Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Skret

Zaczęty przez Skret, 15 Listopad 2009, 19:15

Skret

Witam :)

Bez zbędnych ceregieli :] Mam na imię Maciek a nick pochodzi od mojego nazwiska nie od przyrządu do wywoływania "odmiennych stanów świadomości" ;) Liczyłem kiedyś lecz później stwierdziłem, że naciągam rodziców zbytnio na prąd licząc dniami i nocami więc zaprzestałem tych praktyk :/ Teraz nadarzyła się okazja do przejęcia kontroli nad kilkoma komputerami ( z racji bycia "informatykiem" w pewnej firmie ;) ) - więc trochę tutaj myślę, że policzę :]

Aktualnie dysponuję :

1. c2d e4300 1,8 Ghz + gf8600
2. jakieś padło lenovo 2xXeon E5430 2,66Ghz niestety bez polotu w grafice ;)
3. c2q e8200 2,3 Ghz + gf8400

Do dyspozycji pozostaje jeszcze około 20 komputerów w firmie - akcję ich przejmowania zaczynam we wtorek ... może wpadnie w łapy jeszcze jakiś serwerek - z racji tego że firma w któej pracuje zajmuje się outsourcingiem ... tymczasem musze lecieć napiszę jeszcze pare słów po powrocie ... 3majcie się ;)

Pantarhei

Witam Witam.  :)

Ciekawe czy to odnośnie naciągania rodziców to była Twoja własna refleksja, czy jednak zainspirowali cie sami rodzice.  ;D

:parrrty:
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Voice1980

Witaj w teamie Skret.
Powodzenia w "zarażaniu" kompów w firmie ;)

Troll81

#3
Witam kammmrrrrata na pokładzie

no i zapraszam na erepa http://www.erepublik.com/en/referrer/Troll81 przyłącz się i walcz z nami o lepszą ePolskę

zaznacz się też na mapie użytkowników   :D napisz coś więcej o sobie  :D skąd jesteś czym się zajmujesz na co dzień. Jakiej muzyki słuchasz itp

co sie tyczy podpinania kompów w firmie to bądź ostrożny. Wszak jest to naciąganie firmy na kasę za prąd... jak szefowi nagle skoczą rachunki i obczai co i jak.... to może być nieprzyjemnie....

Skret

#4
erep odpada ;) mam tam już 2 konta xD

Z firmą nie bój nic - to duża firma - dużo prądu zużywają :] A moje stanowisko upoważnia do wciskania ludziom kitu "ten nowy antywirus bardzo się wam przyda"
Co do mnie to mam prawie 22 lata, pracuje jako ściemniacz ... czyli pierwsza pomoc w sprawach kiedy nie działa Ci drukarka albo komp nie chce się włączyć ;) ale ostatnio z szefem dorwaliśmy ploter i zaczyna także powoli sprawdzać się jako grafik - jednym słowem rozwijam się zawodowo :) a dokładniej pracuję w "fabryce obrazów" ;)
Uprzedzam pytania - nie studiuję... nie chcę mi się ;)
Z muzyki to przeróżne klimaty ale najbardziej hmmm jakby ten typ nazwać ... leci w dyskotekach i śpiewa tam kobieta  XD ( tak dla przykładu ostatnio wkręciły mi się http://www.youtube.com/watch?v=soMJ1Jf5NjU oraz http://www.youtube.com/watch?v=_PXK0vzK-_g) Osobiście na dyskoteki często nie uderzam ... wole posiedzieć w pubie bądź na domówce - tam przynajmniej słyszę jak ktoś coś do mnie mówi ;) Tak poza tym to jestem normalnym młodym człowiekiem - lubię podróżować i kocham śmigać na snowboardzie :)

P.S - co do rachunków rodziców to była moja inicjatywa ;) wszak uważa się mnie za bardzo rozgarniętą osobę :)

Troll81

:D po prostu ostrzegam :D a jesteś tam głównym adminem czy ktoś jest nad tobą??

Janek

Witaj w naszej drużynie Skret :parrrty:

Waldek1989

Witaj w drużynie,  :parrrty:
(fabryka obrazów ciekawie brzmi, to tak jak np. fabryka opowiadań)
Niektóre ciekawe, skąd np. bierzecie wzory na te obrazy? Macie jakiegoś zakładowego artystę?

Skret

Te obrazy to tak naprawde drukowane reprodukcje - są wyspecjalizowane firmy które zajmują się ich wydrukiem - podejrzewam mają swoich artystów :) My tez mamy kilku ale robimy to na mniejszą skalę tylko około 70 reprodukcji z oferty ( całkowicie według zeszłorocznej inwentaryzacji mamy około 13000 reprodukcji ;) ) Firma skupia się głównie na produkcji ram ale powoli zmierza w kierunku produkowania 100% "podzespołów" z których składa się gotowy obraz (rama+reprodukcja) i o tym właśnie pisałem - dopiero zaczynamy się w to bawić - na razie poznaje ploter ( jakby ktoś nie wiedział to taka duża drukarka ) mam nadzieję, że ten dział firmy rozwinie się dalej w tę stronę ... widzę tam ciepłą posadkę dla siebie :)

Skret

A więc jestem już w top100 :) trwało to 3 dni ... jak myślicie kiedy będzie top10 ? ;) Oczywiście chodzi o Seti i miejsce w teamie ;)

Kryniek

To pochwal się stopką z RACem? ;D

Skret

Czekajcie ... układ sił sie zmienił :D już top50 ;) A nad stopka pomyślę jak mi się będzie w pracy nudziło  :attack:

Troll81

przy takim RACu myślę że niedługo zmieni się układ w rankingu województw.....

pochweal sie sygnaturka bo nie moge cię wyłapać na statsach....

Janek

Cytat: Skret w 18 Listopad 2009, 10:32
A więc jestem już w top100 :) trwało to 3 dni ... jak myślicie kiedy będzie top10 ? ;) Oczywiście chodzi o Seti i miejsce w teamie ;)
Chyba nie rozumiem. Według BOINCstats, jest jeden Skret w naszym zespole i jest na pozycji 843 odnośnie SETI. Chyba, że chodzi o jakąś inną punktacje, której nie znalazłem ;)

Skret

Ja się posługuję statystykami zespołu na stronach projektu ... a tam liczy pozycje według średniej liczby punktów :)

oto link http://setiathome.berkeley.edu/team_members.php?teamid=30228&sort_by=expavg_credit&offset=40 w momencie pisania tego posta byłem pod numerem 53 :)

Tomasz R. Gwiazda

pozycja wg sredniej liczby punktow to lipa :)
bo srednio w ostatnim czasie mozesz miec 1000 przy 1000pkt i bedziesz mial najwyzsza srednia i 1 miejsce
a ktos ma 1mln pkt ale od pol roku nie liczyl i bedzie za toba :)))

Troll81

:D a już myślałem ze gonisz tuzów z czołówki teamu.... i się zastanawiałem skąd tyle kompów i kart graficznych masz..... :D

do Gonzo i Stachu@fiddex trochę ci jeszcze brakuje..... :D ale ciśnij ostro. Trzymam za ciebie kciuki....

Skret

hyhy .. sorry za zamieszanie :) ale co do rankingu - myślę, że podciągnę trochę lubuskie :) wszak tylko 3 osoby tam liczą

emik

zainstaluj jeszcze optymalki do SETI to wyciągniesz więcej punktów


Bober

No to podstawa! http://www.boincatpoland.org/wiki/Optymalizacje
Witam na forum.