Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

OxyOne

Zaczęty przez OxyOne, 07 Wrzesień 2008, 22:14

AiDec

Jutro bede mial bardzo zapracowany dzien i mozliwe ze na nic nie bede mial czasu... Wiec juz dzisiaj wszystkiego najlepszego  :parrrty:  %)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

OxyOne

Hehehe wielkie dzieki  :parrrty: :parrrty: :parrrty:
Wiedziałem, czułem to ze bedziesz pierwszy... :parrrty:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu

bo falstart zrobił paskud XP

ale skoro ruszyło, to co sobie będę żałował - najlepszego kamrrracie :parrrty:

OxyOne

Dobreee musze to zapamietac i sprzedac dalej...
Dzieki Pigu
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

 :parrrty: twe zdrówko kamrrracie

sesef

Najlepszego, najlepszego :)

Sto lat ...

KrzychuP

Miałem się wstrzymać do jutra, do właściwego dnia....

ale skoro impreza rozkręca się na całego, to też dołączę.

Najlepszego (...)* i dalszego (co najmniej) zdzięsięciokrotnienia RACu  :parrrty:



* wstawić odpowiednie słowo, co sobie szanowny solenizant życzy

emik

a to jak wszyscy dziś składają życzenia to i ja się nie będę wyłamywał - wszystkiego RACowego ;D


OxyOne

 :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty:

Dla wszystkich jak "szoncić tak szoncić"
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

sciagacz

Wszystkiego naj  :parrrty:

OxyOne

Dzisiaj dobiłem do 60kk

hip hip huraa
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

satanetv

No to chlopie wypije zdrowie Twoje i Radka

Aegis Maelstrom

Uhuu, zdrowie Radosławów.  :parrrty:

Waldek1989

i ja wypije zdrowie w sobotę

AiDec

Gratulacje :). Niech Ci sie tylko nie znudzi bicie kolejnych rekordow ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

OxyOne

Cytat: AiDec w 02 Wrzesień 2009, 22:11
Gratulacje :). Niech Ci sie tylko nie znudzi bicie kolejnych rekordow ;).

Znudziło...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

KrzychuP

Czy ja Cię mogłem widzieć wczoraj na spacerze z wózkiem i zawartością  ;) na Borowskiej?

Troll81

Gartulacje  :parrrty:

OxyOne

Cytat: KrzychuP w 02 Wrzesień 2009, 23:29
Czy ja Cię mogłem widzieć wczoraj na spacerze z wózkiem i zawartością  ;) na Borowskiej?

Wiedziałem ze to Ty ale 100% bym nie dał. Nic nie odpowiedziałes tylko cieszyłes mordeczke. Taa to ja byłem a ty byłes w tym białym Ferrari?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Raptor77

to jeszcze gratulacje ode mnie   :parrrty:
i7|GTX570|SSD|27" | ATV2|XMBC|3TB NAS|40"|5.1

Pigu


KrzychuP

Cytat: OxyOne w 03 Wrzesień 2009, 00:01
Cytat: KrzychuP w 02 Wrzesień 2009, 23:29
Czy ja Cię mogłem widzieć wczoraj na spacerze z wózkiem i zawartością  ;) na Borowskiej?

Wiedziałem ze to Ty ale 100% bym nie dał. Nic nie odpowiedziałes tylko cieszyłes mordeczke. Taa to ja byłem a ty byłes w tym białym Ferrari?

4 kółka to to ma, ale zaraz "ferrari"?  XD
Zacieszałem, bom w radiu śmieszne rzeczy usłyszał. Jak przejeżdżałem, tom pomyślał, że skądś "gościa" znam.
Dopiero pod chatą mnie olśniło.

OxyOne

Dzisiaj oficjalnie ogłaszam ze jestem zmuszony do zatrzymania maszyn i powiedziec bye.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

[PNT] Obix007

Niedobrze ... cos poważnego?


Troll81

Ale wracasz potem??

Waldek1989

 :o nie osłabiaj nas !

Pigu

 :deadman: przyszło wyrównanie z energetyki

sesef

Cytat: Pigu w 04 Wrzesień 2009, 18:30
:deadman: przyszło wyrównanie z energetyki

gorzej, energetyka powiedziała niet.

Cytat: OxyOne w 04 Wrzesień 2009, 13:38
Dzisiaj oficjalnie ogłaszam ze jestem zmuszony do zatrzymania maszyn i powiedziec bye.

W marcu pojedziesz od nowa :)

OxyOne

Ja płace ryczałtem. Robia cała siec energetyczna do stadionu bo to co jest na Pilczycach kolo petli tramwajowej to moze napedzic jedynie kilka zarówek a nie stadion.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]