę i wnuka Jasia oraz psa Bruna i kota Filemona;

Skąd BOINC? hm przez przypadek, w sieci, poczytałem o co chodzi i stwierdzam, że cel szczytny a i ja skorzystam przy tym bo moje anteny są bardzo
narażone na wyładowania atmosferyczne ;)

Taak to by było tyle o mnie no może jedno jestem zielony w sferze urządzeń w tym temacie.
I z tąd pytanie jakie urządzenia trzeba mieć coby wystartować w tej dziedzinie i gdzie szukać tych komponentów.

Pozdrawiam.
      jaros

kva.pl

Hej ho!

Ale z ktorym tematem? Do wiekszosci projektow nie potrzeba zadnego sprzetu ;)

tito

Witaj Kamracie.
Do liczenia jako takiego potrzeba jedynie komputera z netem i chęci.
Jedynie kilka projektów potrzebuje dodatkowego sprzętu. Np nasz radioactiveathome, czy też quake catcher network.
Pytaj a na pewno ktoś odpowie.

Troll81

Witam na naszej wesołej łajbie :D

necavi

Wita Cie kolego również nie będący nastolatkiem (od dawna) lekko zakręcony, jak wszyscy tutaj user.

W związku z tym, że 2-ka wypowiadających się w tym temacie była jeszcze zaspana ogłaszam konkurs pt co kolega jaros56 miał na myśli pisząc:
Cytat(...) stwierdzam, że cel szczytny a i ja skorzystam przy tym bo moje anteny są bardzo narażone na wyładowania atmosferyczne

PS Wiem, ale nie powiem  :no:

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito

Odpowiedż jest jasna.
Jest UFO i to jego czułki są narazone na ataki Zeusa.
Natomiast ten projekt od wyładowań atmosferycznych to nie BOINC. Wypowiedziałem się więc na temat.

Troll81


andy101fah


sknd


cp


stiven