Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Cześć ponownie

Zaczęty przez bartekzero, 28 Październik 2015, 15:49

bartekzero

Witam,
mam 28 lat, mieszkam w Bydgoszczy. Od dłuższego czasu nic nie pisałem na forum, co nie oznacza, że nie liczyłem (a raczej moje komputery) lub tutaj nie zaglądałem  :)
Dorobiłem się w końcu jakiejś floty, więc chcę się "pochwalić"  :P :
- stacjonarny: i3 2100, gtx 650ti, 8gb ram. Liczy głównie gpugrid, seti, ok 10 godz dziennie, czasami kilka dni w ciągłości.
- laptop: i3 3120, gt 610, 4gb ram. Liczy seti, primegrid. Przez ok rok liczył 24/7, teraz jednak kilka godz. dziennie
- tablet modecom, Atom Z3735G. Liczy 24/7 einstein.

Jeśli chodzi o tableta zjada go throtling i przez dłuższy czas mogą pracować obciążone jedynia dwa rdzenie. Zużywa tylko 5W, to sobie liczy non-stop  :D Myślałem, że się przyda ale telefon mi wystarcza, a po co ma leżeć w szafie :)
W obliczeniach rozproszonych biorę udział od 2004 roku, bez większych przerw. Nigdy jednak nie miałem mocnego sprzętu, a i też na prąd nie chcę za dużo przeznaczać, ale swoją cegiełkę dołożyłem :) Dołączam fotkę mojego "hc room",
pozdrawiam!

[smg id=10487 type=preview align=center caption="2015 10 28 143"]


pawg




Szczur

No to już sporo policzyłeś , jak oceniasz liczenie na tym tablecie ? działa to jakoś tak w miarę ?

bartekzero

Próbkę einsteina liczy 35-40h. Nie nagrzewa się za bardzo i jest bezgłośny, do tego tani. Te atomy na bay-traill są całkiem udane. Leży pod biurkiem, liczy, tylko czasami zerknę czy żyje :) Podoba mi się, że ma normalnego windowsa 8.1, do przeglądania internetu fajny, mimo 1gb ram-u. W moim przypadku okazał się zbędnym gadżetem, ale jak widać do czegoś się przyda  8)

Troll81

Ktoś tu ostatnio się pytał o liczenie na win 8.1. zerknij na temat, może jako praktyk coś podpowiesz.

No i oczywiście witam na forum :D

andy101fah


kva.pl

A ja tu z opieprzem  :attack:

Dlaczego nie masz wybranej naszej druzyny i o zgrozo nawet Polski jako kraj  :whip:

Szczur

Cytat: Troll81 w 28 Październik 2015, 23:21
Ktoś tu ostatnio się pytał o liczenie na win 8.1. zerknij na temat, może jako praktyk coś podpowiesz.

No i oczywiście witam na forum :D

mówisz o mnie ? ja się pytałem ostatnio o liczenie na windows phone 8.1 lub windows phone 10 bo wszystkie moje mobilne urządzenia działają właśnie pod tymi systemami :)

stiven


bartekzero

Na tablecie jest deskopowy windows 8.1 . Na sklepie windows phona nie ma żadnej aplikacji związanej z boinc, także chyba się nie da.

bartekzero

Co do drużyny i kraju to rzeczywiście dopiero teraz zobaczyłem, że w większości projektów nie mam nic wybrane  :-[ W najważniejszych projektach już poprawione :)

Szczur

Cytat: bartekzero w 31 Październik 2015, 12:01
Na tablecie jest deskopowy windows 8.1 . Na sklepie windows phona nie ma żadnej aplikacji związanej z boinc, także chyba się nie da.

jak to się nie da , musi się dać , tylko deweloperzy się lenią :D bo jak ktoś by się za to zabrał to już po miesiącu by można było liczyć :)