Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

KrzychuP

Zaczęty przez KrzychuP, 04 Czerwiec 2007, 12:48

KrzychuP

imię Krzysztof (co da się pewnie domyślić ;) ), ksywki jakoś nigdy się nie dorobiłem :)

urodzony 15 lutego 1979r. Wałbrzych

zamieszkanie Wrocław, pochodzę z Mieroszowa (miasteczko w Górach Wałbrzyskich, ~15km na południe od Wałbrzycha, przy granicy czeskiej, prawa miejskie od 1326r.), połowę moich korzeni mam Wielkopolsce (dziadkowie z Borzęcic pod Koźminem Wlkp.)

stan cywilny żonaty od 2 października 2004r. (patronów mamy Aniołów Stróżów :D ) Żona Joanna, córeczka Antonina, syn Tytus, córeczka Łucja :D :D :D

edukacja podstawówka - Mieroszów --> mat-fiz II LO w Wałbrzychu --> Wydział Budownictwa Politechniki Wrocławskiej - specjalność inżynieria mostowa

obecnie Od 1.09.2009 zmiana firmy. Dalsze projektowanie dla BPK Mosty. Powoli zbieram się (i papierologię) do zrobienia uprawnień projektowych.
Upgrejdnięty trochę komp domowy z pomocą forumowiczów (dzięki Trollu) i części pozbieranych po znajomych.
Dzieciaki rosną i podbierają czas na boincowanie, a trzeci "bejbik" w domu.  :D

dawniej No i wróciłem do biura. Rozstanie ze Strabag'iem też odbyło się z nieciekawych względów. (czy to jakaś norma w wykonawstwie?)
Mieszkanie odebrane - prace wykończeniowe już na finiszu.
I doczekaliśmy się naszej córeczki. Urodzona 18 lipca.

dawniej Od poniedziałku (13.11.2007) zaczynam pracę w nowej firmie - Strabag.
Ale dalej będę budował A4. :D
Przyczyn tej zmiany jest kilka. Ale to już moja broszka.

dawniej od 15 lipca pracuję na budowie Autostrady A4 odcinek Zgorzelec - Wykroty w DTP Terrassement.
aktualnie mieszkam w Bolesławcu

dawniej pracuję w firmie projektowej ARCADIS Profil w Biurze Wrocław, codziennie do pracy jeżdżę na rowerze (średnio jakieś 20-25 km), powoli przymierzam się do zmiany pracy - wyląduję na budowie gdzieś w Polsce (trzeba w końcu uprawnienia budowlane zrobić),
czekamy od roku na mieszkanie (kredyt na 30 lat :) ), kupowaliśmy jak jeszcze nawet dziury w ziemi nie było, a postępy widać i może za 3-4 miesiące będzie wielkie otwarcie ;)


Jesteśmy z żoną we wspólnocie neokatechumenalnej u kapucynów przy Sudeckiej (jakby ktoś chciał posłuchać katechez, to dam znać kiedy się rozpoczynają ;) )

zainteresowania
1.żona :D
2.czytanie książek (ostatnio bardzo mało czasu, książki wszechczasów - Biblia, Władca Pierścieni)
3.kiedyś modelarstwo (w 99% modele papierowe, teraz brak czasu i miejsca)
4.i oczywiście przetwarzanie rozproszone  :lol:  (zaczęło się od artykułu o Einstein@Home gdzieś w necie, choć wcześniej widziałem już u kolegów Seti), na forum i w drużynie od 17 stycznia 2006.

inne
lubię chodzić po górach, ostatnio Bieszczady, a inne jak się nadarzy okazja,
muzyki słucham różnej, preferuję gitarowe brzmienia i klasykę (szczególnie 2Tm2,3, Luxtorpeda, Lao Che oraz Power Of Trinity),
lubię pływać i w końcu udało mi się zmobilizować do regularnych wizyt na basenie,
aktualnie liczę na:
-w pracy: Quad 6600 @2.4GHz
-w domu: Pentium 4 2.8GHz@3.01

A do tego wszystkiego trochę sygnatur:






Thomas

Małe pytanie - gościu w Avatarze to ty ? Bo co spojrzę w twój Avatar to wydaje mi się, że widzę mojego nauczyciela od Polskiego z liceum :) (który też miał na imię Krzysztof) .

KrzychuP

to jak najbardziej ja. tyle, że okulary dorysowane :D
a polskiego nigdy nie uczyłem i uczyć nie będę ;)

cracovian

Hej Krzychu - fajny profil. Ja sie co prawda we Wroclawiu urodzilem, ale do podstawowki ostatnie dwa lata (jakiejs na Piaskowej Gorze) i do pierwszej klasy Liceum tez w Walbrzychu chodzilem (LO I, circa ' 88 ).

A jak na Polibudzie sie uczyles i brales materialoznastwo to pewnie znasz mojego Ojca :-) Swego czasu tez mosty budowal... jako dziecko zawsze myslalem, ze on ten polski obok niemieckiego Jagiellonskiego zaprojektowal - obok mieszkalem i to byly moje okolice. Wroclaw to raj dla mosciarzy obok Wenecji ;-)
img]http://www.boincstats.com/signature/user_124014.gif[/img]

KrzychuP

---------- 08:44 11.06.2007 ----------

No to nie pozostaje Ci już nic innego jak stworzyć swoją własną wizytówkę. ;)

---------- 15:43 18.07.2007 ----------

EDIT (do pierwszego posta - wizytówki)

od 15 lipca pracuję na budowie Autostrady A4 odcinek Zgorzelec - Wykroty w DTP Terrassement.
aktualnie mieszkam w Bolesławcu

ksobier

:) miło Cię widzieć na boinc'u. Twoje okularki na sympatycznej twarzy pojawiają się niejednokrotnie na forum boinc. Hmm wszystkie Krzyśki są sympatyczne ;) (ja też, tak myślę).

Mam małe pytanie (pewnie banalne jak się wie), w jaki sposób dostać się do danych statystycznych? Kiedyś zamieściłem na swojej stronie statystyki (jakiś link do .jpg) i wszystko było ok. Ostatnio jednakże pojawiają się jedynie statystyki jednego projektu. Czy to ja coś namieszałem, czy chodzi o coś innego. Gdzie szukać linku do moich statystyk?
rzysztof Sobierajski / ksobier

KrzychuP

Mała aktualizacja danych.
Od poniedziałku zaczynam pracę w nowej firmie - Strabag.
Ale dalej będę budował A4. :D
Przyczyn tej zmiany jest kilka. Ale to już moja broszka.

prospector

Ksobier dostęp do statystyk masz między innymi poprzez odpalonego BOINCa - w projektach wybierasz dany projekt i wchodzisz na swoje konto przez zakladke np. strony projektu ( właśnie w programie BOINC )
Potem po połączeniu ze stroną, masz dostęp do kilku rodzajów statystyk, min. do statystyki łączonej.


http://www.therainforestsite.com/clickToGive/home.faces?siteId=4

KrzychuP

Mały upgrade pierwszego posta.
Trzeba czytać uważnie  ;)

No i dziś obchodzę 5 rocznicę dołączenia do mojego pierwszego projektu boincowego: Einstein@Home.
Juto dojdzie piątka w ClimatePrediction i Pirates@Home.

Machloj

no to gratulacje! ale nie dam się wyprzedzić - mój drugi "bejbik" wychodzi na początku września na podbój świata ;)

KrzychuP

#10
mamy termin na koniec października, więc tym razem masz większą przewagę  :)

KrzychuP

I stało się.
Młodzian zawitał wśród nas.

Aktualizacja z miesięcznym opóźnieniem, ale trudno się było z dwójką maluchów ogarnąć.  %)

Troll81


Tomasz R. Gwiazda

dziecko mu sie urodzilo :)
gratki

:parrrty:

Troll81

To wiem, ale zrozumiałem ze podpiął młodego do BOINCa :D

pszyklejony


Szopler


krzyszp

 :respect:

Ja niestety bezdzietny (a przynajmniej tak mi się wydaje)... Ale jeszcze pewnie "coś" zmajstruję ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

lukaszja

Wielkie gratki! Parka to jest to! Wiem coś o tym XP

Machloj

no i pięknie :) gratuluję wicemiszczu!  ;)

GRID

KrzychuP naprawdę fajna wizytówka - dziękuje że mogłem ją przeczytać.  :respect:

krzyszp

Gratuluję okrągłych 2k postów :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

KrzychuP


Szopler

Cytat: krzyszp w 27 Lipiec 2011, 21:29
Gratuluję okrągłych 2k postów :)

Cytat
krzyszp
Wszechstronny dyletant
BOINC Fanatyk
*
Offline Offline
Wiadomości: 3 000

Gratuluję 3k ;D

Troll81

a mi nikt nie pogratulował 15k postów.....

AL

Cytat: Troll81 w 19 Styczeń 2012, 14:57
a mi nikt nie pogratulował 15k postów.....
Tobie gratulujemy okrąglejszych milestonów 10k, 20k, 50k  XD

krzyszp

Cytat: Szopler w 19 Styczeń 2012, 14:31
Gratuluję 3k ;D
A dzięki, następny milestone 5k ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

KrzychuP


Troll81

no proszę.... to kiedy parapetówa??

KrzychuP

Cytat: Troll81 w 19 Kwiecień 2012, 14:18
no proszę.... to kiedy parapetówa??
??? była prawie 4 lata temu  XD

Troll81

eeee. dlaczego nie byłem zaproszony??  %)

KrzychuP

Widzę, że nikt nie wyczaił ostatniej zmiany.
Trudno, dowiecie się w październiku.  %)

Tomasz R. Gwiazda

ze 3cie dziecko w drodze ?

AL

#33
Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 01 Sierpień 2012, 09:15
ze 3cie dziecko w drodze ?

No właśnie ja też takie zapowiedzi jakiś czas temu słyszałem. Jak tam z realizacją? U mnie najprawdopodobniej dopiero nr. 1 w drodze XD

Poza tym z tego co widzę to chyba w końcu wziąłeś się za zrobienie uprawnień projektowych. Trafiłem?

Troll81

no nie chwalisz sie to skąd ludzie maja wiedziec....

KrzychuP

Brawo Tomaszu!!

AL 2. miejsce.

Troll zdyskwalifikowany.
Cytat: Troll81 w 19 Kwiecień 2012, 14:18
no proszę.... to kiedy parapetówa??
Imprezy tylko w głowie. Zamiast zwrócić uwagę na aktualne informacje, wygrzebałeś jakąś z archiwum.  :P

Cytat: Troll81 w 01 Sierpień 2012, 11:55
no nie chwalisz sie to skąd ludzie maja wiedziec....
Wtedy właśnie pojawiła się informacja o 3. szkrabie.

KrzychuP


Troll81

byle do przodu Krzyśku. BTW na spotkanie z końcem roku wpadniesz?

AL

3 bejbik w domku - no to gratualcje!